×

BetterHash – Wydobywaj Bitcoina oraz inne kryptowaluty na swoim komputerze

BetterHash – Wydobywaj Bitcoina oraz inne kryptowaluty na swoim komputerze

   
 


BetterHash służy do wydobywania kryptowalut. Wykorzystuje moc twojego komputera do weryfikacji transferów kryptowalut. W zależności od wydajności procesora i karty wideo, możesz każdego miesiąca zarabiać pieniądze.

Łatwy w użyciu

BetterHash to zaawansowane, potężne narzędzie przeznaczone zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących użytkowników.

Brak konfiguracji

Platforma ta zadbała o: wybór najbardziej wydajnego algorytmu, przełączanie się między algorytmami, a nawet tworzenie portfela w przypadku, gdy go nie masz.

Optymalny zysk

Zdobądź sprawiedliwy udział dzięki BetterHash. Po instalacji wykonaj test porównawczy komputera i zobacz oszacowanie jego możliwości zarobkowych. Wydobywaj dochodowe kryptowaluty w najbardziej wydajnych pulach wydobywczych.


BetterHash działa dość długo od 2017 roku a więc…..1621 dni!BetterHash to nie tylko aplikacja do kopania kryptowalut na komputerze, to również oprogramowanie do obsługi koparek zbudowanych na bazie kart graficznych.

Rentowność sprzętu dzięki BetterHash

Jeśli Twojego procesora lub GPU nie ma na liście, oznacza to, że wydobycie za pomocą BetterHash nie jest opłacalne.Strona główna projektu, pokazuje wszystko, co musisz wiedzieć: dzienny i miesięczny dochód według waluty oraz ich równowartość w USD i BTC. Możesz ponownie rozpocząć proces porównywania i uzyskać dostęp do portfela online.Aktywni górnicy i prędkości mieszania

Lista wszystkich zainstalowanych górników i wszystkich algorytmów wyszukiwania. Tutaj możesz zobaczyć szybkość mieszania dla każdego algorytmu, a także szacunkową wartość dziennego i miesięcznego dochodu. Górny panel wyświetli czerwony komunikat na wypadek awarii jednego z monitorowanych górników.Po włączeniu zamiany zysków wydobywasz monetę, która jest bardziej opłacalna, i taką monetę otrzymasz. Jeśli chcesz, aby wydobywane monety były automatycznie wymieniane na BTC, możesz włączyć to ustawienie na swoim koncie online.Co się stanie po włączeniu przełączania zysków, jeśli mam określony GPU / procesor wyłączony / ustawiony na „brak”?

Aby aktywować przełączanie zysków na wcześniej wyłączonym GPU lub CPU, musisz najpierw wykonać pełny test porównawczy. Po zakończeniu testu musisz upewnić się, że wybrałeś coś innego niż „brak” na liście górników. Procesory graficzne, dla których algorytm wyszukiwania ustawiony jest na „none”, NIE będą używane do przełączania zysków.


Jakie specyfikacje komputera zalecane są dla BetterHash?

Każdy 64-bitowy komputer jest dobry do wydobywania kryptowaluty. Jeśli jednak naprawdę chcesz na tym zarabiać, potrzebujesz potężnego komputera. Do tego zadania zalecane są komputery do gier wyposażone w nowoczesne karty wideo. Dzisiejsze najbardziej opłacalne procesory graficzne (karty graficzne) to NVIDIA GTX 1080 Ti i AMD RX Vega 64. Pod względem procesorów najbardziej opłacalne są AMD Ryzen 7 1700X przy 4,00 GHz i Intel i7-7700K przy 4,70 GHz.Jak działa BetterHash?


Darmowa rejestracja w BetterHash >

Uwaga, pamiętaj aby po odpaleniu minera na swoim komputerze wpisać w nim swój numer ID czyli e-mail i hasło


BetterHash to inteligentny interfejs dla najpopularniejszych górników kryptowalut na rynku.

  • Pobierasz narzędzia górnicze na komputer
  • Wykonujesz test porównawczy (uruchamiając przez kilka minut każdy ze zgodnych)
  • Uruchamiasz najbardziej opłacalną kombinację procesorów i górników kart wideo
  • Tworzysz dla siebie portfel dla każdej waluty, cały dochód jest przechowywany na Twoim koncie online – będziesz mógł przenieść go na inne konto kryptowalutowe lub pozostawić na swoim koncie online. Będziesz mógł także przenieść je do zwykłych, codziennych walut w późniejszym czasie.


Mój program antywirusowy wykrywa BetterHash jako złośliwe oprogramowanie. Dlaczego?

Firmy antywirusowe próbują wykryć jak najwięcej złośliwego oprogramowania na twoim komputerze; inaczej nie kupilibyś ich produktu. Konkurencja między firmami antywirusowymi zmuszała je czasami do wykrywania nieszkodliwych plików jako „potencjalnych zagrożeń”.

Spójrzmy na “ciasteczka”. Strony internetowe przechowują w plikach cookie preferencje dotyczące przeglądania, aby zapewnić lepszą obsługę podczas następnej wizyty. Znajdziesz jednak wiele rozwiązań antywirusowych i antymalware, które uznają je za „złośliwe oprogramowanie”. Jest to niepoprawne i ta sama praktyka ma zastosowanie do sprawdzania poprawności minerów crypto.

