19 kwietnia 2024

Zarabianie, HODLowanie i płacenie w krypto może być proste! Sprawdź to!

3 min read


Jak to działa?

   
 


GamerCoin (GHX) – poznaj token dla graczy! GamerCoin to token platformy GamerHash, która obsługuje już ponad pół miliona graczy. GHX można zdobyć na wiele sposobów – poprzez kopanie kryptowalut czy gaming na platformie. Gracze, którzy będą posiadać tokeny GHX, otrzymają dostęp do dedykowanych wydarzeń a w sklepie na platformie zobaczą specjalne oferty.

GHX wyznacza nowe zasady gry dla generacji Graczy!
Jak zdobyć GamerCoin (GHX)?

KUP GHX GHX mogą być kupione na renomowanych giełdach lub od innych użytkowników.

WYKOP GHX GHX są dodawane do dziennego dochodu z wydobycia – istnieje miesięczny limit 10.000 USD w tokenach GHX w ciągu pierwszych 30 miesięcy. PLAY&EARN Zdobywaj GHX grając w gry – miesięczny limit to 50.000 USD w tokenach GHX w ciągu pierwszych 30 miesięcy. Pula dostępna wkrótce!

PLAY&EARN Zdobywaj GHX grając w gry – miesięczny limit to 50.000 USD w tokenach GHX w ciągu pierwszych 30 miesięcy. Pula dostępna wkrótce!Dlaczego GamerHash?

Udostępniasz jedynie nadwyżkę mocy swojego komputera, także bez problemu możesz oglądać filmy czy przeglądać strony w Internecie. Zarabianie jeszcze nigdy nie było tak proste! why GamerHash? Działa na Windows 7+ why GamerHash? Zintegrowana platforma oferuje ponad 600 produktów why GamerHash? Optymalizujemy zarobki 24/7, tak, aby były jak największe why GamerHash? Przyjazny interfejs użytkownika why GamerHash? Nie wymaga wiedzy technicznej why GamerHash? Nie trzeba mieć portfela i konta na giełdzie.Bezpieczeństwo jest dla najważniejsze

Check

Weryfikacja dwuetapowa

Zapewnia, że nikt niepowołany nie zaloguje się na konto Check

Certyfikat SSL

Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych Check

Sprawdzony kod

Gwarantuje, że nasza aplikacja nie instaluje szkodliwego oprogramowania Check

Cloudflare

Oraz inne rozwiązania czuwają nad tym, aby GamerHash działał 24/7


Powiedz znajomym o GamerHash i zarabiaj więcej!

Warto jest dzielić się dobrą nowiną, dlatego Twoje polecenie przynosi korzyści zarówno Tobie, jak i osobie którą zaprosisz.

TWÓJ BONUS:

Check $1 za pierwsze 5$ zdobyte przez osobę zaproszoną w Play&EarnCheck $0.2 za pierwsze 2$ wykopane przez osobę zaproszoną

BONUS dla POLECONEGO:

Check Prezent powitalny o równowartości 500 Satoshi trafi do Ciebie po włączeniu aplikacji Check dodatkowy miesiąc GamerHash MAX, czyli zarabiasz 100% przez kolejne 60 dniPomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex