×

Świetne dodatki w Revolut. Kupuj akcje renomowanych firm już od 1$, wypłacaj dywideny z poziomu aplikacji

Świetne dodatki w Revolut. Kupuj akcje renomowanych firm już od 1$, wypłacaj dywideny z poziomu aplikacji


 
REVOLUT TRADING
 

   
 

Święta są tuż za rogiem, ale Revolut Trading nie zwalnia nawet na chwilę. Oto ciekawe aktualizacje, jakie wprowadzili na swojej platformie :


Na koniec świąt i jeszcze dalej


Dodano ponad 350 nowych akcji, zwiększając łączną liczbę dostępnych akcji amerykańskich firm do ponad 800! Wiele z nich to marki znane na całym świecie. Inwestując od kwoty 1 USD w akcje częściowe, możesz stać się właścicielem części udziałów takich znanych i lubianych firm jak Amazon, Apple, Netflix, Nike, Peloton czy PepsiCo. Niektóre z nowo dodanych przedsiębiorstw są naprawdę nie z tego świata, na przykład Virgin Galactic Holdings (SPCE) Richarda Bransona.


Śledzenie notowań


Nowa funkcja Obserwowane pozwala Ci śledzić notowania wszystkich ulubionych firm z jednego miejsca oraz sprawdzać je w czasie rzeczywistym. Możesz też skonfigurować alerty cenowe w przypadku interesujących Cię firm, aby kupować ich akcje we właściwym momencie. Inwestorzy będą od teraz otrzymywać powiadomienia push, gdy na ich koncie pojawi się dywidenda.


Przedstawiamy Najnowsze wiadomości


Z przyjemnością ogłaszają, że klienci korzystający z planów Premium i Metal będą od teraz mieli dostęp do funkcji Najnowsze wiadomości. Dzięki nim będą mogli podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bieżące wiadomości będą dostarczać renomowane agencje, takie jak Bloomberg, Business Insider czy BBC. Aby poznać najnowsze wiadomości, przejdź do sekcji „Zainwestuj” i dotknij interesującej Cię firmy. Wyświetlone zostaną wszelkie wieści na jej temat.Małe podsumowanie oraz w jaki sposób inwestować w akcje firmJeżeli nie masz jeszcze skonfigurowanego inwestowania z Revolut, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób. Aby rozpocząć, musisz wykonać parę dodatkowych kroków. Warto w tym celu przygotować swój NIP. Gdy załatwisz już wszystkie formalności, możesz zacząć inwestować! Oto jak to zrobić:

• Przejdź do pulpitu i rozwiń opcję „Obrót giełdowy”, naciskając odpowiednią ikonę
•Dotknij opcji „Pokaż więcej”, aby przejść do platformy
• Dotknij opcji „Przekaż środki”, aby natychmiast dodać jakąś kwotę w USD do swojego konta inwestycyjnego (ze swojego konta osobistego). Możesz zacząć od kwoty 1 USD!
• Dotknij opcji „Zainwestuj”, aby wyświetlić pełną listę akcji z notowaniami w czasie rzeczywistym
• Pamiętaj, że możesz inwestować wyłącznie w godzinach otwarcia giełdy amerykańskiej (od 9.30 do 16.00 czasu EST)
• Dotknij interesującej Cię firmy. Następnie dotknij opcji „Kup”, jeśli pragniesz nabyć jej akcje, lub „Sprzedaj”, jeżeli chcesz sprzedać posiadane akcje.
• Usiądź wygodnie i poczuj się świetnie, ponieważ od teraz jesteś inwestorem na giełdzie!

Jeśli wykonujesz więcej niż 3 transakcje giełdowe na miesiąc, pamiętaj, że w takim przypadku warto zmienić plan na Premium, który oferuje do 8 bezpłatnych transakcji miesięcznie, lub na plan Metal, w ramach którego nie ma żadnych ograniczeń bezpłatnych transakcji giełdowych.
Zagrożony kapitał
Revolut nie zapewnia porad inwestycyjnych — inwestorzy muszą podejmować decyzje samodzielnie lub szukać pomocy u niezależnych doradców. Wartość inwestycji może wzrosnąć lub zmaleć, więc istnieje możliwość, że otrzymasz mniej, niż zainwestujesz. Wahania kursów walut mogą mieć negatywny wpływ na ogólny zwrot z oryginalnej inwestycji. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Często zadawane pytania na temat obrotu giełdowego. Usługi są świadczone przez firmę Revolut Trading. Revolut Trading Ltd (nr FRN 832790) jest wyznaczonym przedstawicielem firmy Sapia Partners LLP, która ma autoryzację urzędu Financial Conduct Authority i podlega jego nadzorowi.


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex