UWAGA! INTERNET NIE PRZETRWA – 1995 Newsweek


   
 

➡️Był rok 1995 i tak oto pisano o Internecie oraz nowinkach technologicznych. ⬅️


Prawda jest taka, że żadna baza danych online nie zastąpi codziennej gazety, płyta CD-ROM nie zastąpi kompetentnego nauczyciela i żadna sieć komputerowa nie zmieni sposobu, w jaki działa rząd.

✅Bardzo podobną sytuację mamy obecnie w odniesieniu do kryptowalut oraz Blockchaina. W tej chwili nie każdy chce i nie każdy zaakceptuje tą technologię. Za jakiś czas – każdy będzie chciał być w jej posiadaniu! Trudno też tu pisać o jakichkolwiek domysłach.

To się po prostu już dzieje! Na naszych oczach

Nie przegap chwili, działaj. Nie musisz tego robić w taki sposób jak ja czy wiele innych osób. Po prostu czytaj i się dokształcaj. Z pewnością nie będzie to czas stracony.

Z drugiej też strony, nie chciałbym abyś był lub była osobą który za jakiś czas powie…..

” Gdybym w 2019 zainwestował w kryptowaluty, to byłbym w zupełnie innym miejscu…”

Mega dobre, daje do myślenia, szczególnie tym – którzy do tej pory “nie myśleli”. Oczywiście nie mam zamiaru kogokolwiek tu obrażać. Chodzi mi bardziej o “tok myślenia i kojarzenia pewnych faktów”. Na karty do bankomatów też kiedyś ktoś psioczył ( ma być papier lub gotówka) – a teraz mamy wygodę, i większość z Nas z tego dobrodziejstwa korzysta na codzień. Różnimy się też od siebie podejściem do pewnych spraw. Na każdego z Nas w inny sposób wpływają media oraz przekaz z nich płynący. W zupełnie odmienny sposób definiujemy pojęcie ryzyka, strategi oraz działania.

JEDNO JEST PEWNE!

Wspaniałe jest to, że człowiek znalazł się na początku czegoś …. wielkiego, nieuniknionego i robi małe (technologiczne) kroczki w tym kierunku . O ile oczywiście w to wszystko wierzy. Ja – Wierzę 🙂 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w zautomatyzowanych platformach - zapraszam poniżej.

Pamiętaj! Warto mieć zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

⏯️⏯️⏯️⏯️ Zautomatyzowany Bot do crypto! - Zobacz !

⏯️⏯️⏯️⏯️ Mega Copy/Trading. Sporo zadowolonych osób z kopiowania Handlowca, jak dobry - wystarczy jeden! - Zobacz !

 

Kilka fragmentów tekstu Clifforda Stolla (przetłumaczonego przez autorkę bloga Bitcoinmama)  nadaje się do oprawienia w ramki i pokazywania potomnym jako przykład na to, jak bardzo można się pomylić w ocenie potencjału nowych technologii:

Prawda jest taka, że żadna baza danych online nie zastąpi codziennej gazety, płyta CD-ROM nie zastąpi kompetentnego nauczyciela i żadna sieć komputerowa nie zmieni sposobu, w jaki działa rząd.

albo:

A tu, Nicholas Negroponte, dyrektor MIT Media Lab, przewiduje, że niedługo będzie można kupić książki i gazety prosto przez Internet. Hahaha, jasne.

lub ten:

A ten cały cyber biznes. Obiecano nam zakupy jak w katalogu, w którym wybierasz, klikasz i dostajesz najlepsze oferty. Będziemy zamawiać bilety lotnicze w sieci, rezerwować stolik w restauracji i negocjować umowy sprzedaży. Sklepy będą bezproduktywne. Tak, to dlaczego mój lokalny supermarket działa prężniej wieczorem niż cały Internet w miesiąc? Nawet jeśli byłby wiarygodny sposób wysyłania pieniędzy przez Internet, który jak dotąd nie istnieje, brakuje tu jednego istotnego składnika kapitalizmu: sprzedawcy. 

Budować, oszczędzać, zarabiać, zabezpieczać oraz inwestować w aktywach możesz już od 15 zł

   
 
AUVESTA


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex