24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

UWAGA! INTERNET NIE PRZETRWA – 1995 Newsweek

4 min read

   
 

➡️Był rok 1995 i tak oto pisano o Internecie oraz nowinkach technologicznych. ⬅️


Prawda jest taka, że żadna baza danych online nie zastąpi codziennej gazety, płyta CD-ROM nie zastąpi kompetentnego nauczyciela i żadna sieć komputerowa nie zmieni sposobu, w jaki działa rząd.

✅Bardzo podobną sytuację mamy obecnie w odniesieniu do kryptowalut oraz Blockchaina. W tej chwili nie każdy chce i nie każdy zaakceptuje tą technologię. Za jakiś czas – każdy będzie chciał być w jej posiadaniu! Trudno też tu pisać o jakichkolwiek domysłach.

To się po prostu już dzieje! Na naszych oczach

Nie przegap chwili, działaj. Nie musisz tego robić w taki sposób jak ja czy wiele innych osób. Po prostu czytaj i się dokształcaj. Z pewnością nie będzie to czas stracony.

Z drugiej też strony, nie chciałbym abyś był lub była osobą który za jakiś czas powie…..

” Gdybym w 2019 zainwestował w kryptowaluty, to byłbym w zupełnie innym miejscu…”

Mega dobre, daje do myślenia, szczególnie tym – którzy do tej pory “nie myśleli”. Oczywiście nie mam zamiaru kogokolwiek tu obrażać. Chodzi mi bardziej o “tok myślenia i kojarzenia pewnych faktów”. Na karty do bankomatów też kiedyś ktoś psioczył ( ma być papier lub gotówka) – a teraz mamy wygodę, i większość z Nas z tego dobrodziejstwa korzysta na codzień. Różnimy się też od siebie podejściem do pewnych spraw. Na każdego z Nas w inny sposób wpływają media oraz przekaz z nich płynący. W zupełnie odmienny sposób definiujemy pojęcie ryzyka, strategi oraz działania.

JEDNO JEST PEWNE!

Wspaniałe jest to, że człowiek znalazł się na początku czegoś …. wielkiego, nieuniknionego i robi małe (technologiczne) kroczki w tym kierunku . O ile oczywiście w to wszystko wierzy. Ja – Wierzę 🙂 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w zautomatyzowanych platformach - zapraszam poniżej.

Pamiętaj! Warto mieć zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

⏯️⏯️⏯️⏯️ Zautomatyzowany Bot do crypto! - Zobacz !

⏯️⏯️⏯️⏯️ Mega Copy/Trading. Sporo zadowolonych osób z kopiowania Handlowca, jak dobry - wystarczy jeden! - Zobacz !

 

Kilka fragmentów tekstu Clifforda Stolla (przetłumaczonego przez autorkę bloga Bitcoinmama)  nadaje się do oprawienia w ramki i pokazywania potomnym jako przykład na to, jak bardzo można się pomylić w ocenie potencjału nowych technologii:

Prawda jest taka, że żadna baza danych online nie zastąpi codziennej gazety, płyta CD-ROM nie zastąpi kompetentnego nauczyciela i żadna sieć komputerowa nie zmieni sposobu, w jaki działa rząd.

albo:

A tu, Nicholas Negroponte, dyrektor MIT Media Lab, przewiduje, że niedługo będzie można kupić książki i gazety prosto przez Internet. Hahaha, jasne.

lub ten:

A ten cały cyber biznes. Obiecano nam zakupy jak w katalogu, w którym wybierasz, klikasz i dostajesz najlepsze oferty. Będziemy zamawiać bilety lotnicze w sieci, rezerwować stolik w restauracji i negocjować umowy sprzedaży. Sklepy będą bezproduktywne. Tak, to dlaczego mój lokalny supermarket działa prężniej wieczorem niż cały Internet w miesiąc? Nawet jeśli byłby wiarygodny sposób wysyłania pieniędzy przez Internet, który jak dotąd nie istnieje, brakuje tu jednego istotnego składnika kapitalizmu: sprzedawcy. 

Budować, oszczędzać, zarabiać, zabezpieczać oraz inwestować w aktywach możesz już od 15 zł

   
 
AUVESTA


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex