20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Zautomatyzowany handel kryptowalutami nie jest taki trudny – wypróbuj TradeSanta

4 min read

TradeSanta to bot do handlu kryptowalutami, którego można używać do handlu z kilkoma platformami wymiany. TradeSanta to oprogramowanie służące do automatyzacji strategii handlowych. Jego interfejs oparty jest na chmurze. Za pomocą tego narzędzia będziesz w stanie skonfigurować bota handlowego w ciągu kilku minut (w manualnym tradingu możemy wykorzystać klucze API – całkiem bezpieczne rozwiązanie, nie trzymamy kapitału bezpośrednio na stronie platformy tylko na naszej giełdzie). Dostępne są również gotowe szablony do pracy z botami


   
 

Platforma pomaga użytkownikom ustalić realne procedury szyfrowania i komputeryzuje operacje. Odciąża handlowców, umożliwiając dokonywanie szybkich transakcji przez całą dobę każdego dnia. Wystarczy, że stworzysz bota, który zacznie handlować.


W TradeSanta możemy pracować “ręcznie”, możemy także kopiować zyskowne strategie!Boty TradeSanta działają z bardzo dużą szybkością i mogą składać do 100 razy więcej zamówień w porównaniu do handlu ręcznego.

Za pomocą wskaźników TradeSanta będziesz mógł jednocześnie ustawić i używać dwóch różnych typów botów (Gird i DCA) oraz wskaźników technicznych. Pomoże Ci wejść na rynek w najlepszym możliwym momencie.

Korzystając z ustawień zaawansowanych, będziesz mógł wejść na rynek po określonej cenie i kupować monety za prowizję.Jeden ze wskaźników technicznych – Wstęga Bollingera mierzy zmienność rynku. Możesz otworzyć transakcję handlową na podstawie wartości pokazanej przez Wstęgi Bollingera. Do potwierdzenia trendu służy wskaźnik MACD. Wskaźnik RSI jest wskaźnikiem dynamiki, sygnalizującym, czy akcje są wyprzedane lub wykupione.

Podejście oparte na Margintale może pomóc odzyskać siły po niekorzystnych ruchach na rynku. Należy jednak pamiętać, że Margintale wiąże się z dużym ryzykiem.Boty Gird i DCA są bardzo łatwe w użyciu. Główna zasada działania bota Grid jest taka sama, jak w przypadku bota DCA. Krypto bot składa pierwsze zlecenie kupna i dodatkowe zamówienia, jeśli cena idzie w przeciwnym kierunku. Główna różnica polega na tym, że zlecenie take profit jest składane dla każdego zlecenia kupna osobno, w przeciwieństwie do bota DCA, w którym bot składa jedno zlecenie TP dla wszystkich zrealizowanych zleceń kupna.Jak to działa?!


Bardzo często widząc coś nowego, wydaje Nam się to trudne i nie do ogarnięcia. To duży błąd. Zazwyczaj bez podjęcia działań, nie ma też efektów. Podobnie jest w TradeSanta. Platforma ma sporo funkcjonalnych opcji i na pierwszy rzut oka można się pogubić, ale samo ustawienie bota przebiega w dużej mierze ze zautomatyzowanymi ustawieniami. Dlatego też każdemu doradzam – “najpierw spróbuj, oceń i zapoznaj”, zanim powiesz że jest to dla Ciebie za trudne. Kolejna rzecz, mamy na ich kanale You Tube dostępnych dużo samouczków do botów. Można włączyć polski tekst i się z nimi zapoznać.Utwórz konto i połącz się z obsługiwanymi giełdami na TradeSantaWybierz parę, którą chcesz handlować i skonfiguruj.
Twój bot handlujący kryptowalutami rozpocznie swoją pracę w kilka minut.

Skorzystaj z rynku byka i niedźwiedzia, używając długich i krótkich botów.

Ustaw docelowy zysk i pozwól botowi śledzić rynek, aby zamknąć transakcję w odpowiednim momencie.

Ustaw bota, aby używał filtrów, wstęg Bollingera aby otworzyć transakcję we właściwym czasie.

Uruchom bota handlowego w zaledwie 5 minut, korzystając z gotowych szablonów lub stwórz od podstaw własną, dostosowaną strategię zautomatyzowanego handelu kryptowalutami. Śledź pracę bota w czasie rzeczywistym.


Obserwuj postęp bota z dowolnego miejsca dzięki przejrzystej analizie i powiadomieniom telegramowymCo piszą media o TradeSanta?!Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
8
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex