24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Graj i wygrywaj darmowe crypto w RollerCoin

4 min read


RollerCoin kranik BTC poprzez zabawę. Minigierki z nagrodami w Bitcoinie!

   
 

Rollercoin to gra symulacyjna kopania, w której możesz zarabiać prawdziwe kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Dogecoin i wiele innych.

Głównym celem gracza jest gromadzenie „mocy”. Dodatkowa opcja to granie w gry za darmo lub zakup górników za walutę gry, którą można wydobyć we wspomnianej „mocy” lub kupić za prawdziwą walutę.

Kiedy zbierzesz wystarczającą ilość energii, możesz wybrać walutę, którą chcesz wydobyć i przydzielić jej moc.

Co dziesięć minut będzie nagroda blokowa, a ty otrzymasz kwotę proporcjonalną do posiadanej mocy.

RollerCoin to platforma na której za granie w minigierki możemy zdobyć Satoshi a więc “częściowego Bitcoina” oraz inne crypto. Strona powstała kilka lat temu. Cała zabawa polega na zdobywaniu GH/s które później kopią dla nas. Każda zdobyta moc się kumuluje i trafia do puli która następnie kopie dla nas BTC.

RollerCoin to zabawa, za którą płacą kryptowalutami, świetna ? dla fanów kryptowalut. Aktualna ilość użytkowników to okolo 1,8 mln, strona jest sprawdzona, wypłacalna. Działa na rynku sporo czasu, i w tym czasie najlepsi gracze zdołali tak rozbudować swoją kopalnie, że wyciągają profit nawet do 2,4 Ethereum rocznie co daje na tą chwilę 40 000 zł. Jest to symulator kopania kryptowalut ?. Zarabiamy pasywnie ponieważ gra pracuje dla Ciebie 24/h. Za wejście z reflinka dostaje się 1000 Satoshi na start ?. Parę kryptowalut do kopania – wybieramy je sami.

Dodatkowo. Firma ma plany aby do końca roku wprowadzić jeszcze 30 górników z możliwością aktualizacji. Również zostanie wprowadzona systemy zasileń elektrycznych i każdy górnik będzie miał różne zużycie energii i całkowicie inną architekturę.


Video z kanału You Tube cryptominingcompl


Jednak do tego będzie potrzebny nam ich token RLT. Będziemy też mogli zdobywać skrzynie z łupami które będziemy mogli otwierać za pomocą ich tokena.

Będzie także możliwość sprzedania tych przedmiotów czy też boostów na rynku w grze. Ponadto, w planach jest też utworzenie giełdy na stronie na której będziemy mogli wystawiać lub kupować RLT za kryptowaluty. Ostatnim chyba najciekawszym pomysłem, jest utworzenie mining poolsów. Co to oznacza? Będziemy mogli dołączyć do jednego lub drugiego basenu za odpowiednią opłatą. A tym samym zwiększyć swoje zyski.


JAK TO WSZYSTKO DZIAŁA?

krok 1

Zapisz się. Szybko i w prosty sposób. Użyj e-maila lub konta na Facebooku – kilka kliknięć i jesteś gotowy do kopania!

krok 2

DOSTOSUJ SWÓJ CHARAKTER > Twórz własne postacie RollerCoin. Dostosuj je, wszystko – zależy od Ciebie.

krok 3

ROZPOCZNIJ GRĘ GÓRNICZĄ > Graj w zabawne i wciągające misje poboczne, zadania i minigry, aby zwiększyć swoją moc wydobycia. Im potężniejszy jest twój górnik, tym większy jest twój udział w puli. Proste.
OTRZYMAJ NAGRODY BLOKOWE > Zyski nie pozwolą ci czekać. Wycofaj lub ulepsz swojego górnika, aby przejść dalej.


ZBUDUJ SWOJE IMPERIUM BITCOIN! > Zasłużyłeś na swoje miejsce w historii RollerCoin. Kup sobie Ferrari, wyspę, kilka piw i pizzę – cokolwiek Ciebie kręci.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex