W co inwestuje Ben Armstrong? Kryptowalutowy trader i youtube’owy influencer!

 
   
 


W swoim nowym filmie Armstrong mówi, że pomimo sporej ekspozycji na altcoiny, największym aktywem cyfrowym jego portfolio zdecydowanie pozostaje bitcoin. Trader oświadczył, że król kryptowalut rozgościł się w jego portfelu w wymiarze 30% całościowego koszyka aktywów cyfrowych. Osobiście jednak uważam, że Bitcoin jest najbardziej „płynną” kryptowalutą. Najczęściej nią inwestujemy, obracamy i ciężko ją utrzymać w swoim portfolio. Przynajmniej ja mam z tym problem 🙂


Darmowy Bitcoin

Inne aktywa kryptograwalutowe, które stanowią co najmniej 10% jego portfela, to odpowiednio drugie i piąte co do wielkości tokeny pod względem kapitalizacji rynkowej.„Obecnie mam bitcoin jako 30% portfela. Oprócz tego Ethereum (ETH) w 22%, a następnie Cardano (ADA) w 10,92%”. Potwierdzam, również wykorzystuję te crypto do hodlowania. Problemem jest wysoka opłata za GAS w ETH. Z drugiej strony jeżeli hodlujesz, nie dziś nie ma to większego znaczenia. Kolejna rzecz, ten problem być może przestanie spędzać sen z powiek inwestorów w Ethereum. Ma być wprowadzona aktualicacja „berlińska”, PoS itp. Czas pokaże.

Osiem aktywów, które indywidualnie stanowią 5,2% lub mniej portfela Armstronga, w porządku malejącym, to: Polkadot (DOT), Aave, The Graph (GRT), USD, Chainlink (LINK), Ethernity (ERN), Synthetix (SNX) i Elrond ( EGLD).

Pozostałe altcoiny stanowią łącznie około 15% jego portfela.


„Cardano to aktualnie najbardziej dochodowa cyfrowa moneta, jaką kiedykolwiek miałem”. Dlatego intensywnie zacząłem ją „zbierać” 🙂

Armstrong podkreśla, że ​​jego trzy najbardziej dochodowe altcoiny to konkurent Ethereum Cardano, kryptowaluta Nimiq (NIM) i projekt NFT – Ethernity Chain – który, jak przewiduje, może stać się najbardziej opłacalny w przyszłości.

 
 


„Moja najbardziej dochodowa moneta to Cardano, to numer jeden z najbardziej dochodowych monet, jakie kiedykolwiek miałem, oraz ERN. I myślę, że ERN w najbliższej przyszłości stanie się tutaj numerem jeden”.


Podsumowanie. Czytajmy opinie innych osób, edukujmy się, obierajmy kroki osób bardziej doświadczonych. Często informacje od nich oraz porady, są na wagę złota.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating