Zarabiaj z AssetStream. 100$ po spełnieniu warunków platformy (AirDrop)
 
   
 

AssetStream to wysoka technologia platformy mikrofinansowania posiadająca usługę finansowania, która łączy pożyczkodawcę z kredytobiorcą. Pożyczkodawcy otrzymają wysoki zwrot pod kontrolowanym ryzykiem, natomiast kredytobiorcy zdobędą prosty dostęp do pożyczek charakteryzujących się wysoką elastycznością.

Polecaj! Rekomenduj, Zaproszona przez Ciebie osoba nie płaci ani grosza!

Zaproszone przez Ciebie osoby mogą wypróbować DARMOWĄ wersję próbną AssetStream. Zarejestruj się ZA DARMO nie ponosząc ryzyka. Jedyne co muszisz zrobić, to zarejestrować się i ukończyć proces KYC (72h od rejestracji – u mnie zatwierdzona w kilka minut), a otrzymasz DARMOWE Monety, DARMOWY kupon rabatowy. Całkowita wartość nagród to 10,000 AST (wartość $100!!)Następnie stwórz swój wallet ASTWpisz przy tworzeniu wallet swój adres BTC lub wybrany z innej kryptoPo przejściu konfiguracji i zapisaniu Bardzo Ważnych 24 słów – otrzymasz potwierdzenieTen model nie jest wielopoziomowy (MLM)

Po prostu poprzez rejestrację staniesz się członkiem AssetStream i natychmiast otrzymasz Złote członkostwo. Następnie podniesiesz swój poziom członkostwa poprzez zapraszanie swoich przyjaciół.

Swój link do promocji znajdziesz w zakładce “Earn with AssetStream, tam też otrzymasz status “GOLD”
Ekskluzywna Nagroda! Zarabiaj ekstra bonus poprzez zapraszanie znajomych na całym świecie

Za Każdym Razem, gdy zaproszona przez Ciebie osoba ukończy Proces KYC, otrzymasz Obliczenie Bonusu AST w następujący sposób:
Załóż kampanie aby otrzymać dodatkowe bonusy w AST
WHITEPAPER – ZOBACZ!


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating