17 kwietnia 2024

100% automatyzacji w kompleksowych narzędziach dla E-Biznesu

3 min read
 
GETALL
 
   
 

Jeżeli chcesz “coś” promować w Internecie, sprzedawać i na tym zarabiać – to w tym przypadku wystarczy na początek – login, hasło i natychmiastowy dostęp do narzędzi nowoczesnego marketera.


 
AIOP
 

To czego potrzebujesz do prowadzenia biznesu w sieci – W jednym miejscu!Autoresponder to narzędzie do budowania listy mailingowej. Żeby klient kupował od Ciebie musi Ci zaufać. W pakiecie innowacyjny autoresponder, który z automatu będzie budował relacje z każdym zainteresowanym Twoim partnerem. To oznacza, że raz napisane przez Ciebie emaile staną się Twoją prywatną armią sprzedawców.

Kreator stron WWW to 138 szablonów stron i pomysłów na promocję w Internecie. Buduj listę, sprzedawaj produkty i organizuj wydarzenia tak prosto, jakbyś tworzył wpis na Facebooku. Czasy, gdy marketing w Internecie kojarzył się z posiadaniem strony firmowej dawno minęły. Kreator stron, który możesz uruchomić w kilka minut pozwoli Ci tworzyć wszystkie niezbędne rodzaje stron przy budowaniu listy mailingowej, tworzeniu kampanii sprzedażowych czy skutecznej promocji. Nie musisz znać się na programowaniu, czy HTML-u, aby w czasie krótszym niż 10 minut stworzyć każdy rodzaj strony, której potrzebuje sprzedawca internetowy.

Kreator popup i widget – buduj listę mailingową szybciej niż kiedykolwiek, wykorzystując TEN sam ruch co dotychczas. Statystycznie osoba wstępnie zainteresowana, potrzebuje ponad 8 kontaktów z ofertą żeby zdecydowała się na złożenie zamówienia. Dlatego musisz nauczyć się wykorzystywać ruch na stronie, sklepie lub blogu do budowania listy potencjalnych klientów.

Kontakter – Przekonaj nawet 63% odwiedzających Twoją stronę do podania numeru telefonu. Oddzwoń w 2 minuty i zamknij sprzedaż. Jeżeli masz stronę internetową, bloga lub sklep, to wiesz ile warty jest kontakt telefoniczny z klientem. Internauta, który zostawia swój numer telefonu to tzw. „ciepły” kontakt.

Remarketing jest formą reklamy internetowej która pomaga firmom odzyskać osoby, które chociaż raz odwiedziły ich stronę. Na większości stron internetowych, maksymalnie 2% osób dokonuje zakupu podczas pierwszej wizyty na stronie. W rzeczywistości statystyki są jeszcze gorsze i często zdarza się że procent kupujących jest tak mały, że nie opłaca się korzystać z płatnej reklamy. Czyli mówiąc w skrócie: wszystko co zarobisz na swoim produkcie lub usługach wydasz na reklamę. A przecież nie o to chodzi. Aby rozwiązać ten problem stworzono właśnie remarketing.

Ankiety – dowiedz się czego potrzebują twoi klienci i PO PROSTU im to dostarcz.

Sprzedaż – Twoja firma aby przeżyć musi sprzedawać.
Nie ważne co sprzedajesz. Twoim produktem i tak jest “rozwiązywanie problemów innych osób”.

Marketing Automation – Wysyłaj różne Emaile W Zależności.
Od Tego Co Zrobił Odbiorca Twojego Mailingu. Automatyczne serie emaili, smsów i powiadomień, zbudują i utrzymają ciepłe relacje z czytelnikami i klientami.

GetPush – Szybkie powiadomienia. Prosto na przeglądarkę klienta. Docieraj do klientów za pomocą krótkich informacji wysyłanych prosto na przeglądarki Chrome, Firefox


Wykorzystaj swój HOSTING, BAZĘ WIEDZY, MOBILE/SMS, API oraz wszystkie inne narzędzia! Po co przepłacać gdzieś indziej!


 
AIOP
 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex