Cryptoradar – już zawsze będziesz wiedział kiedy kupić lub sprzedać kryptowaluty


BISON sprawia, że ​​wejście do świata kryptografii jest tak proste, jak to możliwe. Przekonaj się, co BISON ma do zaoferowania


 
  
 


Narzędzia analityczne oparte na sztucznej inteligencji do analizy trendów cenowych kryptowaluty stają się coraz bardziej korzystne dla podmiotów handlujących kryptowalutami i HODLERÓW. Broker kryptograficzny w Stuttgarcie BISON opracował Cryptoradar, który jest takim narzędziem analitycznym. Cryptoradar analizuje nastrój i liczbę tweetów kryptowaluty. Pozwala wyczuć nadchodzący trend spadkowy lub wzrostowy. Przynajmniej BISON Cryptoradar jest wskaźnikiem nastroju opartym na sztucznej inteligencji, który wyszukuje tweety ze społeczności kryptograficznej w poszukiwaniu inwestorów w czasie rzeczywistym, a następnie analizuje odpowiednią treść i przetwarza ją wizualnie.Narzędzie może być używane jako wskaźnik mediów społecznościowych. Jak wiemy, wiadomości o kryptowalutach w mediach społecznościowych mogą mieć ogromny wpływ na nastrój ich handlowców lub posiadaczy i wywierają presję na cenę w wyraźnym kierunku. W Cryptoradar liczba “Żubrów” odzwierciedla liczbę wysłanych tweetów w porównaniu do ostatnich 30 dni.

BISON, obsługiwany przez Börse Stuttgart, to pierwsza aplikacja do kupowania i sprzedawania Bitcoin & Co. oferowana przez tradycyjną giełdę. Dzięki BISON możesz być na bieżąco z inwestycjami, rynkiem i cenami. BISON zapewnia wszystkie niezbędne informacje potrzebne do płynnego wejścia w świat kryptograficzny.


Jak korzystać z Cryptoradar?


Ponieważ Cryptoradar pokazuje liczbę tweetów (liczbę żubrów) i nastrój społeczności kryptograficznej (kolor hordy Bizonów), możesz łatwo uzyskać sygnał kupna / sprzedaży lub trend wzrostowy lub spadkowy.
Na przykład liczba tweetów jest wysoka w porównaniu do ostatnich 30 dni, a nastrój jest dobry, co wskazuje na sygnał kupna, ponieważ wiele osób może wejść do tego krypto, co podnosi cenę.

Liczba tweetów jest niska, a dobry nastrój wskazuje na zakup powiązanej krypto.

Liczba tweetów jest wysoka, a zły nastrój wskazuje na sprzedaż powiązanych kryptowalut.

Liczba tweetów jest niska, a zły nastrój wskazuje na sprzedaż powiązanych kryptowalut.

Podsumowując, jest to ciekawe narzędzie jako źródło dodatkowych informacji do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Ważna uwaga – Cryptoradar BISON nie jest zaleceniem do działania, ale ma na celu dodatkowe wsparcie Twojej decyzji inwestycyjnej na rynku kryptograficznym i służyć jako źródło informacji. Ten post jest tylko dla twojej informacji i nie odzwierciedla rekomendacji dla Twojej inwestycji. Wykorzystanie tych informacji do podjęcia decyzji inwestycyjnej jest na własne ryzyko.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating