20 kwietnia 2024

AirDrop – Dwa gotowe produkty. Token jest dostępny między innymi na BitBay

4 min read


   
 

? Nowy i sprawdzony temat. Efektem tego jest między innymi airdrop który opisuję poniżej. Procedura rejestracji oraz odbioru tokenów na dole tego wpisu!
BLOCKCHAIN POLAND – jest firmą realizującą innowacyjne projekty z wykorzystaniem elementów technologii blockchain. Projektują aplikacje i usprawnienia procesowe a także wdrażają nowe rozwiązania systemowe. Zależy im, aby ich użytkownicy mogli cieszyć się szybszym dostępem i zwiększoną wygodą korzystania ze swoich ulubionych usług i produktów.

AIRDROP TRWA OD 14.08.2019 do 14.09.2019r. – Warto się pośpieszyć!


✔ Pierwszy polski projekt który spełnia wszystkie normy do promowania i naprawdę widać tu duże możliwości – BLOCKCHAIN POLAND.

✔ Platforma jest już gotowa ruszyła 13.08.2019 roku. Projekt będzie skupił się na zastosowaniu technologi Blockchain w życiu codziennym.

✔ Mój sponsor odbył 2 rozmowy telefoniczne z osobą z teamu. Wszystko zapowiada się więcej niż obiecująco.

✔ Mają już dwa produkty VETCHAIN – aplikacja związania ze zwierzętami oraz LEASECOIN aplikacja związana z lizingiem. Czyli są już pierwsze produkty oparte o technologię Blockchain


BCP znajduje się już na polskiej giełdzie Bitbay
✔ O właścicielach można poczytać na Linkedin czy Coininsider oraz jest duży wywiad na Comparic, tam cała wizja i plany. Ich strona główna – ZOBACZ!

✔ Mają własny token BCP który jest dostępny między innymi na BitBay. Są już na nim fajne obroty. Z okazji startu platformy jest pierwszy airdrop, mam nadzieje że to dopiero początek

Prawdopodobnie będziemy mieli na własnym podwórku projekt który będzie można promować i na nim zarabiać.W dniu 08.08.2019 zawarte zostało staregiczne partnerstwo ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego.

SGGW reprezentował prof. dr hab. inż. Aleksander Lisowski – Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z gospodarką. Zaś Blockchain Poland reprezentował Zarząd Spółki w osobie Mariusza Grześkiewicza i Krzysztofa Skroka.

Partnerstwo obejmuje m.in.:
– wspólną działalność B+R;
– wspólną realizację projektów biznesowych;
– organizację przez BCP staży i praktyk dla studentów i pracowników naukowych Uczelni;
– wzajemne promowanie poprzez organizowanie i udział w konferencjach, seminariach, kursach, organizowanych przez Strony.

? AIRDROP BLOCKCHAIN POLAND PROCEDURA DZIAŁANIA ?1. Zarejestrowany użytkownik na platformie BCP24.io może otrzymać tokeny BCP za następujące czynności:a. Do 150 BCP za rejestrację na platformie. Do 150 BCP za skuteczne zaproszenie osoby poprzez reflink przypisany do swojego konta. Do 50 BCP za wykonanie 3 czynności: polubienie posta promującego airdrop, udostępnienie tego posta i zostawienie w komentarzupod postem adres portfela BCP wygenerowanego na platformie BCP24.io lub napisanie komentarza.
Jak dołączyć i odebrać Airdropa

  1. Zakładamy konto na platformie https://platforma.bcp24.io/register?ref=g7igi1Zxk3IfNwpq
  2. Podajemy dane i robimy weryfikację. Weryfikacja za pomocą dowodu, lub paszportu, dodajemy fotkę dokumentu, oraz przesyłamy dokument potwierdzający nasz adres, np. jakiś rachunek. Całkiem szybka weryfiakcja.
  3. Wchodzimy na ich FB https://www.facebook.com/BlockchainPoland/ klikamy lubię to, lajkujemy też post o airdrop oraz udostepniamy go na swojej tablicy. Pod postem podajemy swój adres portfela, adres masz po zalogowaniu się na platformę w zakładce portfel
  4. Swój link partnerski znajdziesz w zakładce program partnerski

Działamy szybko do rozdania tylko 3 000 000 tokenów

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex