Co można sądzić o przyszłości Bitcoina oraz Ethereum

 
   
 


Większość inwestorów oraz handlowców rynku krypto, koncentruje się na największej cyfrowej walucie – Bitcoin. Powodem tego jest jego wysoka wartość, która od dłuższego czasu wynosi ponad 50,000 USD. Jednak walutą, która powinna być w skupieniu zainteresowania każdego inwestora, jest Ethereum. ETH odnotowało wzrost o ponad 1200 %. Analitycy i eksperci przewidują, że taka tendencja utrzyma się w 2021. r. Wpływ na to ma wiele czynników. Przede wszystkim platforma Ethereum jest “niepewna”, jeśli chodzi o sektor blockchain. Wciąż rośnie liczba tokenów powstałych na podstawie ERC-20, co skutkuje dynamizacją krypto wokół ETH. Etherum pozostaje również na czele przemysłu DeFi, który coraz bardziej rewolucjonizuje globalny rynek finansowy.

Ostatnie miesiące stały się dla tego sektora bardzo udane, coraz więcej inwestorów instytucjonalnych zaczyna wykazywać zainteresowanie. Dynamika ta znalazła odzwierciedlenie wraz ze wzrostem wartości większości głównych kryptowalut. Transakcje zarejestrowane przez Ethereum w 2020 r. przekroczyły wartość 1 biliona USD. To więcej niż osiągnął gigant płatności – PayPal. Przyznam, że Ethereum nie przyciąga tyle uwagi co Bitcoin, ale analitycy nie mają wątpliwości. Jest to cyfrowa waluta o znacznym potencjale długoterminowych inwestycji i transakcji.


Dzięki Smart Trade Coin możesz prowadzić sprawny handel w Ethereum i Bitcoinie. Platforma ta, to ekosystem crypto w połączeniu z inwestycjami w DeFi. Dołącz do społeczności zadowolonych użytkowników platformy STC

 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na giełdzie za pomocą zautomatyzowanego Bota Crypto!

   
 
STC
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating