22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Crypto – Platforma PL od polskiego TEAMU! Pasywne opcje z kilkoma możliwościami zarabiania

4 min read
   
 

Witamy w Moonce, przestrzeni przeznaczonej dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kryptowalutowe portfolio, zarabiaj codzienny pasywny dochód, graj w gry i doświadczaj wielu innych ekscytujących możliwości, które uczynią Twoje życie łatwiejszym i lepszym. Platforma zapewnia idealne połączenie pieniędzy i zabawy w jednym miejscu.

Nazwa firmy/projektu: Moonce Space Branża: Bot Tradingowy / Gry Play to Earn / Narzędzia Kryptowalutowe / Zwrot w miesiąc/rok: 2000%/r. Możliwość odsetek w miesiąc: staking tokena MCE. Start: $100/Free 2, 3 lub 5 poziomowy system poleceń +++ Program reklamowy dla wszystkich!


Moonce.Space Prezentacja PL 🔥 Airdrop i Presale $MCE 📈 Bot do Tradingu 📈 Play 2 Earn, Ekosystem WEB3


WhitePaper – KLIKNIJ!

💵 ZARABIAMY KLIKAJĄC W ZAKŁADKĘ – PRODUKTY

Po rejestracji (jako dodatek) łączymy się np. poprzez Metamask i robimy różne zadania i odbieramy darmowe tokeny – airdrop. Warto dołączyć też do Discorda tej platformy aby być na bieżąco z info. Wszystko poniżej:


https://zealy.io/c/join/invite/OyTWzbNRfwHca7TaFZ0mV

Produkty do zarabiania od Moonce Space


AirDrop od Moonce.Space – Nowej platformy z wieloma krypto narzędziami


Co to jest BoostiFy

Zasada działania platformy Boostify jest bardzo prosta. Podzielony na dwie części, dla Reklamodawców i Wydawców, umożliwia efektywną współpracę pomiędzy obiema grupami użytkowników. Reklamodawcy mają do dyspozycji panel z wyszukiwarką stron, na których mogą zamieścić swoje ogłoszenia, a także informacje o dziennych cenach za ogłoszenie oraz podstawowe statystyki. Po wybraniu konkretnej strony Reklamodawca wypełnia formularz z danymi reklamowymi i dodaje baner o wymiarach 150×150 px oraz adres URL. Po dokonaniu płatności w MCE ogłoszenie oczekuje na akceptację. Wydawcy z kolei po dodaniu swojej strony otrzymują kod JS, który umieszczają na swojej stronie. Następnie, po wyświetleniu boxa z reklamami na swojej stronie, wydawcy otrzymują zapłatę za każdą wyświetloną reklamę.

W Boostify każdy wydawca ma pełną kontrolę nad tym, które reklamy będą wyświetlane na jego stronie. Na jednej stronie może znajdować się maksymalnie 12 reklam, które są wyświetlane tylko wtedy, gdy reklamodawcy wykupili na niej reklamę. Reklamy wyświetlane są w boxie, który można dostosować do kolorystyki serwisu, a jego maksymalna długość to 30 dni.


Gry oparte na Blockchain i NFT

Dołącz do gry opartej na Blockchain i NFT. Ekonomia to jedna z najbardziej rozbudowanych gier ekonomicznych na BNB Smart Chain.
Prowadzimy od 1 do nawet 100 firm, które są wzajemnie zależne od swoich łańcuchów dostaw.
Dziesiątki różnych łańcuchów dostaw pozwalają nam zarabiać na Kryptowalucie wprowadzając nową koncepcję (In-game-Staking). Rozwijając i ulepszając swoje firmy, możesz zwiększyć swoje zarobki na kryptowalutach.


Trading Bot to najlepsze narzędzie, które pomoże Ci zarobić pasywny dochód na rynku kryptowalut, nawet gdy śpisz

Za pomocą tego narzędzia możesz połączyć się z popularnymi giełdami, takimi jak Binance, Bybit i Kucoin za pośrednictwem kluczy API, a następnie skonfigurować wybrane strategie handlowe. Bot automatycznie wykona wszystkie transakcje, dając Ci więcej wolnego czasu na inne rzeczy. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym traderem, czy dopiero zaczynasz, Trading Bot może pomóc Ci osiągnąć cele inwestycyjne na niestabilnym rynku kryptowalut.


HANDEL AI BOTEM

Bot handlowy wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, aby pomóc Ci w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych na rynku kryptograficznym. Nasz zespół doświadczonych programistów zrobi wszystko, aby dać Ci niezbędne narzędzie do zarabiania pieniędzy i dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić Ci zbudowanie i przetestowanie dowolnej strategii. Ponadto bot został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika, z prostym i intuicyjnym interfejsem, który jest łatwy w nawigacji nawet dla początkujących.


NOWA ERA E-FOOTBALL MANAGERA


POZNAJ POTENCJAŁ SWOJEGO DRUŻYNY I ZOPTYMALIZOWANY SYSTEM MECZOWY

Zanurz się w niezrównanej rozgrywce i zarządzaniu drużyną jako trener piłki nożnej dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi meczów. Przygotuj się na jeszcze większe emocje i zaangażowanie, gdy strategicznie poprowadzisz swój zespół do zwycięstwa. Odkrywaj nowe możliwości i dziel się swoimi osiągnięciami w grze ze znajomymi!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex