19 kwietnia 2024

Jack Dorsey – CEO Twittera – tylko BITCOIN, Dlaczego cena Btc leci do góry? Euforia Bitcoina za około 20 dni ?

3 min read

Jack Dorsey – CEO Twittera, współzałożyciel Square i Cash App, na 18 dni przed halvingiem zmienia opis na swojej platformie na tylko jedno słowo – Bitcoin ?


   
 

Jeśli macie znajomych, którzy wciąż twierdzą, że Bitcoin to jakieś wyimaginowane, nic nie warte internetowe pieniądze to podrzućcie im ten obrazek i zapytajcie ich, w odniesieniu do tego człowieka, który założył jedną z największych firm internetowych na świecie i od lat zajmuje się fintechem, czy może być tak, że on wie coś, czego oni nie wiedzą ?
 
 

Dlaczego cena Bitcoina tak mocno idzie w górę?, co się może wydarzyć po halvingu? oraz czy to koniec informacji o crypto na…You Tube. Materiał z kanału You Tube Piotr OstapowiczBądźcie gotowi na wszystko! – grzmią na Twitterze podnieceni entuzjaści BTC. Dlaczego bitcoinowa euforia ma miejsce właśnie teraz?


Wielu spodziewało się, że cena BTC spadnie przez wzgląd na globalny kryzys gospodarczy spowodowany wybuchem pandemii koronawirusa. W większości krajów w Europie, w Chinach i Stanach Zjednoczonych mamy lockdown. Aktualne uwarunkowania natury gospodarczo – ekonomicznej skłoniły rządy wielu państw do wprowadzenia wyjątkowych instrumentów stymulacji, takich jak chociażby luzowanie ilościowe.

W poniedziałek, wycena ropy naftowej na rynku kontraktów terminowych spadła poniżej zera. W tych warunkach odżyły pro wzrostowe projekcje odnośnie bitcoina:Ivan on Tech@IvanOnTech 
 

„Bitcoin może osiągnąć 20 000 $ w każdej chwili”


Carl Eric Martin, znany na Twitterze jako Moon Carl, dał wyraz swojemu byczemu spojrzeniu na rynek BTC w obliczu obecnego chaosu gospodarczego, który rozprzestrzenia się na całym świecie. Uznał, że sytuacja jest w zasadzie nieprzewidywalna dla każdego z aktywów.

Jako przykład, Moon Carl odniósł się do ostatniego załamania ceny kontraktów futures na ropę naftową. Trader uznał, że dzięki zbliżającemu się wielki krokami halvingowi, bitcoin może łatwo wzrosnąć do 20 000 USD i to już w ciągu najbliższego tygodnia.Bitcoin ma większy sens niż większość rynków”


Gabor Gurbacs, strateg ds. walut cyfrowych w VanEck, również podzielił się swoim pro wzrostowym nastawieniem do BTC. Pomimo tego, że rynki finansowe nie potraktowały bitcoina zbyt poważnie, to w obliczu niestabilnej gospodarki właśnie bitcoin wydaje się mieć „więcej sensu niż większość rynków”:Kilka tygodni temu rynki finansowe wciąż odrzucały Bitcoin jako nonsens. W kilka tygodni mieliśmy biliony QE, 22 mln bezrobotnych, programy pomocowe, czeki UBI, ujemne ceny ropy… Wydaje się, że Bitcoin ma większy sens niż większość rynków”.


 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex