20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Cezary Pazura o braciach Sekielskich, Pogrzeb Kosteckiego wstrzymany – ponowna sekcja zwłok!, Zginęło pięć osób. Rosyjskie władze próbowały wszystko zatuszować (WIDEO),

3 min read


Cezary Pazura szczerze o braciach Sekielskich: „Niech zrobią film o drugiej stronie. Pokazali tylko jedno…” [VIDEO]


   
 

Wszystkie elementy filmu są podporządkowane przekazowi tego filmu. On jest zrobiony „po coś”. Kościół to nie są tylko księża i wierni… – mówi Cezary Pazura w swoim najnowszym filmie na youtube. Aktor podjął w nim temat filmów tworzonych przez braci Sekielskich oraz Wojciecha Smarzowskiego.

Jak podkreślił Cezary Pazura, film „Tylko nie mów nikomu” został stworzony po to, aby pokazać kompletne zło i to w bardzo skrajny sposób. Jego zdaniem, powinno się przedstawić również drugą stronę Kościoła.

– Trzeba wziąć i pokazać drugą stronę medalu. Ja lubię, zwłaszcza w dokumentalnych filmach, żeby pokazać dwie strony. Zawsze jest ta druga strona i takie filmy powinny powstawać – stwierdza.

 
AUVESTA
 

– Taki sam film można zrobić o dobrych księżach, o siostrach zakonnych. Zauważcie, że wszystkie miejsca gdzie się separuje ludzi, którzy umierają prowadzą siostry zakonne. Te dziewczyny przeżywają straszne rzeczy – dodaje aktor.




Wstrzymany pogrzeb Kosteckiego! Rodzina nie wierzy w samobójstwo i zleca ponowną sekcję zwłok!


Dawid „Cygan” Kostecki został znaleziony martwy w ostatni piątek, 2 sierpnia, w celi aresztu śledczego w warszawskiej Białołęce. Służba więzienna poinformowała, że bokser powiesił się na prześcieradle. Miał leżeć wtedy na więziennej pryczy, przykryty kocami. Współwięźniowie mieli niczego nie zauważyć.

Rodzina zmarłego pięściarza nie wierzy jednak w samobójstwo. W związku z tym zostanie wstrzymany jego pogrzeb.

 
Peer2Profit
 

– To niemożliwe. Będziemy walczyć, by to udowodnić – zapewniają najbliżsi boksera, którzy zwrócili się już z prośbą o pomoc do Romana Giertycha.

Adwokat potwierdził informację o kolejnej sekcji zwłok. Rodzina z kolei ujawniła, że do wstrzymania pochówku doszło właśnie na wniosek Giertycha.


Eksplozja jądrowa w Rosji! Kreml udaje, że nic się nie stało! (WIDEO)


W czwartek (8.08.2019) w pobliżu poligonu Nionoksa pod Archangielskiem doszło do wybuchu jądrowego silnika rakiety Buriewiestnik. Zginęło pięć osób. Rosyjskie władze próbowały wszystko zatuszować.

 


 

O sprawie poinformowała weekendowa „Gazeta Wyborcza”. Buriewiestnik – strategiczny międzykontynentalny pocisk manewrujący – to najnowsza rosyjska broń odwetowa, której zalety prezentował prezydent Władimir Putin podczas konferencji 1 marca 2018 roku. Po pojawieniu się nieoficjalnych informacji o wybuchu mieszkańcy Archangielska i jego okolic zaczęli wykupywać masowo z aptek preparaty z jodem. Rosjanie preparat ten przyjmowali wcześniej po katastrofie w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Panikę zwiększył dodatkowo komunikat na internetowej stronie Siewierodwińska, ośrodka przemysłu stoczniowego budującego okręty dla marynarki wojennej. Informował on o podwyższonym poziomie promieniowania radioaktywnego i bardzo szybko został usunięty.


https://www.youtube.com/watch?v=IIlkuyUaz08

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex