×

2000 tys. Bitcoinów wpłacone na Binance, Co sądzi o rynku Byka – Tom Lee, Mieszkańcy Szwajcarii – płacą podatki w Bitcoinach!

2000 tys. Bitcoinów wpłacone na Binance, Co sądzi o rynku Byka – Tom Lee, Mieszkańcy Szwajcarii – płacą podatki w Bitcoinach!Wieloryb zdeponował 2000 BTC na Binance

   
 

Whale Alert (@whale_alert) poinformował wczoraj, że 2000 BTC zostało wpłacone na Binance.

Whale Alert@whale_alert

?

2,000 #BTC (18,671,166 USD) transferred from unknown wallet to #Binance

Tx: https://whale-alert.io/transaction/bitcoin/3a5e2eeba425cd774f6aeee1ebe57597eb141a5c10372e614b0b9316bb487c18/1 …10818:02 – 30 sty 2020Twitter Ads – informacje i Polityka prywatnościLudzie o tym mówią: 55

Adres nadawcy jest obecny w łańcuchu bloków Bitcoin już od pewnego czasu. Nadal jest w posiadaniu 4053 BTC, co w odczuciu niektórych stanowi pewne pocieszenie o tyle, o ile z adresu nie wypłynęło całe saldo. W całej swojej historii ten portfel obrócił ponad 60 000 BTC.

Odpowiedzi na ten ruch były, jak można się spodziewać, w dużej mierze alarmujące. Tak było przynajmniej w pierwszej chwili.

Dump it 318:03 – 30 sty 2020Twitter Ads – informacje i Polityka prywatnościZobacz pozostałe Tweety użytkownika biskuat

 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na platformie za pomocą zautomatyzowanego Auto Pilota!

   
 
BYBIT
 

Jeszcze kilka dni do tyłu Bitcoin odnotował znaczny wzrost. W chwili, gdy Whale Alert poinformował o transferze, kurs kryptowaluty zbliżał się do 9500$. W ciągu godziny od transferu 2000 BTC do Binance, Bitcoin skoczył z 9300 $ do 9450 $.

żródło: https://bithub.pl


Rynek byka BTC czas zacząć! Bitcoin i inne kryptowaluty radzą sobie w pierwszym miesiącu 2020 r. bardzo dobrze. Tom Lee wskazuje na czynnik, który jego zdaniem oznacza, że rozpoczęła się bycza fiesta.

Od czasu grudniowej wyceny 6400 $, kurs BTC wzrósł o 46% i doszedł nawet do poziomu 9 570 $. Tylko w ostatnim tygodniu wiodąca kryptowaluta zyskała 15%, dzięki czemu skutecznie wyprzedza teraz wszystkie inne aktywa.

Według wiodącej firmy badawczej z Wall Street, niedawny rajd BTC umożliwił mu wyświetlenie niezwykle optymistycznego sygnału analizy technicznej. Ten wskaźnik sugeruje, że w nadchodzących miesiącach kryptowaluta może wzrosnąć jeszcze wyżej.

Na wykresie bitcoina widać wyjątkowo pozytywny sygnał

Bitcoin zameldował się ponad 200-dniową średnią kroczącą (MA). Ten fakt, w oczach wielu traderów, jest bardzo dobrą informacją. Szczególnie zachwyceni tym faktem wydają się być Fundstrat Global Advisors. Dlaczego?

Jak tylko kurs bitcoina znalazł się ponad 200-dniową MA, współzałożyciel firmy Tom Lee (niegdyś dyrektor w JP Morgan) opublikował poniższy tweet. Napisał, że jest to „pozytywny kamień milowy, który wzmacnia […] kształtowanie strategii BTC na 2020 rok.”

Thomas Lee@fundstrat

Bitcoin moved back above its 200-day moving average on 1/27… positive milestone and reinforcing 2020 shaping up to be great year for $BTC #bitcoin

 
 


– whenever BTC >200D, win-rate (6M forward) jumps to 80% and essentially “re-entering” bull market (>200D)#BTD #bestasset2020

Zobacz obraz na Twitterze

86818:04 – 29 sty 2020Twitter Ads – informacje i Polityka prywatnościLudzie o tym mówią: 295

Lee zwrócił uwagę, że zgodnie z analizą jego firmy, ilekroć cena bitcoina znajduje się około 200-dniowej średniej kroczącej, sześciomiesięczny win rate dla kryptowaluty „skacze do 80%”, „co zasadniczo oznacza, że BTC wchodzi w fazę hossy”.

żródło: https://bithub.pl


Mieszkańcy małego miasteczka oraz gminy Zermatt w Szwajacarii, mogą oficjalnie płacić podatki w Bitcoinie (BTC). Zermatt to mała miejscowość w kantonie Valais, położona w górnej części doliny Mattertal.

Aby odblokować nową opcję płatności podatku, władze Zermatt nawiązały współpracę z największą szwajcarską firmą kryptograficzną Bitcoin Suisse.

Bitcoin Suisse pomaga Zermatt

Zgodnie z zapowiedzią Bitcoin Suisse, miasto i gmina zaczęli akceptować Bitcoin jako środek do zapłaty za lokalne podatki i transakcje od 28 stycznia 2020 roku.

Władze Zermatt są teraz w stanie przekonwertować bitcoiny podatników na franki szwajcarskie za pośrednictwem Bitcoin Suisse. Następnie BS przekazuje kwotę w walucie tradycyjnej na rachunek bankowy gminy. Podatnicy mogą płacić online lub za pośrednictwem urządzenia płatniczego Bitcoin Suisse.

W szczególności lokalni podatnicy będą mogli płacić podatki w Bitcoinach za pomocą urządzenia płatniczego zainstalowanego w miejskim ratuszu lub w internetowym portalu płatniczym. Jednak aby zapłacić podatki online za pomocą Bitcoina, podatnicy będą musieli zwrócić się bezpośrednio do urzędu skarbowego Zermatt o umożliwienie płatności w kryptowalucie.

Romy Biner-Hauser, burmistrz Zermatt, podkreślił, że nowa opcja płatności podatkowych jest wynikiem zwiększonego popytu na płatności podatkowe oparte na Bitcoinach:

„Innowacyjny, pionierski duch jest jednym ze znaków towarowych Zermatt, dlatego z przyjemnością wspieramy mieszkańców w dostarczaniu im potrzebnych rozwiązań.”

Szwajcarzy płacą podatki w BTC nie od dziś

Zermatt nie jest pierwszym miastem w Szwajcarii, które akceptuje płatności w Bitcoinach.

Miasto Zug jako pierwsze w Szwajcarii zaakceptowało płatności Bitcoin w 2016 roku.  Stolica szwajcarskiej „Doliny Crypto” zaczęła akceptować płatności w bitcoinach za niektóre usługi miejskie, takie jak usługi komunalne, w maju 2016 r. Zapłata została podobno ograniczona do 200 franków.


Darmowy Bitcoin

Podczas gdy Szwajcaria nadal rozwija swoją branżę usług krypto-finansowych pod względem płatności podatkowych opartych na bitcoinach, niektóre władze globalne niedawno uznały taką opcję za zbyt ryzykowną ze względu na duże wahania kursu BTC.

8 stycznia prawodawcy w amerykańskim stanowym stanie New Hampshire wycofali ustawę, która pozwoliłaby agencjom stanowym zaakceptować krypto jako zapłatę podatków. Zdaniem prawodawców inicjatywa była „nieodpowiednia do stanowienia prawa”, ponieważ cena Bitcoin nie jest stabilna.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex