23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Cryptoradar – już zawsze będziesz wiedział kiedy kupić lub sprzedać kryptowaluty

3 min read

BISON sprawia, że ​​wejście do świata kryptografii jest tak proste, jak to możliwe. Przekonaj się, co BISON ma do zaoferowania

https://youtu.be/lAWbiI6N29g

   
 


Narzędzia analityczne oparte na sztucznej inteligencji do analizy trendów cenowych kryptowaluty stają się coraz bardziej korzystne dla podmiotów handlujących kryptowalutami i HODLERÓW. Broker kryptograficzny w Stuttgarcie BISON opracował Cryptoradar, który jest takim narzędziem analitycznym. Cryptoradar analizuje nastrój i liczbę tweetów kryptowaluty. Pozwala wyczuć nadchodzący trend spadkowy lub wzrostowy. Przynajmniej BISON Cryptoradar jest wskaźnikiem nastroju opartym na sztucznej inteligencji, który wyszukuje tweety ze społeczności kryptograficznej w poszukiwaniu inwestorów w czasie rzeczywistym, a następnie analizuje odpowiednią treść i przetwarza ją wizualnie.Narzędzie może być używane jako wskaźnik mediów społecznościowych. Jak wiemy, wiadomości o kryptowalutach w mediach społecznościowych mogą mieć ogromny wpływ na nastrój ich handlowców lub posiadaczy i wywierają presję na cenę w wyraźnym kierunku. W Cryptoradar liczba “Żubrów” odzwierciedla liczbę wysłanych tweetów w porównaniu do ostatnich 30 dni.

BISON, obsługiwany przez Börse Stuttgart, to pierwsza aplikacja do kupowania i sprzedawania Bitcoin & Co. oferowana przez tradycyjną giełdę. Dzięki BISON możesz być na bieżąco z inwestycjami, rynkiem i cenami. BISON zapewnia wszystkie niezbędne informacje potrzebne do płynnego wejścia w świat kryptograficzny.


Jak korzystać z Cryptoradar?


Ponieważ Cryptoradar pokazuje liczbę tweetów (liczbę żubrów) i nastrój społeczności kryptograficznej (kolor hordy Bizonów), możesz łatwo uzyskać sygnał kupna / sprzedaży lub trend wzrostowy lub spadkowy.
Na przykład liczba tweetów jest wysoka w porównaniu do ostatnich 30 dni, a nastrój jest dobry, co wskazuje na sygnał kupna, ponieważ wiele osób może wejść do tego krypto, co podnosi cenę.

Liczba tweetów jest niska, a dobry nastrój wskazuje na zakup powiązanej krypto.

Liczba tweetów jest wysoka, a zły nastrój wskazuje na sprzedaż powiązanych kryptowalut.

Liczba tweetów jest niska, a zły nastrój wskazuje na sprzedaż powiązanych kryptowalut.

Podsumowując, jest to ciekawe narzędzie jako źródło dodatkowych informacji do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Ważna uwaga – Cryptoradar BISON nie jest zaleceniem do działania, ale ma na celu dodatkowe wsparcie Twojej decyzji inwestycyjnej na rynku kryptograficznym i służyć jako źródło informacji. Ten post jest tylko dla twojej informacji i nie odzwierciedla rekomendacji dla Twojej inwestycji. Wykorzystanie tych informacji do podjęcia decyzji inwestycyjnej jest na własne ryzyko.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex