20 kwietnia 2024

Jak przyspieszyć swój komputer i na tym …zarobić?

4 min read


Masz wolny, obciążony aplikacjami komputer? To już nie problem!

   
 

Czy zastanawiałeś się, jak przyspieszyć swój komputer? Cacheman (skrót od Cache-manager), wielokrotnie nagradzany optymalizator systemu Windows 10, 8.x, XP, Vista i Windows 7 oferuje wiele sposobów na przyspieszenie komputera. Cacheman został opracowany z myślą o początkujących, średniozaawansowanych i doświadczonych użytkownikach. Natychmiast po instalacji Cacheman sprawdza komputer i automatycznie dostosowuje ogromną liczbę ustawień pamięci podręcznej, rejestru wartości , opcji usług systemowych i parametrów pamięci komputera.

Oprócz już wbudowanej optymalizacji procesora Intel Core, Cacheman 10.10 aktualizuje profile optymalizacji dla procesorów AMD Ryzen 7 1700, 1700X, 1800X i Ryzen 5 1400, 1500X, 1600, 1600X. Procesory AMD Ryzen 7 składają się z 16 rdzeni CPU – 8 fizycznych i 8 wirtualnych (emulowanych) rdzeni. Rdzenie fizyczne są umieszczone na kości procesora w dwóch grupach po 4 rdzenie każda, tzw. CCX (CPU Complex).


Napraw spowolnienia, opóźnienia i zacinanie się w grach komputerowych i aplikacjach

Cacheman może naprawiać spowolnienia, lagi i zacinanie się nie tylko w aplikacjach desktopowych, ale także w grach komputerowych takich jak Battlefield 3|4 , Call of Duty (CoD) , Dishonored , Crysis 3 , Skyrim , Witcher 3 , Guild Wars 2 , World of Warcraft (WoW) i Gwiezdne Wojny – Stara Republika (SWTOR) . Cacheman zwiększy procesora moc i udostępni więcej pamięci (RAM) dla gry. Spowolnienia, opóźnienia i zacinanie się w grach komputerowych są często spowodowane przez procesy w tle i aktywność dysku. Na przykład skanowanie antywirusowe wykonywane w tle przez program antywirusowy może znacznie spowolnić komputer. Usługi systemu Windows są również często przyczyną opóźnień i zacinania się w grach komputerowych.

 
 

Cacheman będzie dynamicznie regulować priorytet procesów działających w tle (programy antywirusowe, usługi systemowe, instalacje Windows-Update), jeśli zabierają zbyt dużo mocy obliczeniowej procesora. Działająca od frontu aplikacja (w tym przypadku gra komputerowa) zyska znaczne przyspieszenie. Cacheman zapewni również, że aplikacje przeciekające (marnujące) pamięć komputera nie zabiorą zasobów z gry. Funkcja dynamicznego priorytetu jest już wstępnie skonfigurowana i działa od samego początku.


Pierwsze oprogramowanie do optymalizacji wydajności systemu Windows w historii!

Pierwsze internetowe wcielenie Cachemana zostało wprowadzone na początku 1997 roku jako pierwsza aplikacja do optymalizacji systemu Windows, jaka kiedykolwiek została wydana. 15 lat i miliony pobrań później, Cacheman’s 2013 Edition jest dostępna jako wersja 7.70, w pełni wspierająca Windows XP/Vista i zaprojektowana specjalnie z myślą o przyspieszeniu Windows 10 i Windows 7 | 8.1 komputer. W swojej bogatej historii Cacheman był chwalony przez prawie każdy magazyn komputerowy na świecie.

Nawet Microsoft polecił Cacheman 5.11: „Cacheman umożliwia bardziej szczegółowe dostosowanie ustawień pamięci podręcznej dla dysku twardego, napędu CD-ROM, ikon pulpitu oraz nazw plików i folderów. Możesz wybrać typowy profil, użyć kreatora lub po prostu poeksperymentować ”. Przeczytaj historię Cacheman, aby uzyskać więcej informacji, ale nie zapomnij pobrać najpierw !


Szybszy komputer w 5 minut!

Cacheman jest wystarczająco łatwy w obsłudze dla nowicjuszy, ale wystarczająco wydajny dla zaawansowanych użytkowników. Nigdy więcej nie zastanawiaj się, jak przyspieszyć swój komputer. Wypróbuj automatyczną optymalizację i pozwól Cachemanowi przejąć stery, wykonując najczęściej potrzebne poprawki, aby przywrócić komputerowi prędkość.

Oprócz automatycznej optymalizacji dla szybszego komputera, możesz alternatywnie ręcznie przejąć kontrolę, definiując określone aplikacje, które powinny otrzymać priorytet, gdy system alokuje pamięć (RAM) lub nałożyć limit ilości pamięci, z której może korzystać określona aplikacja!


Jak zarabiać w Cacheman

Możesz umieścić link do produktu Outertech na swojej stronie i otrzymać 30% prowizji w przypadku sprzedaży. Po rejestracji i utworzeniu linku ze swojej witryny do specjalnej strony zakupu, otrzymasz udział w każdej sprzedaży, która wynika z tego linku. Otrzymasz wypłatę (30% całkowitego zakupu) przez ShareIT, jeśli ktoś dokona zakupu w Twojej witrynie (lub za pomocą Twojego linku, na przykład w e-mailu).

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex