22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

“Kryptowaluciane Newsy” – 15.08.2018

6 min read

Co przyniesie nam ETF na Bitcoinie?

   
 

Rynek kryptowalut ogarnęła w ostatnim czasie gorączka ETF, który miałby opierać swoje notowania na podstawie wyceny Bitcoina. Wielu z nas jest niezwykle entuzjastycznie nastawionych do tej informacji. Nie ciężko znaleźć coraz to nowych komentatorów, którzy przewidują dynamiczny rozwój, powszechną adaptację i co najważniejsze, znaczny wzrost ceny aktywów kryptograficznych jako skutek wprowadzanie ETF-u na Bitcoinie. Niezaprzeczalnie, pojawienie się takiego indeksu na pewno wpłynie na wzrost popularności nie tylko najpopularniejszej kryptowaluty, ale i całego rynku. Musimy jednak pamiętać, że krok ten zbliży nas niesamowicie mocno do świata Wall Street. Świata, w którym nie liczy się nic oprócz zysku. Zero emocji, zero empatii, zero zrozumienia. Tylko czysta matematyka tworzona przez najtęższe umysły tego świata. Co w takim razie przyniesie nam ETF na Bitcoinie?

 
Phemex
 

Bitcoin na czerwonym dywanie

Rozmawiając o ETF na Bitcoinie automatycznie pojawia się nam w głowie obraz Wall Street. Miejsca, na którym przez wiele lat znajdowała się drewniana palisada, stanowiąca fortyfikacje Nowego Amsterdamu. Nie ma co się temu dziwić, gdyż to w tym miejscu odbywają się praktycznie najważniejsze operacje finansowe na świecie. To w tym miejscu, a dokładniej na Wall Street 23 mieściła się pierwsza siedziba J. P. Morgan. Dziś na Wall Street mają swoje siedziby: Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych (NYSE), NASDAQ, Amerykańska Giełda Papierów Wartościowych (AMEX), Nowojorska Handlowa Giełda Papierów Wartościowych czy Nowojorska Komisja Handlu. Można więc powiedzieć, że cokolwiek dzieje się w świecie finansów w USA, przechodzi przez jedną z instytucji z tej ulicy…….

 

Kryptowaluty nie były tak tanie od jesieni 2017 roku. Kapitalizacja rynku spadła czterokrotnie

 

Cena bitcoina na chwilę spadła poniżej 6 tysięcy dolarów, a ethereum kosztuje poniżej 300 dolarów. Obie kryptowaluty nie były tak tanie od października 2017 roku, obie w 2018 roku straciły sporo na wartości. Razem z nimi czerwienią mieni się też pozostałych 8 największych kryptowalut na rynku.

Ethereum w ciągu ostatnich 24 godzin, licząc od godziny 11.30, straciło na wartości 17,77 proc., bitcoin 6,36 proc., ripple 14,15 proc., zaś bitcoin cash 15,43 proc. Bitcoin spadł najniższej do 5887 dolarów ok godziny 3.00 w nocy 14 sierpnia……..

 

Wystartował największy agregator newsów ze świata kryptowalut

Algory z wielką radością ogłasza start największego systemu newsów przeznaczony dla inwestorów oraz traderów rynku kryptowalut – Cryptonews aggregator. Jeden z produktów flagowych który, doczekał się wersji produkcyjnej.

Projekt Algory jest skierowany do wszystkich użytkowników giełd kryptowalut na całym świecie.Projekt został stworzony przez traderów wywodzących się z największych światowych giełd: amerykańskiego NYSE oraz NASDAQ. Ma on dostarczyć inwestorom na rynku kryptowalut kompleksowe narzędzia wspomagające trading. Dzięki nim trading ma się stać bardziej efektywny, a przeprowadzane transakcje mają przynosić większe zyski.W ramach jednej platformy dostępnych będzie 13 narzędzi, które w zaawansowany sposób będą wspomagać trading.

 
FREE ZARABIANIE
 

Start największego agregatora newsów o kryptowalutach

System Cryptonews umożliwi użytkownikom śledzenie wszelkich informacji mających wpływ na zmienność w cenie kryptowalut z całego świata. Cryptonews filtruje informacje płynące z serwisów tematycznych, blogów, firm skupionych na branży kryptowalut, firm skupionych na branży technologii blockchain. Analizuje również dane z mediów społecznościowych, które mają niebagatelny wpływ na zmienność na rynku kryptowalut.

 

Tomasz Przybycień, Co-founder Algory

W chwili obecnej do systemu mamy podpięte top 1’000 różnego rodzaju źródeł newsów ze świata kryptowalut. W tradingu liczy się szybkość. Nasz system zapewnia traderom rozwiązanie typu “all cryptonews in one place”, dzięki czemu nie będą już musieli przeglądać dziesiątek innych serwisów czy narzędzi. A już wkrótce na rynku pojawi się nasz kolejny produkt – Cryptoscanner.

 

 

Turcy sięgają po bitcoina w odpowiedzi na słabnącą lirę

 

Podczas gdy Turcja zmaga się z kryzysem walutowym, wolumeny handlowe bitcoina, jak i innych kryptowalut na tureckich giełdach notują niespotykany dotąd wzrost.

Pogłębiający się spór pomiędzy Turcją, a Stanami Zjednoczonymi oraz niepewna sytuacja ekonomiczna kraju (m.in. rosnąca inflacja, spadek inwestycji zagranicznych i szybko rosnący dług publiczny kraju, wyrażony głównie w USD) przełożyły się na spadek kursu tureckiej liry w stosunku do USD o około 50 punktów procentowych, tylko od początku tego roku.

Lira jest tym samym aktualnie trzecią najgorzej radzącą sobie walutą na świecie. Większe spadki w 2018 zanotowały jedynie: wenezuelski boliwar oraz funt sudański.

 

Projekt w którym czynnik ludzki został "wykorzystany" do przeprowadzania zyskownych transakcji

 
ROBOINVESTING
 

Tylko w ciągu jednego dnia, 11 sierpnia, turecka waluta zanotowała spadek rzędu 13% (27% w ciągu ostatniego tygodnia), aby wczoraj osiągnąć rekordowo niską wartość 6,88 TRY za USD.

Jednocześnie zupełnie odwrotny trend notowany jest na platformach powiązanych z bitcoinem i innego rodzaju kryptowalutami. W ostatnich dniach, platforma Bitcoin.org odnotowuje wzrost wyświetleń ze strony tureckich użytkowników rzędu ponad 40%.

To samo tyczy się również tureckich giełd wymiany kryptowalut. Wygląda na to, że Turcy, w poszukiwaniu bezpiecznej przystani dla swojego kapitału, coraz częściej kierują swoją uwagę właśnie w ich stronę…..

 

Bitmain posiada 600 milionów dolarów w Bitcoin Cash

 

Bitmain, największy na świecie producent sprzętu do wydobywania kryptowalut w oparciu o układy scalone ASIC, jest w posiadaniu ponad 1 000 000 coinów Bitcoin Cash, zgodnie z ujawnieniem udziałów finansowych firmy. Oznacza to, że ​​Bitmain posiada obecnie 6% wszystkich Bitcoin Cash, co czyni ich największym posiadaczem BCH. Firma ujawniła udziały finansowe, ponieważ planuje pozyskać 18 miliardów dolarów podczas IPO (pierwsza oferta publiczna) na giełdzie papierów wartościowych w Hongkongu.

 
REVOLUT TRADING
 

Udziały finansowe firmy Bitmain zostały niedawno ujawnione, ponieważ firma planuje w tym roku pozyskać 18-miliardowe IPO na giełdzie papierów wartościowych w Hongkongu. W poniższej tabeli pierwsza kolumna przedstawia całkowitą ilość każdego trzymanego cyfrowego aktywa, druga kolumna przedstawia średnią cenę zakupu firmy, a trzecia pokazuje całkowitą wartość aktywów na koniec marca 2018 roku.

Bitcoin
źródło: https://medium.com/@btcWolves/a-bch-update-bitmain-bch-the-ipo-what-it-all-actually-means-354220b86ac3

Największa firma produkująca koparki do wydobywania kryptowalut, może się obecnie pochwalić majątkiem w wysokości 1,021,316 Bitcoin Cash, wartym obecnie około 600 milionów dolarów. Ponadto, Bitmain posiada około 930,932 Litecoinów, obecnie wartych 60 milionów dolarów. Kryptowaluta Dash jest również w rękach firmy, o wartości około 52 milionów USD. Na stan 31 marca 2018 roku, firma posiadała środki o wartości ponad 1,2 miliarda dolarów w kryptowalutach. Warto również zwrócić uwagę na zmniejszenie liczby posiadanych Bitcoinów przez firmę i zwiększenie udziałów w BCH. W grudniu 2017 roku, Bitmain posiadał około 36 800 Bitcoinów i 841,866 Bitcoin Cash. Natomiast w marcu 2018 roku, liczba zarządzanych BTC spadła do 22 tysięcy, a BCH wzrosło do 1 miliona coinów. 

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex