20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Wirtualny portfel Crypto umożliwiający przesyłanie tekstu

3 min read
   
 

SovereignWallet, usługa typu blockchain oraz portfel wirtualny, planuje zwiększyć poziom integracji w branży kryptowalut umożliwiając użytkownikom transfer zasobów bezpośrednio ze smartfonów. Usługa pozwoli również osobom bez kont bankowych łatwo tworzyć konta krypto-walutowe z portfelami aplikacji mobilnych na swoich telefonach.

Posiadając jeden z takich portfeli internetowych, użytkownicy mogą łatwo wysyłać Ethereum i MUI (monetę użytkową Sovereign) do innych odbiorców, a także otrzymywać powiadomienia o transakcjach. Firma oświadczyła, że jej usługa będzie wspierać inne wirtualne waluty w miarę upływu czasu.

 

Czym jest SovereignWallet?

 

SovereignWallet to mobilny portfel kryptowalutowy, którego celem jest umożliwienie użytkownikom transferu zasobów cyfrowych tak łatwo i szybko jak wysłanie wiadomości tekstowej. Projektem zarządza Seokgu Yun, założyciel i dyrektor ds. Technicznych, a także Frances Kim, współzałożyciel i dyrektor ds. Operacyjnych.

Założona w 2015 roku firma zaoferuje użytkownikom następujące usługi:

    -Bezpieczną bankowość mobilną do przechowywania i przesyłania kryptowalut  z obsługą MUI i ETH.
-Usługę wiadomości błyskawicznych zawierającą bezpieczny i prywatny interfejs czatu.
-Transfer środków i ich przekaz


WowApp to BEZPŁATNA i unikalna platforma, która umożliwia zarabianie prawdziwych pieniędzy. Jest to możliwe dzięki aktywnościom, które i tak obecnie już wykonujesz: komunikacja, czytanie newsów, przeglądanie stron internetowych, granie w gry, otwieranie telefonu, zakupy online, wypełnianie ankiet lub wykonywanie różnych zadań.


WowApp

Celem firmy jest dostarczenie użytkownikom, zwłaszcza w krajach, które ucierpiały w wyniku kryzysu ekonomicznego, takiego jak Grecja i Wenezuela, sposobu przenoszenia i utrzymywania silniejszych aktywów niż krajowe waluty fiducjarne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie nawet tych, którzy nie mają rachunków bankowych do bezpiecznego przechowywania swoich aktywów.

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex