17 kwietnia 2024

SnapEx – Platforma do handlu na dźwigniach w parach

3 min read

SnapEx to globalna zorientowana na usługi cyfrowa platforma handlu kontraktami, z profesjonalnymi zespołami badawczo-rozwojowymi zapewniającymi solidny system handlu, bezpieczne i ścisłe zarządzanie funduszami. SnapEx ma biura w wielu częściach świata, w tym na Seszelach, Singapurze, Hongkongu, Malezji, Korei, Japonii czy Wietnamie

   
 

Wraz z rozwojem technologii blockchain i popularnością technologii sztucznej inteligencji coraz więcej użytkowników chce inwestować w aktywa cyfrowe.

SnapEx obsługuje tanie i łatwe do zrozumienia sposoby, dzięki którym użytkownicy mogą zrobić swój pierwszy krok do osiągnięcia prostej i szybkiej inwestycji w kryptowalutę.SnapEx zapewnia klientom kontrakty futures na kryptowaluty. Inwestorzy którzy handlują kryptowalutami, mogą wykorzystać krótkoterminowe ubezpieczenia aktywów kryptowalutowych i wdrożyć je przy niewielkiej inwestycji za pośrednictwem umowy SnapEx.

Dodatkowo SnapEx oferuje klientom szeroką gamę dźwigni w celu spełnienia różnych trendów handlowych, od silnych do bardzo silnych: 10X 25X 50X 100X.


GRA NA LONGA ORAZ SHORTA JEDNOCZEŚNIE! Spada? Zarabiasz. Rośnie? Zarabiasz 🙂 #Snapex

Encyklopedia KryptowalutDlaczego warto wybrać Margines?


Margines jest formą dźwigni, która optymalizuje Twoje zyski. Dlatego jeśli masz pewność, że cena pójdzie w górę lub w dół, możesz skorzystać z 10-krotnej dźwigni, która pomoże 10-krotnie zwiększyć zysk i odwrotnie.


Dlaczego SnapEx?


Wszystkie transakcje na SnapEx są przeliczane na USD, czyli po wpłaceniu BTC, ETH, USDT zostanie automatycznie przeliczone na tą walutę. Dlatego łatwo jest zaobserwować zysk lub stratę. Interfejs jest prosty, łatwy w użyciu, ma aplikację mobilną do łatwego zarządzania działaniami w dowolnym miejscu i czasie.

Minimalne zamówienie na kontrakt od 50$.Nie ma znaczenia czy jesteś nową osobą w handlu kryptowalutami! Dzięki SnapEx jest to łatwiejsze niż myślisz.
Nie musisz kupować bitcoinów ani własnych altcoinów, aby handlować. Po prostu otwórz długą lub krótką pozycję i skorzystaj z dźwigni do 100x. Dostępne samouczki krok po kroku, pomogą Ci rozpocząć działanie a najnowsze aktualizacje rynkowe pokażą aktualne trendy i puls branży.


Twoja podróż handlowa to tylko jedno kliknięcie


SnapEx – Nowa platforma do handlu na dźwigni w parze do Tethera! oraz ustawienie zleceń z kanału You Tube

Encyklopedia Kryptowalut
Social Media SnapEx


Facebook

Twitter

Youtube

Instagram

Medium


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex