Nowa platforma na rynku online. Start 11.01.2020. CEO Mind.Capital - Gonzalo García-Pelayo. Producent muzyczny, reżyser filmowy, radiowiec, prowadził także telewizję. Zasłynął z tego, że w latach dziewięćdziesiątych wygrywał z kasynami swoim systemem do ruletki, historia ta została pokazana w kinach w filmie «Pelayos». Zapraszam na pokład.
   

Chyba każdy kto działa w marketingu siecowym słyszał o …kryptowalutach. Tomasz też jest ich zdecydowanym zwolennikiem. Uważa że warto snuć plany, starać się je realizować i nie patrzeć ani obok, ani za siebie a po prostu….przed siebie.

Wartość to podstawa, cena to wyznacznik. Kto według Tomka wygrał w tej “batalii”?


Czy wiesz, że…
Firma Blockbuster otrzymała ofertę kupna Netflixa za 60 milionów dolarów. Nie zrobili tego, a wręcz wyśmiali Netflixa za tak wygórowaną cenę. Dzisiaj Netflix jest warty około 65 miliardów dolarów. Gdzie jest Blockbuster?
Firma MySpace otrzymała ofertę kupna Facebooka za 75 milionów dolarów. Nie zrobili tego, bo cena była według nich za wysoka. Dzisiaj Facebook jest wart 439 miliardów dolarów. Gdzie jest MySpace?
George Bell, ówczesny CEO firmy Excite miał możliwość zakupu Google za 750,000$. Aktualnie Google jest wyceniane na około 641 miliardów dolarów. Gdzie jest Excite?
Po co to piszę? Na swojej drodze trafisz na wiele osób, które będą drwić z twoich planów i celów. Tak już jest, pozwól im na to. Niech się śmieją. To oni będą tymi, którzy będą żałować w przyszłości.
Jeżeli znasz swoją wartość, to
#róbswoje i nie poddawaj się. Jeżeli ci się uda, to będziesz szczęśliwy – jeżeli się nie uda, to będziesz mądrzejszy o doświadczenie. #KeepGoing !

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube0
YouTube
LinkedIn
Instagram