  • Zgodziłeś się zainstalować BetterHash i nie został on wdrożony na twoim komputerze bez twojej wiedzy.
  • Możesz go dezaktywować lub przestać go używać w dowolnym momencie – i to nie jest złośliwe oprogramowanie
  • BetterHash znajduje się również na liście w aplecie Dodaj / Usuń programy komputera, umożliwiając jego usunięcie
  • Zostałeś poinformowany o sposobie działania BetterHash

Aplikację należy uznać za „złośliwe oprogramowanie” tylko wtedy, gdy jest zainstalowana na komputerze użytkownika bez jej wiedzy lub z niewłaściwym opisem rzeczywistych działań.


Czy aby rozpocząć wydobycie w BetterHash, muszę gdzieś wpłacić pieniądze?

Nie, BetterHash to darmowa aplikacja i nie musisz nic płacić, aby z niej korzystać.


Jak wydobywać bitcoiny?

BetterHash automatycznie wydobywa najbardziej dochodową kryptowalutę. Wydobywanie bitcoinów jest prawie niemożliwe na komputerze domowym i dlatego kopią różne waluty (zwane altcoinami). Dają Ci wydobywaną walutę lub opcję wymiany na Bitcoin. W ten sposób możesz sam dokonać wymiany po kursie, który TY kontrolujesz.


Jak mogę otrzymać pieniądze wygenerowane przez mój komputer?

Aby zdobyć monety, musisz najpierw połączyć swój BetterHash z kontem online. Możesz przenieść dokładną monetę, którą wydobyłeś, do odpowiednich portfeli. Na przykład, jeśli korzystałeś z Ethereum, możesz wysłać go do portfela Ethereum. Możesz też “zamienić” wszystkie swoje środki w BTC i przelać je do swojego portfela BTC.

Wciąż rozwijają BetterHash i pracują nad wprowadzeniem przelewów  Visa lub MasterCard, abyś mógł bezpośrednio wymienić swoją kryptowalutę na USD po kursie, który będzie dostępny na ich stronie internetowej. Na razie możesz wymieniać tylko poza ich stroną internetową.


Czy mogę używać BetterHash na wielu komputerach?

Tak, możesz. Musisz tylko połączyć je wszystkie z tym samym kontem. Jeśli korzystasz z wielu komputerów, musisz używać tych samych danych logowania we wszystkich aplikacjach. Otwórz BetterHash i przejdź do Ustawienia / Płatności i kliknij Przypisz identyfikator na każdym komputerze, aby wyświetlić wszystkie swoje środki w tym samym panelu sterowania.


Jakie są opłaty za korzystanie z BetterHash?

Nie pobierają żadnych opłat: żadnych opłat za użytkowanie, żadnych opłat wydobywczych i żadnych opłat za wycofanie (z wyjątkiem zwykłej opłaty za sieć lub za wymianę BTC).


Skąd czerpią zyski, jeśli nie ma opłat?

Są długoletnią firmą programistyczną, działającą na rynku od ponad 15 lat i mają inne projekty, z których czerpią dochody. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową www.innovative-sol.com, aby dowiedzieć się więcej.


Czy mogę wydobywać za pomocą własnych górników?

Tak, możesz wydobywać za pomocą własnych górników, pod warunkiem, że korzystają z tych samych algorytmów, które są już w BetterHash i wydobywają te same monety. Więcej informacji na temat puli oraz kompatybilnych algorytmów i monet można znaleźć w Ustawieniach / basenach na koncie online.


Czy BetterHash ma dostęp do jakichkolwiek danych osobowych na moim komputerze?

Nie. Wszystko, co robi BetterHash, to pobieranie i instalowanie odpowiednich górników do konfiguracji komputera, uruchomienie ich i upewnienie się, że działają z optymalną prędkością. Górnicy nie potrzebują dostępu do niczego poza mocą obliczeniową; nie mają dostępu do żadnych danych na twoim komputerze.


Co to jest automatyczna wypłata?

Automatyczna wypłata polega na automatycznej konsolidacji i wypłacie wszystkich środków do BTC po osiągnięciu ustawionego przez Ciebie minimalnego limitu. Wszystkie Twoje zarobki z altcoin zostaną zamienione na BTC i przesłane do wybranego portfela, gdy osiągną ten próg. Automatyczne wypłaty są dokonywane codziennie, około godziny 10:00 GMT + 2. Jeśli osiągniesz limit po tym czasie, Twój przelew zostanie wykonany następnego dnia.


Jak aktywować automatyczną wypłatę?

1. Wprowadź swój portfel w Ustaw portfel BTC;
2. Wybierz minimalny limit, jaki musi osiągnąć Twoje konto BTC, aby można było dokonać wypłaty;
3. Kliknij przycisk „Ustaw portfel”, aby ustawić adres portfela;
4. Sprawdź, czy portfel jest prawidłowy.
Po aktywacji Twoje wydobyte monety zostaną automatycznie skonsolidowane do BTC po przybyciu z puli.Dochodowego kopania w BetterHash

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex