22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

W co inwestuje Ben Armstrong? Kryptowalutowy trader i youtube’owy influencer!

3 min read
   
 


W swoim nowym filmie Armstrong mówi, że pomimo sporej ekspozycji na altcoiny, największym aktywem cyfrowym jego portfolio zdecydowanie pozostaje bitcoin. Trader oświadczył, że król kryptowalut rozgościł się w jego portfelu w wymiarze 30% całościowego koszyka aktywów cyfrowych. Osobiście jednak uważam, że Bitcoin jest najbardziej “płynną” kryptowalutą. Najczęściej nią inwestujemy, obracamy i ciężko ją utrzymać w swoim portfolio. Przynajmniej ja mam z tym problem 🙂


Darmowy Bitcoin

Inne aktywa kryptograwalutowe, które stanowią co najmniej 10% jego portfela, to odpowiednio drugie i piąte co do wielkości tokeny pod względem kapitalizacji rynkowej.



„Obecnie mam bitcoin jako 30% portfela. Oprócz tego Ethereum (ETH) w 22%, a następnie Cardano (ADA) w 10,92%”. Potwierdzam, również wykorzystuję te crypto do hodlowania. Problemem jest wysoka opłata za GAS w ETH. Z drugiej strony jeżeli hodlujesz, na dziś nie ma to większego znaczenia. Kolejna rzecz, ten problem być może przestanie spędzać sen z powiek inwestorów w Ethereum. Ma być wprowadzona aktualicacja “berlińska”, PoS itp. Czas pokaże.

Osiem aktywów, które indywidualnie stanowią 5,2% lub mniej portfela Armstronga, w porządku malejącym, to: Polkadot (DOT), Aave, The Graph (GRT), USD, Chainlink (LINK), Ethernity (ERN), Synthetix (SNX) i Elrond ( EGLD).

Pozostałe altcoiny stanowią łącznie około 15% jego portfela.


„Cardano to aktualnie najbardziej dochodowa cyfrowa moneta, jaką kiedykolwiek miałem”. Dlatego intensywnie zacząłem ją “zbierać” 🙂

Armstrong podkreśla, że ​​jego trzy najbardziej dochodowe altcoiny to konkurent Ethereum Cardano, kryptowaluta Nimiq (NIM) i projekt NFT – Ethernity Chain – który, jak przewiduje, może stać się najbardziej opłacalny w przyszłości.

 
 


„Moja najbardziej dochodowa moneta to Cardano, to numer jeden z najbardziej dochodowych monet, jakie kiedykolwiek miałem, oraz ERN. I myślę, że ERN w najbliższej przyszłości stanie się tutaj numerem jeden”.


Podsumowanie. Czytajmy opinie innych osób, edukujmy się, obierajmy kroki osób bardziej doświadczonych. Często informacje od nich oraz porady, są na wagę złota.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex