×

Zmaksymalizuj swoje zarobki dzięki arbitrażowi, Mev w Polivera

Zmaksymalizuj swoje zarobki dzięki arbitrażowi, Mev w Polivera


Handluj z wiodącymi giełdami i monetami

   
 

Odkryj moc płynnego handlu dzięki platformie Polivera. Połącz się z wiodącymi giełdami i handluj szeroką gamą kryptowalut. Polivera to najnowocześniejsza platforma handlu kryptowalutami, skupiająca się na generowaniu zysków przez boty Arbitrage i Mev. Założona w Anglii i kierowana przez dyrektor generalną i założycielkę, Walerię Carbone. W wielkim skrócie – dostarczają pionierską platformę umożliwiającą osiąganie zysków z handlu kryptowalutami bez żadnej wiedzy handlowej.


Bot arbitrażowy to automatyczny bot handlowy, którego celem jest czerpanie zysków z różnic cenowych pomiędzy różnymi giełdami kryptowalut. Ten bot identyfikuje sytuacje, w których ten sam zasób kryptograficzny można kupić po niższej cenie na jednej giełdzie i sprzedać po wyższej cenie na innej giełdzie. Następnie wykorzystuje te różnice cen, wykonując szybkie transakcje, aby wykorzystać możliwości arbitrażu i dążyć do zysku.


Polivera ma dwa boty do arbitrażu. Pierwszy to bot sygnałowy, a drugi to bot handlowy. Bot sygnałowy ma za zadanie wychwytywać różnice cenowe w ramach z góry ustalonych limitów. Z drugiej strony bot handlowy został zaprojektowany tak, aby natychmiast wykorzystywać wychwycone różnice. Boty Polivera stale monitorują rozbieżności cenowe na rynku i automatycznie realizują zlecenia kupna i sprzedaży, aby maksymalizować marżę zysku. Minimalna kwota inwestycji wynosi 50 USD za bota próbnego, a 100 USD to minimalna inwestycja w wynajem bota arbitrażowego. W świecie kryptowalut nie ma świąt, dlatego boty handlowe działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zyski odzwierciedlają saldo Twojego konta w każdy dzień kalendarzowy, a nie tylko w dni robocze. Minimalna kwota wypłaty dla wszystkich kryptowalut wynosi 5 dolarów, jednakże 20 dolarów to minimalna kwota wypłaty dla Bitcoina ze względu na wyższą opłatę za przelew.


Zapoznaj się całościowo z wiedzą o botach Polivera – pdf, prezentacja – KLIKNIJ!

Zmaksymalizuj swoje zarobki dzięki botom


Platforma specjalizuje się w udostępnianiu zaawansowanych botów handlowych, w tym wynajmu botów Arbitrage i botów Mev (wkrótce). Oferują szansę zarówno początkującym, jak i doświadczonym inwestorom, koncentrując się na maksymalizacji zysków poprzez innowacyjne strategie handlowe. Polivera jest niewątpliwie platformą nastawiona na zysk, a głównym powodem udostępnienia swoim klientom botów Arbitrage i MEV jest zwiększenie płynności platformy. Wysoka płynność oznacza, że ​​kryptowaluty można kupować i sprzedawać szybciej i efektywniej. Dodatkowo handel z większą płynnością oznacza wyższe zyski, gdy pojawiają się możliwości arbitrażu i bota Mev. Po odjęciu płatności dla partnerów i programów lojalnościowych oraz przyznanego udziału w zyskach Polivera odkłada dla siebie pozostały dochód. Program partnerski pozwala zarabiać zapraszając znajomych do Polivery. Kiedy ktoś zarejestruje się przy użyciu Twojego linku polecającego i zacznie inwestować, otrzymasz w nagrodę procent jego inwestycji. Im więcej osób polecisz, tym więcej możesz zarobić. Dodatkowo masz również szansę na zdobycie nagród pieniężnych w ich programie partnerskim. Wszystkie zarobki z poleceń i nagrody pieniężne są szczegółowo opisane na stronie „ Zespół ”.Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex