24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Wydobywanie crypto na komputerze lub laptopie z Cudo Miner

4 min read
   
 Otrzymaj 5000 Satoshi, zaraz po zarejestrowaniu się w Cudo Miner.

Zainstaluj Cudo Miner i rozpocznij wydobycie w kilka minut

Zarządzaj swoim wydobywaniem zdalnie z Cudo Console

Wbudowane podkręcanie GPU

Zarabiaj w BTC, ETH, XMR lub RVN


Zdobądź 10 000 satoshi za każdego poleconego użytkownika


Cudo Miner to “system” który zamienia niewykorzystaną moc obliczeniową w kryptowaluty – bez wpływu na użyteczność lub wydajność komputera bądź laptopa. Cudo Miner wykorzystuje wolne zasoby maszyny, aby generować dochód dla Ciebie lub Twojej firmy.

Projekt został stworzony przez Matta Hawkinsa i Duncana Cook’a, doświadczonych przedsiębiorców z doświadczeniem w dziedzinie infrastruktury IT, rozwoju oprogramowania i kopania kryptowalut, z wizją stworzenia bardziej opłacalnego i łatwiejszego w użyciu oprogramowania dla początkujących i zaawansowanych entuzjastów górnictwa.

Aplikacja Cudo Miner jest w pełni darmowa i niewidoczna w użyciu. Ma wiele opcji konfiguracji którą możemy sobie dostosować na swoje potrzeby. Pracuje w tle podczas korzystania z komputera lub laptopa, a gdy staje się on bezczynny, przechodzi do działania i kopie kryptowaluty, wykorzystując dostępną moc obliczeniową procesora CPU i GPU.


Potężna konsola internetowa

Zarządzaj i monitoruj wydajność, moc i status działania swoich urządzeń w domu lub w drodze z dedykowanej konsoli internetowej Cudo. Twórz niestandardowe szablony, śledź prowizje i dokonuj wypłat we własnym portfelu kryptowalut bezpośrednio z konsoli.


Nowa funkcja – zdalne konfiguracje urządzeń 

Najnowsza aktualizacja umożliwia pełne zdalne zarządzanie wszystkimi urządzeniami górniczymi, w tym ustawieniami podkręcania, a także kompletnym systemem szablonów do konfigurowania ustawień powiązanych z organizacją Cudo Miner. Oznacza to, że do wszystkich ustawień wyszukiwania dla twoich urządzeń można teraz uzyskać zdalny dostęp, na przykład za pomocą smartfona lub laptopa, za pośrednictwem konsoli internetowej Cudo.


Kiedy i jak otrzymam zapłatę?

To zależy od Ciebie. Wszystkie wygenerowane przychody będą przechowywane w portfelu Cudo, dopóki nie zdecydujesz się wycofać salda i przejść do własnego portfela Bitcoin lub Altcoin. Transakcje podlegają minimalnej kwocie przelewu wynoszącej 0,002 Bitcoin.


Dlaczego powinienem używać Cudo Miner w porównaniu z innym oprogramowaniem do wydobywania?

Cudo Miner jest na tyle prosty, że każdy może zacząć, ale ma funkcje i zalety niezbędne dla górników Pro. Jest to jedyny górnik, w którym możesz faktycznie zarobić wybraną monetę, wydobywając inne bardziej wydajne monety, dzięki czemu zawsze otrzymasz najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Jako firma działająca w sposób etyczny, przeznacza część dochodów na cele charytatywne i na rzecz środowiska, utrwalając wizję zapewnienia największej rozproszonej platformy obliczeniowej.


Czy Cudo Miner może uszkodzić mój komputer?


Absolutnie nie. Cudo Miner to aplikacja opracowana całkowicie w Wielkiej Brytanii. Cały kod jest napisany wewnętrznie, a DigiCert stanowi znak autentyczności, a do zapewnienia bezpieczeństwa korzystają z zewnętrznych audytorów kodów.

Jeżeli masz problem z antywirusem to nie musisz się tym przejmować. Wystarczy zaakceptować wiadomość, a oprogramowanie będzie mogło kontynuować instalację.
Jak działa oprogramowanie?

Po rozpoczęciu (wcześniej instalujemy oprogramowanie na komputerze) ….. wyszukiwania komputer otrzymuje niewielkie ilości danych z sieci, na których następnie wykonuje procesy. Ten proces nazywa się haszowaniem, a moc komputera jest wykorzystywana do rozwiązywania złożonych problemów matematycznych, które ostatecznie przynoszą ci nagrody.


Aby zwiększyć rentowność, Cudo Miner porówna moc obliczeniową twojego urządzenia i sprzęt, aby automatycznie wybrać najbardziej opłacalny algorytm kryptowaluty do wydobycia. Gdy inny algorytm stanie się bardziej opłacalny, automatycznie przełączy się na jego algorytm, zapewniając, że zawsze uzyskasz największe przychody ze swojego sprzętu.Kim są twórcy Cudo Miner ?

Cudo Miner jest częścią Cudo Ventures, firmy zajmującej się programami etycznymi i neutralnymi pod względem emisji dwutlenku węgla. Ich celem jest wywarcie pozytywnego wpływu na świat oraz propagowanie nowinek technicznych.


Śledź zarobki za polecenie


Sprawdź liczbę poleconych, zarobione prowizje i oczekujące premie, a także skorzystaj z unikalnego linku, aby udostępnić i zwiększyć swoje zarobki w dwupoziomowym programie.


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex