×

Czat Bot AI do konwersacji. Odpowie dla Ciebie na wiele pytań a także zna się na …kryptowalutach. Mega pomocna rzecz!

Czat Bot AI do konwersacji. Odpowie dla Ciebie na wiele pytań a także zna się na …kryptowalutach. Mega pomocna rzecz!

   
 

Kto szuka nie błądzi a czasem znajduje na profilach Facebook swoich znajomych – fajne rzeczy. Poniżej cytuję reakcję, mojego znajomego Krzysztofa Paryły który tym botem się zainteresował i był z konwersacji z nim – bardzo zadowolony. Podobnie tak jak i ja, po testach.

Zresztą jak widać poniżej, odpisał mi bardzo sensownie. Staramy się zadawać dla bota – pytajniki 🙂 Oczywiście bot sobie świetnie radzi z polskim językiem.

 
Boty Crypto
 

“No to sobie dzisiaj pogadałem z maszyną… Ona gadała, (dokładniej pisała odpowiedzi), a mi szczęka odbijała się od podłogi…
Z początkiem Grudnia 2022 roku urodziło się nowe dziecko Open AI, na imię ma słodziutko: Chat GPT… Dzieciak ten, od swoich pierwszych dni stał się postrachem, zmorą nocną i “diabelskim wynalazkiem” dla wujka Google.
Narzędzie stworzone przez Open AI to jeden z najbardziej zaawansowanych botów konwersacyjnych. W kilka sekund stworzy dla Ciebie opowiadanie, napisze list, opracuje post do publikacji w social mediach lub przetłumaczy tekst. Jednak to nie tu tkwi problem. Chat GPT stał się problemem dla innych monopolistów na rynku.
To prawdziwie rewolucyjne oprogramowanie, wykorzystujące technologię języka naturalnego i uczenie głębokie, do tworzenia obszernych i (w większości przypadków) poprawnych gramatycznie odpowiedzi.
Chat GPT korzysta bowiem z pełnych zasobów Internetu, dzięki czemu w ułamku sekundy jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. – A kto żyje z zadawanych pytań i wyświetlanych reklam przy okazji generowania wyników? No właśnie, Google. Sęk w tym, że AI potrafi odpowiadać na pytania obszerniej i bardziej wyczerpująco, niż wyszukiwarka, która wyrzuca z siebie jedynie porcję linków.
Sprawiło to, że w zaledwie 5 dni po uruchomieniu Chat GPT mógł pochwalić się milionem użytkowników. I to właśnie tego odpływu potencjalnych klientów obawia się Google.
Wystarczy zadać narzędziu kilka pytań, aby przekonać się, jak potężny to Bot. “Rozmawiając” z nim masz wrażenie, jakbyś rozmawiał z człowiekiem, zadajesz pytanie i w kilka sekund generuje się odpowiedź bazująca na ogromnej potędze informacji zawartych w Internecie.
W połączeniu z innym dzieckiem od Open AI, a mianowicie Dall-e 2, które na życzenie generuje grafikę, Chat GPT jest tworem, który jeszcze niedawno pozostawał w sferze Science Fiction.
Opadła mi szczęka w trakcie testowania Chat GPT, ale postęp sztucznej inteligencji to nie tylko zachwyt technologiczny, ale również masa pytań o przyszłość wielu zawodów. Czy wkrótce potrzebować jeszcze będziemy autorów tekstów, fotografów, grafików, pisarzy, copywriterów i wielu, wielu innych…”


Link do Chat GPT poniżej…wystarczy podać swój e-mail, hasełko i …gadamy

“Przedstawiamy model o nazwie ChatGPT, który wchodzi w interakcje w sposób konwersacyjny. Format dialogu umożliwia ChatGPT odpowiadanie na dodatkowe pytania, przyznanie się do błędów, kwestionowanie błędnych przesłanek i odrzucanie niewłaściwych próśb. ChatGPT to siostrzany model InstructGPT , który jest szkolony w wykonywaniu instrukcji w monicie i udzielaniu szczegółowych odpowiedzi.”


https://chat.openai.com


Ciekawostka po rozmowie z Krzysztofem 🙂 🙂

“No niestety, to nie jest człowiek ale kolega stwierdził, że fajnie się z nim pije, można pogadać z kimś inteligentnym i alkoholu zostaje więcej dla Ciebie”


Podobne przymyślenia ma mój inny znajomy Kamil Śmiechowski który napisał:….

“Ostatnio coraz głośniej o chat GPT – czyli sztucznej inteligencji udoskonalanej przez ostatnie 7 lat, która jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie w naturalny sposób🤖💬 ➡️ Rozwiązanie jest na tyle rewolucyjne i daje tyle możliwości że niektórzy zastanawiają się już czy powinno być ogólnodostępne 😉 👉 Bez wątpienia AI w każdej formie to PRZYSZŁOŚĆ, dlatego tak bardzo cenie sobie duży udział Dr Anny Becker w rozwoju projektu D.AI.SY [Decentralised AI SYstems], która zawodowo i z pasji zajmuje zastosowaniem AI w tradingu od ponad 20 LAT❗️


https://chat.openai.com

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex