×

Tokeny NFT – które mogą wspomóc w “narodzinach nowych milionerów”

Tokeny NFT – które mogą wspomóc w “narodzinach nowych milionerów”

   
 


Ben Armstrong przedstawił trzy doskonale rokujące tokeny niewymienialne (NFT), które jego zdaniem mają szansę uczynić bogatymi kolejnych traderów i to jeszcze w tym roku. Skoro Ben tak uważa, nie mam pytań. Trzeba pójść tym kierunkiem


Rarible – jako przedstawiciel NFT dający zarobić. Video z kanału You Tube CryptoDev
Nr 1: Chiliz (CHZ)

Analityk znany w branży jako BitBoy twierdzi, że jednym z tokenów, na który spogląda z dużą nadzieją, jest Chiliz (CHZ) – platforma NFT skupiająca się na tokenach fanów drużyn sportowych:

„Przygotowują się teraz do wskoczenia prawdopodobnie do ligi futbolowej, National Football League (NFL) w Ameryce, przynajmniej taka jest plotka. Niedawno otworzyli również biuro w Nowym Jorku, które przypadkowo jest miejscem, w którym prawie każda duża liga sportowa, w tym NFL, ma swoje główne biuro. W tej chwili Chiliz przeniósł się z top 200 najlepszych projektów do pierwszej czterdziestki, ale nadal ma potencjał w kontekście pierwszej dwudziestki”.

Numer 2: ECOMI (OMI)

Na drugim miejscu zestawienia Armstronga znalazł się ECOMI (EMI). Influencer przyznał, że pluje sobie w brodę, że nie zainwestował w ten token wcześniej.

ECOMI ma już aktywną aplikację o nazwie VeVe, kw której można kupić cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie. Platforma współpracuje na przykład z DC Comics – wydawcą komiksów, takich jak Batman, Superman i Wonder Woman, a także z ligami sportowymi, takimi jak NFL i Major League Baseball (MLB).

Token ECOMI, OMI, będzie walutą aplikacji VeVe [używaną] do kupowania tych cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich. W miarę jak rynek NFT eksploduje, legalne firmy z cyfrowymi kolekcjami z pewnością będą największymi zwycięzcami. A kto jest większym zwycięzcą niż Batman?”

 
RoyalQ
 

Numer 3: Etherenity (ERN)

Moneta, którą Armstrong określa jako „numer jeden” to Ethernity (ERN). Ethernity to platforma dla kart kolekcjonerskich z limitowanej edycji, tworzona przez wschodzących artystów. Użytkownicy mogą również kupować lub sprzedawać karty jednym kliknięciem w Uniswap.

„Uważam, że ten projekt ma absolutnie największy potencjał długoterminowy i krótkoterminowy, dlatego zainwestowałem w niego. Ethernity właśnie wystartowało w zeszłym tygodniu i doczekało się korekty już w ciągu ostatnich kilku dni. Tak więc na krótką metę jest już w dobrym punkcie wyjścia. Patrząc na wyniki najgorętszych projektów NFT w ciągu ostatnich kilku tygodni łatwo zrozumieć, dlaczego ERN ma tak duży potencjał. Zajmuje 365 miejsce w porównaniu z ECOMI i Chiliz, które już są w czołowej 60. Gdyby Ethernity doświadczyło podobnej pompy do Chiliz i ECOMI, co moim zdaniem jest możliwe, moglibyśmy podziewać się wzrostu 40x.”

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex