22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

10 funtów za darmo dla Ciebie

5 min readObecnie nie ma promki w Monese. Być może pojawi się ponownie za jakiś czas!

   
 

Kolejna darmówka na blogu. Tego typu opcje cieszą się coraz większym zainteresowaniem a poznasz ich więcej TU!.

Kolej na Monese, e-portmonetkę w walucie euro lub w funtach poprzez którą zamawiamy darmową kartą walutową. Warto mieć aktywne konto w Monese ponieważ możemy je łączyć z promocjami innych fintechów, dzięki którym nasze zarobki będą stale rosnąć. Dobrym argumentem na rejestrację jest też to że otrzymamy potem 10 funtów na naszą kartę a także 10 funtów za każdą poleconą osobę.

Informacja odnośnie aktualnych wynagrodzeń za rejestrację oraz polecanie Monese – informacja z support

Dlatego też może to być 10 funtów lub też inny bonus.

“Pamiętaj że nagrodę otrzymasz w zakładce “Zarabiaj w aplikacji Monese”. Jeżeli zaprosisz osobę mieszkającą w innym kraju, a jej kwota nagrody za polecenie będzie inna w zależności od tego, czy jesteś na innym rynku, wówczas wszystkie zasady nagrody za polecenie zostaną określone przez klienta polecającego nowego klienta. Reasumując, nasza nagroda będzie się różnić w każdym kraju w zależności od promocji marketingowych”

Co należy zrobić aby odebrać darmowe 10 funtów?

Z poniższego linku oraz kodu aktywacyjnego wystarczy się zarejestrować, przejść procedurę weryfikacyjną, zamówić kartę i odebrać “swoje”.

Ciekawostka!

Aplikacja Monese może się przydać również podczas rozliczeń międzynarodowych. Zapewnia ona darmowe przelewy walutowe, a także płatności z wykorzystaniem Google Pay oraz Apple Pay. W pewnym sensie Monese eliminuje problemy z zakładaniem kont osobistych poprzez osoby mieszkające w UK, które nie posiadają stałego adresu zamieszkania. Mogą z niej korzystać “europejczycy”, w tym Polacy. Jest wygodnym narzędziem podczas zakupów międzynarodowych, np. w przypadku naszych zagranicznych wycieczek, jak i prostych internetowych transakcjach. Może również słuzyć do trzymania wpłat w obcych walutach.Procedura rejestracji, aktywacji i zamówienia kartyWAŻNE!! Pamiętaj że aktywując po raz pierwszy kartę, robisz to nie zbliżeniowo – a wkładajac kartę do czytnika!


Rejestracja konta odbywa się na adres twojego miejsca zamieszkania, ponieważ kartę otrzymasz właśnie na ten adres.
Ważne aby wybrać konto w funtach (jest do wyboru też w euro), ale wtedy dostaniesz 10 euro, zamiast 10 funtów. W funtach wyjdzie więcej bonusu.

1.Ściągnij i zainstaluj aplikację (ANDROID – IPHONE) wpisując w odpowiednią rubrykę kod polecający WIESL070 (w tym kodzie są dwa zera). Musisz to zrobić w trakcie rejestracji. W innym przypadku nie otrzymasz bonusu 10 funtów (około 50 zł)

https://monese.app.link/g7lHxqd6sX?invite=WIESL070


2.Zweryfikuj się. Są trzy opcje, ja wybrałem weryfikację dowodem. Praktycznie natychmiast dane zostały zatwierdzone. W menu po lewej wpisujemy kod: PREMIUMPLEASE

3.Wybierz konto UK oraz darmowy plan (SIMPLE – STARTER)
Wprowadź dane, stwórz swój PIN. Dodajemy na rachunek min. 10£. To są także twoje pieniądze.


4. Zamów w apce kartę płatniczą Monese ( przyjdzie pocztą za darmo w ciągu 5 dni). Powiadom mnie (KONTAKT) a wpłacę Ci 1,01 funta (lub sam możesz sobie doładować konto na tą sumę i zrobić zakup np. lizaka lub coś innego na tę kwotę) na pierwszą transakcję a gdy jej dokonasz i Ty i Ja otrzymamy bonusy. Transakcję wykonujemy karta wirtualną, którą posiadamy w aplikacji lub fizyczną kartą, którą zamówiliśmy na adres domowy. Nie musimy posiadać karty fizycznej! (Podczas zamówienia karty, może pojawić się opłata za kartę 5 Funtów aczkolwiek po zastosowaniu kodu PREMIUMPLEASE powinna być za darmo.

czyli….


…po tym jak aktywujesz kartę w aplikacji Monese (opis aktywacji na dole) użyj karty w sklepie lub poprzez internet podczas zakupów. (Bonus jest przyznawany do 48h)


5.Polecaj innym, by także zdobywać bonusy, gdy oni użyją karty – otrzymasz wspomniane 10 funtów + kolejne 15£ jeśli osoba polecona zrobi obrót 500£ ( wyda na zakupy, lub wykona przelew międzynarodowy).
Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z otrzymanych bonusów

Pamiętajcie że możecie zaprosić rodzinę bądź znajomych i razem otrzymacie bonus! Warto się pośpieszyć aby oferta nie uległa zmianie.


Moja karta doszła w 5 dni. Jak w zegarkuUwagi! Odnośnie aktywacji karty!


Wiele osób reklamuje możliwości Monese w sieci, nie pisząc szczegółów takich jak “jej aktywacja”. Podejrzewam więc że mają masę rejestracji, ale bez bonusów dla siebie i dla poleconych. Dlaczego? Ponieważ po orzymaniu karty należy ją aktywować we wcześniej zainstalowanej aplikacji Monese i odebrać swój PIN do transakcji w sklepach czy bankomatach.

Dlatego też po tym jak otrzymasz kartę, musisz wejść w aplikację Monese i tam klikając po lewej stronie, u góry ludzika lub na dole aplikacji – ją aktywować. Jak już na obrazku pewnie zauważyłeś/zauważyłaś kod który otrzymasz listem nie jest Pinem, nim tylko aktywujesz kartę.Aby mieć PIN do transakcji na zakupy w sklepie lub bankomacie musisz wejść w opcje zakładki “KARTA” na dole aplikacji, kliknąć “Zobacz Pin” a następnie w rubrykę “Kod CVC” i wpisać trzycyfrową liczbę którą masz na odwrocie swojej karty. Wtedy ukaże ci się Twój PIN. Tak jak to pokazują poniższe obrazki. Nim też robisz potem wszelkie transakcje
Poniżej otrzymany bonus (pojawia się do 48h)To wszystko. Korzystaj!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex