24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Co można sądzić o przyszłości Bitcoina oraz Ethereum

3 min read
   
 


Większość inwestorów oraz handlowców rynku krypto, koncentruje się na największej cyfrowej walucie – Bitcoin. Powodem tego jest jego wysoka wartość, która od dłuższego czasu wynosi ponad 50,000 USD. Jednak walutą, która powinna być w skupieniu zainteresowania każdego inwestora, jest Ethereum. ETH odnotowało wzrost o ponad 1200 %. Analitycy i eksperci przewidują, że taka tendencja utrzyma się w 2021. r. Wpływ na to ma wiele czynników. Przede wszystkim platforma Ethereum jest “niepewna”, jeśli chodzi o sektor blockchain. Wciąż rośnie liczba tokenów powstałych na podstawie ERC-20, co skutkuje dynamizacją krypto wokół ETH. Etherum pozostaje również na czele przemysłu DeFi, który coraz bardziej rewolucjonizuje globalny rynek finansowy.

Ostatnie miesiące stały się dla tego sektora bardzo udane, coraz więcej inwestorów instytucjonalnych zaczyna wykazywać zainteresowanie. Dynamika ta znalazła odzwierciedlenie wraz ze wzrostem wartości większości głównych kryptowalut. Transakcje zarejestrowane przez Ethereum w 2020 r. przekroczyły wartość 1 biliona USD. To więcej niż osiągnął gigant płatności – PayPal. Przyznam, że Ethereum nie przyciąga tyle uwagi co Bitcoin, ale analitycy nie mają wątpliwości. Jest to cyfrowa waluta o znacznym potencjale długoterminowych inwestycji i transakcji.


Dzięki RoyalQ możesz prowadzić sprawny handel w Ethereum i Bitcoinie. Platforma ta, to cały ekosystem crypto. Dołącz do społeczności zadowolonych użytkowników platformy RoyalQ

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w zautomatyzowanych platformach - zapraszam poniżej.

Pamiętaj! Warto mieć zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

⏯️⏯️⏯️⏯️ Zautomatyzowany Bot do crypto! - Zobacz !

⏯️⏯️⏯️⏯️ Mega Copy/Trading. Sporo zadowolonych osób z kopiowania Handlowca, jak dobry - wystarczy jeden! - Zobacz !

 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex