Wirtualny portfel Crypto umożliwiający przesyłanie tekstu

 
  
 

SovereignWallet, usługa typu blockchain oraz portfel wirtualny, planuje zwiększyć poziom integracji w branży kryptowalut umożliwiając użytkownikom transfer zasobów bezpośrednio ze smartfonów. Usługa pozwoli również osobom bez kont bankowych łatwo tworzyć konta krypto-walutowe z portfelami aplikacji mobilnych na swoich telefonach.

Posiadając jeden z takich portfeli internetowych, użytkownicy mogą łatwo wysyłać Ethereum i MUI (monetę użytkową Sovereign) do innych odbiorców, a także otrzymywać powiadomienia o transakcjach. Firma oświadczyła, że jej usługa będzie wspierać inne wirtualne waluty w miarę upływu czasu.

 

Czym jest SovereignWallet?

 

SovereignWallet to mobilny portfel kryptowalutowy, którego celem jest umożliwienie użytkownikom transferu zasobów cyfrowych tak łatwo i szybko jak wysłanie wiadomości tekstowej. Projektem zarządza Seokgu Yun, założyciel i dyrektor ds. Technicznych, a także Frances Kim, współzałożyciel i dyrektor ds. Operacyjnych.

Założona w 2015 roku firma zaoferuje użytkownikom następujące usługi:

    -Bezpieczną bankowość mobilną do przechowywania i przesyłania kryptowalut  z obsługą MUI i ETH.
-Usługę wiadomości błyskawicznych zawierającą bezpieczny i prywatny interfejs czatu.
-Transfer środków i ich przekaz


WowApp to BEZPŁATNA i unikalna platforma, która umożliwia zarabianie prawdziwych pieniędzy. Jest to możliwe dzięki aktywnościom, które i tak obecnie już wykonujesz: komunikacja, czytanie newsów, przeglądanie stron internetowych, granie w gry, otwieranie telefonu, zakupy online, wypełnianie ankiet lub wykonywanie różnych zadań.


WowApp

Celem firmy jest dostarczenie użytkownikom, zwłaszcza w krajach, które ucierpiały w wyniku kryzysu ekonomicznego, takiego jak Grecja i Wenezuela, sposobu przenoszenia i utrzymywania silniejszych aktywów niż krajowe waluty fiducjarne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie nawet tych, którzy nie mają rachunków bankowych do bezpiecznego przechowywania swoich aktywów.

 

 
DailyCryptoRevenue
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating