×

Najlepsze Altcoiny do inwestowania w tej chwili

Najlepsze Altcoiny do inwestowania w tej chwili

   
 

Od czasu, gdy Bitcoin wygenerował fale w 2017 roku, osiągając najwyższą cenę 20 000 USD, ekosystem kryptowaluty odnotował znaczny wzrost inwestycji. Finansowanie kapitału podwyższonego ryzyka dla przedsiębiorstw związanych z bitcoinem również wzrosło z 2,13 milionów USD w 2012 r. do 554,45 milionów USD do grudnia 2017 r. Wzrost ten wynika z niestabilności i szaleństwa całej branży, co umożliwia inwestorom uzyskanie dużych zysków w krótkim czasie.

Niestety, zainteresowanie Bitcoinem znacznie się zmniejszyło, co jest widoczne w 75% spadku liczby wyszukiwań Bitcoin od początku 2018 roku. Uwaga przenosi się na nowsze altcoiny i projekty blockchain, które pojawiają się regularnie. Większość z tych cyfrowych aktywów ma niskie ceny i niską kapitalizację rynkową, ale może być opłacalna z punktu widzenia inwestycji.

 

7 projektów Altcoin na które należy zwrócić uwagę

 

Bitcoin i Ethereum są liderami branży, ale niektóre z altcoinów mają perspektywy inwestycyjne i mogą być cenne później. Podobnie jak w przypadku Bitcoin i innych dużych monet, największymi dobroczyńcami są inwestorzy na wczesnym etapie rozwoju. Altcoin zanim stanie się korzystny inwestycyjnie na jego wczesnym etapie, musi mieć silne oznaki że dany składnik jego aktywów dobrze sobie poradzi na dłuższą metę. Następujące projekty altcoin pokazują te znaki i stanowią świetne uzupełnienie portfela inwestycyjnego kryptowalut.

 
AIOP
 

1. Dragonchain

Dragonchain to skalowalna hybrydowa platforma blockchain, która działa również jako inkubator dla startupów opartych na blockchain, próbujących rozwiązywać rzeczywiste problemy biznesowe. Platforma została wydana jako oprogramowanie open source w 2016 roku i od tego czasu działa optymalnie. Dragonchain ma na celu stworzenie przestrzeni dla przedsiębiorstw do integracji ich działalności z technologią blockchain. Czyni to, zapewniając inteligentną bibliotekę kontraktów w różnych językach w tym java i python.

Platforma wykorzystująca pięć poziomów konsensusu bezpieczeństwa, jest bezpieczna, szybka i wysoce skalowalna. Jest również prosta i skupia się na doświadczeniach użytkowników. Cyfrowy majątek Dragonchain znany jako DRGN ma obecnie cenę 0,28 USD i kapitalizację rynkową 67 720 414 USD. Jego obecna niska cena i korzyści biznesowe sprawiają, że ten projekt warto mieć pod obserwacją.

 

2. Morfeusz

Globalnie w branży logistycznej zawsze pojawiały się problemy takie jak nieefektywność, oszustwa, kradzieże, brak przejrzystości w łańcuchach dostaw i śledzenie. Problemy te są wzmacniane podczas importu i eksportu.

Morpheus stara się rozwiązać te problemy dzięki niezmiennej, przejrzystej, w pełni zautomatyzowanej i obsługiwanej platformie blockchain łańcucha dostaw. Platforma Morpheus wdraża zintegrowany system płatności kryptowalutowych i dostarcza dokumentację w czasie rzeczywistym dla przesyłek transgranicznych.

Platforma daje użytkownikom możliwość automatyzacji dokumentacji spedycyjnej, celnej i kontraktowej, a także płatności z globalnym zasięgiem ponad 1600 banków. Morpheus jest również aktywnym członkiem Blockchain w Transport Alliance (BiTA), w skład którego wchodzą również wysyłkowi giganci, tacy jak UPS i FedEx. Nawiązali również współpracę z AccessPay, aby ulepszyć proces płatności blockchain, który już istnieje na platformie Morpheus.

 
 

Morpheus jest już notowany na HitBTC, TopBTC, LAToken, Bancor i LiveCoin i może być zapisany na kolejnych giełdach w przyszłości. Cyfrowy majątek platformy znany jako MORPH ma aktualną cenę 0,12 USD i kapitalizację rynkową w wysokości 3 681 091 USD. Niska cena, świetne wykorzystanie i oczywisty potencjał czynią z Morpheusa altcoin wartego rozważenia dla każdego portfela inwestycyjnego

3. DeepOnion

Ze wszystkich nowo powstających monet prywatnych, DeepOnion jest zdecydowanie najbardziej obiecujący. Jego cyfrowy zasób znany pod nazwą ONION jest obecnie wyceniony na 0,58 USD przy kapitalizacji rynkowej w wysokości 9 118 330 USD.

DeepOnion jest szczególnie interesujący, ponieważ jego protokół konsensusu sieci jest hybrydą algorytmów Proof-of-Work i Proof-of-Stake. Ta wyrafinowana kombinacja tworzy system, który jest bezpieczny i wysoce funkcjonalny.

DeepOnion oferuje także mobilny portfel dla użytkowników Androida i chroni ich adresy IP przed stronami trzecimi. Platforma umożliwia również użytkownikom dokonywanie niemożliwych do wykrycia ukrytych płatności za pomocą funkcji Deepsend, która zostanie uruchomiona pod koniec 2018 roku. Waluta ma silną społeczność i bazę wsparcia, które mają demokratyczne prawa dotyczące przyszłości monety, w zależności od salda portfela ONION.

 
 

Funkcje oferowane przez DeepOnion są bardzo poszukiwane w branży, a to tylko kwestia czasu, zanim platforma odnotuje znaczny wzrost. Rozsądnie będzie wykorzystać obecną niską cenę w nadziei na gwałtowny wzrost w przyszłości.

 

4. Factom

Factom to platforma blockchain, która implementuje rozproszony mechanizm do rejestrowania, blokowania, weryfikowania i kontrolowania danych. W przeciwieństwie do innych altcoinów na tej liście, Factom istnieje od 2014 roku. Jego cyfrowy zasób, znany jako Factoid lub FCT, służy do kupowania aplikacji wejściowych w sieci.

Bitcoin blockchain został skrytykowany za problemy takie jak skalowalność, koszty i wąskie gardła, które utrudniają transakcje w sieci. Factom próbuje rozwiązać ten problem, dostarczając funkcje, które rozwiązują je bezpośrednio.

Obecna cena FCT wynosi 8,94 USD przy kapitalizacji rynkowej 78 172,46 USD. Ten projekt istnieje już od czterech lat i ma obiecujące perspektywy, widoczne w jego 2 miliardach dolarów partnerstwa z FPT Software i członkiem Izby Handlu Cyfrowego.

 

5. 0x

W przeciwieństwie do wielu projektów zbudowanych na Ethereum, Ox nadal działa poprawnie. Platforma jest zasadniczo zdecentralizowanym protokołem handlu na platformie Ethereum za pośrednictwem inteligentnych kontraktów, a także katalizatorem dla interoperacyjności zdecentralizowanych aplikacji.

Do daty Ox wykonano ponad 100 000 transakcji o wartości 183 milionów USD. Zdecentralizowane aplikacje, takie jak Augur, Maker i Request Network, ogłosiły plany wdrożenia platformy 0x w jednym lub drugim punkcie.

 
 

Ox zawiera także imponującą listę doradców, w tym Freda Ehrsa – współzałożyciela Coinbase, Joeya Kruga – Co-CIO w Pantera Capital i założyciela firmy Augur, Olafa Carlsona-Wee – założyciela funduszu hedgingowego Polychain Capital i Lindy Xie – współzałożyciel firmy Scalar Capital. Cyfrowy zasób 0x o nazwie ZRX ma aktualną cenę 1,14 USD i kapitalizację rynkową w wysokości 614,146,882 USD. Ostatecznie ten altcoin wkrótce okaże się świetną inwestycją.

 

6. LUXCore / LUXCoin

Celem Altcoin jest rozwiązanie oczywistego braku konfigurowalnych finansowych rozwiązań blockchain dla instytucji, które chciałyby zintegrować swoje usługi z technologią blockchain, pozostając w branży. LUXCore oferuje zdecentralizowane podejście typu “każdy z każdym” do bankowości, zapewniające bezpieczeństwo, prywatność, przejrzystość i łatwość użycia.

LUXcore oferuje również mostek poprzeczny, który pozwala na interakcje między platformami blockchain. Na przykład użytkownicy łańcucha blokowego Ethereum mogą wchodzić w interakcję z platformą LUXCore. To tworzy skalowalny i zunifikowany ekosystem sieci blockchain. Jego cyfrowy zasób znany jako LUX ma aktualną cenę 3,05 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi 6 442 641 USD.

 

7. Ontologia

Ontologia powstała w marcu 2018 roku i wykazuje podobieństwa do NEO w jej ogólnej funkcjonalności. Token narzędziowy NEO można przyrównać do zasobów cyfrowych Ontology znanego jako ONT, a jego platforma jest ustawiona na wypłatę dywidend w postaci ONG (Ontology Gas). ONT jest używany do płatności w sieci, a obecnie ma cenę 3,37 USD z kapitalizacją rynkową 509,356,878 USD.

Podobnie jak wiele innych kryptowalut, platforma Ontology jest siecią typu blockchain typu peer-to-peer, która łączy rozproszone mechanizmy wymiany danych i współpracy, protokoły procedur, inteligentne zarządzanie kontraktami i systemy tożsamości w jednym miejscu. Firmy mogą korzystać z platformy, aby bezproblemowo łączyć swoje operacje z technologią blockchain bez konieczności budowania swoich platform.

 
 

Zapewnia tym firmom narzędzia niezbędne do integracji i eliminuje potrzebę poznawania technicznych aspektów blockchain, które mogą być mylące i skomplikowane. Ze względu na funkcjonalność relacji ONT-ONG możliwe jest uzyskiwanie zwrotów ponad 5% rocznie. Choć może to blednąć w porównaniu z zyskami osiągniętymi na innych altcoinach, takich jak Ripple w przeszłości, 5% jest nadal świetne, ponieważ cena samego tokena jest dość niska.

 

Końcowe przemyślenia

Inwestycja w krypto-walutę może być satysfakcjonująca, gdy zostanie wykonana we właściwy sposób. Ogólnie rzecz biorąc, początkujący inwestorzy odnoszą większe korzyści, niż inwestorzy, którzy zaczynają kupować monety, gdy osiągną wysoką cenę. Chociaż wyżej wymienione altcoiny są wysoce zalecane, inwestor może mieć inne zainteresowania i spostrzeżenia. Konieczne jest zbadanie projektów altowych w celu zebrania większej ilości informacji przed zainwestowaniem jakichkolwiek pieniędzy. Inwestorzy powinni zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć utraty pieniędzy, co jest częstym zjawiskiem w branży kryptowalut.

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex