Co można sądzić o przyszłości Bitcoina oraz Ethereum

   
 


Większość inwestorów oraz handlowców rynku krypto, koncentruje się na największej cyfrowej walucie – Bitcoin. Powodem tego jest jego wysoka wartość, która od dłuższego czasu wynosi ponad 50,000 USD. Jednak walutą, która powinna być w skupieniu zainteresowania każdego inwestora, jest Ethereum. ETH odnotowało wzrost o ponad 1200 %. Analitycy i eksperci przewidują, że taka tendencja utrzyma się w 2021. r. Wpływ na to ma wiele czynników. Przede wszystkim platforma Ethereum jest “niepewna”, jeśli chodzi o sektor blockchain. Wciąż rośnie liczba tokenów powstałych na podstawie ERC-20, co skutkuje dynamizacją krypto wokół ETH. Etherum pozostaje również na czele przemysłu DeFi, który coraz bardziej rewolucjonizuje globalny rynek finansowy.

Ostatnie miesiące stały się dla tego sektora bardzo udane, coraz więcej inwestorów instytucjonalnych zaczyna wykazywać zainteresowanie. Dynamika ta znalazła odzwierciedlenie wraz ze wzrostem wartości większości głównych kryptowalut. Transakcje zarejestrowane przez Ethereum w 2020 r. przekroczyły wartość 1 biliona USD. To więcej niż osiągnął gigant płatności – PayPal. Przyznam, że Ethereum nie przyciąga tyle uwagi co Bitcoin, ale analitycy nie mają wątpliwości. Jest to cyfrowa waluta o znacznym potencjale długoterminowych inwestycji i transakcji.


Dzięki OMEGAPRO możesz prowadzić sprawny handel w Ethereum i Bitcoinie. Platforma ta, to cały ekosystem crypto. Dołącz do społeczności zadowolonych użytkowników platformy OMEGAPRO

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

ZAUTOMATYZOWANY BOT DO KRYPTOWALUT - Zobacz !

REWOLUCYJNA KARTA CRYPTO NA TWOJE POTRZEBY - Zobacz !

 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex