24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

A ty co wybierasz dla siebie…? Papierek – czy Cukierek?

3 min read


Zakup złota. . . ?topiąc zarazem świat w bezwartościowym środku płatniczym. Pamiętaj – tylko złoto to pieniądz, reszta to…kredyt

   
 

Banki centralne na całym świecie zwiększają ilość złota, które trzymają w rezerwach walutowych, osiągając w 2021 r. sumę najwyższych od 31 lat.Według Światowej Rady Złota, międzynarodowej organizacji badawczej przemysłu złota, banki centralne zgromadziły swoje rezerwy złota o ponad 4500 ton w ciągu ostatniej dekady. Według stanu na wrzesień rezerwy wyniosły około 36 000 ton, najwięcej od 1990 roku i o 15% więcej niż dekadę wcześniej.Wartość dolara w stosunku do złota gwałtownie spadła w ciągu ostatniej dekady, ponieważ szeroko zakrojone rozluźnienie monetarne stale zwiększało podaż amerykańskiej waluty.

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę. Sprawdź już teraz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami w złoto już od ...15 zł miesięcznie!

 
 
 

Chociaż Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych zaczyna zacieśniać kontrolę nad kredytem, ​​inne banki centralne kontynuują przechodzenie na złoto, co odzwierciedla globalne obawy dotyczące reżimu monetarnego opartego na dolarze.Złoto nie jest bezpośrednio związane z gospodarką żadnego kraju i może wytrzymać globalne niepokoje na rynkach finansowych – cytowany przez lokalne media Adam Glapiński, prezes Narodowego Banku Polskiego, powiedział we wrześniu, wyjaśniając nagromadzenie rezerw złota przez polski bank centralny. NBP kupił w 2019 r. około 100 ton złota i nadal skupuje żółty metal.Skup złota przez gospodarki wschodzące trwa. W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 roku Tajlandia kupiła około 90 ton, Indie 70 ton, a Brazylia 60 ton.

 
AUVESTA
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex