×

Darmowe tokeny od popularnego Telegramu. 30 AIC za rejestrację, 10 AIC za rekomendację. Bez KYC. 5 min. pracy!

Darmowe tokeny od popularnego Telegramu. 30 AIC za rejestrację, 10 AIC za rekomendację. Bez KYC. 5 min. pracy!


DARMOWE TOKENY AIC od Telegram. BEZ KYC ? Jak to niektórzy piszą – 100 % Legit ?

   
 

Telegram ma teraz swój własny portfel kryptograficznyⓂ️ iMe Messenger

iMe to natywna inteligentna platforma do przesyłania wiadomości obsługiwana przez Telegram z Crypto Wallet. Wszystkie funkcje Telegrama i możliwości DeFi.

Z tej okazji możesz odebrać pierwsze tokeny zupełnie za darmo. Ich wartość może fajnie wzrosnąć w miarę upływu czasu.


Dlaczego 500 mln użytkowników – robi wrażenie w kwestii społeczności oraz infrastruktury! Dowiedz się poniżej więcej o telegramie oraz ich zrzucie AIC!

Prawdziwa obsługa wiadomości błyskawicznych — prosty, szybki, bezpieczny i synchronizowany na wszystkich Twoich urządzeniach. Jedna z 10 najczęściej pobieranych aplikacji na świecie z ponad 500 milionami aktywnych użytkowników.

SZYBKI: Telegram jest najszybszą aplikacją do przesyłania wiadomości na rynku, łączącą ludzi za pośrednictwem unikalnej, rozproszonej sieci centrów danych na całym świecie.

SYNCHRONIZOWANY: Możesz uzyskać dostęp do wiadomości ze wszystkich swoich telefonów, tabletów i komputerów jednocześnie. Aplikacje Telegram są samodzielne, więc nie musisz utrzymywać połączenia z telefonem. Zacznij pisać na jednym urządzeniu i dokończ wiadomość na innym. Nigdy więcej nie stracisz swoich danych.

NIELIMITOWANY: Możesz wysyłać multimedia i pliki, bez żadnych ograniczeń co do ich typu i rozmiaru. Cała Twoja historia czatów nie będzie wymagała miejsca na dysku urządzenia i będzie bezpiecznie przechowywana w chmurze Telegrama tak długo, jak będzie to potrzebne.

BEZPIECZNY: Ich misją jest zapewnienie najlepszego bezpieczeństwa w połączeniu z łatwością obsługi. Wszystko w Telegramie, w tym czaty, grupy, multimedia itp. jest szyfrowane przy użyciu kombinacji 256-bitowego symetrycznego szyfrowania AES, 2048-bitowego szyfrowania RSA oraz bezpiecznej wymiany kluczy Diffie-Hellmana.

W 100% DARMOWY I OTWARTY: Telegram ma w pełni udokumentowane i bezpłatne API dla programistów, aplikacje typu open source i weryfikowalne kompilacje, aby udowodnić, że pobierana aplikacja jest zbudowana z dokładnie tego samego opublikowanego kodu źródłowego.

POTĘŻNY: Możesz tworzyć czaty grupowe dla maksymalnie 200 000 członków, udostępniać duże pliki wideo, dokumenty dowolnego typu (.DOCX, .MP3, .ZIP, itp.) do 2 GB każdy, a nawet konfigurować boty do konkretnych zadań. Jest to idealne narzędzie do hostowania społeczności internetowych i koordynowania pracy zespołowej.

NIEZAWODNY: Zbudowany w celu dostarczania wiadomości w możliwie najmniejszej liczbie bajtów, Telegram jest najbardziej niezawodnym systemem przesyłania wiadomości, jaki kiedykolwiek stworzono. Działa nawet na najsłabszych połączeniach mobilnych.

FAJNY: Telegram posiada potężne narzędzia do edycji zdjęć i wideo, anomowane naklejki i emoji, w pełni konfigurowalne motywy, aby zmienić wygląd aplikacji oraz otwartą platformę naklejek/GIFów, która zaspokoi wszystkie Twoje ekspresyjne potrzeby.

PROSTY: Zapewniając niespotykany dotąd wachlarz funkcji, dokładamy wszelkich starań, aby interfejs był przejrzysty. Telegram jest tak prosty, że już wiesz, jak go używać.


Rejestracja: 30AIC ✍️
Polecenie: 10AIC

Link do rejestracji (na telefonie) oraz procedura działania:

https://ref.imem.app/G4CxNnhCJDFPpCc19

ℹ️ Aby odebrać tokeny:
1. Kliknij w powyższy link, wpisz numer telefonu oraz wprowadź przesłany na niego kod.
2. Zaloguj się za pomocą numeru telegramu (lub odbędzie się to automatycznie), a następnie zweryfikuj swój portfel. Weryfikacja polega na kliknięciu w “Wallet” jak pokazują to poniższe obrazeki.3. Swój link partnerski znajdziesz jak na obrazku:Więcej informacji na Twitterze:

https://twitter.com/imeplatform


? WAŻNE!: Zweryfikuj swój portfel i zapisz bezpiecznie także 24 hasła. To Twój klucz bezpieczeństwa. Wszystko to zrobisz w zakładce “Wallet”Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex