19 kwietnia 2024

Sprzedałeś swoje BTC? popełniłeś wielki błąd, – Dalsze spadki BTC, jaki jest powód? – Bakkt bez szału, – Cechy dobrego inwestora

4 min read


To nie jest dobry moment na sprzedaż Bitcoina

   
 

Czasem tak jak i nasi rządzący (przepraszam za polityczne porówanie), tak i Bitcoin na przestrzeni ponad 10 lat dzieli ludzi. Część osób uważa go za “cyfrowego bubla”, inni widzą w nim szansę na wzbogacenie się, wielkie zmiany w instrumantach finansowo – płatniczych oraz ogromy potencjał dalszego rozwoju.

Wydawałoby się że najlepszym okresem na sprzedaż Bitcoina był grudzień 2017 roku. Cena wtedy oscylowała w granicach 20 tys. $ za BTC. Jest jednak osoba która uważa że w ponad 10-letniej historii BTC nie było jeszcze nigdy odpowiedniego czasu na sprzedaż Bitcoina. A jest nią Mark Yusko dyrektor generalny Morgan Creek Capital Management.

Mark Yusko uważa że podczas gdy cena Bitcoina może rosnąć i spadać, wzrost z roku na rok daje solidny powód, aby kupować, a nie sprzedawać. W rozmowie z CNBC zwrócił on uwagę na to, że w perspektywie lat, wszystkie wskaźniki dot. BTC rosną. Chodzi tu nie tylko o cenę, lecz również o wielkość sieci, wolumen transakcji czy ilość portfeli.

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w zautomatyzowanych platformach - zapraszam poniżej.

Pamiętaj! Warto mieć zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

⏯️⏯️⏯️⏯️ Zautomatyzowany Bot do crypto! - Zobacz !

⏯️⏯️⏯️⏯️ Mega Copy/Trading. Sporo zadowolonych osób z kopiowania Handlowca, jak dobry - wystarczy jeden! - Zobacz !

 

Nasz król spada poniżej 10 tys. $

Obserwujemy największe spadki notowań Bitcoina od kilku miesięcy. Kapitalizacja największej kryptowaluty spadła o 13%, w okolice 8200 USD. Jednym z powodów tej sytuacji była nagła wyprzedaż Bitcoina, wskutek której jego notowania mocno spadły a cena ustabilizowała się na poziomie 8600 USD. W tym czasie na giełdzie BitMEX, oferującej handel z dźwignią do 1×100, według danych opublikowanych w serwisie Datamish.com, doszło do upłynnienia ponad 600 mln kontraktów na pozycje długie.

“Fjuczersy” startują na platformie Bakkt – dużo gadania, mało działania

Sam myślałem ze kontrakty terminowe na BTC zrobią mały “szoł” na rynku. Rzeczywistość jednak okazała się inna, bardziej zmienna. Wiele osób oczekiwało wysokich cen na Bitcoinie (nie wiem dlaczego na wielu stronach o kryptowalutach “Bictoin” pisany jest z małej literki “bitcoin” – to król – pokażmy to i wyróżnijmy go) które miało się spotkać z ogromnym zainteresowaniem inwestorów instytucjonalnych (kontrakty Bakkt). Niestety nic wielkiego się nie wydarzyło a łączna wartość zawartych kontraktów nie przekroczyła…..300 tys $. Jeżeli porównamy tą sytuację z czołową giełdą kontraktów futures dla klientów detalicznych, jaką jest BitMEX to sprawa wygląda o wiele lepiej. Aktualnie notuje ona dzienny wolumen przekraczający 2 mld dolarów. Kontrakty futures na BTC oferowane przez CME w pierwszym tygodniu swoich notowań (grudzień 2017 r.) osiągnęły zaś wolumen wyceniany wówczas na 460 mln dolarów.

W przypadku kontraktów Btc na Bakkt, dobrą informacją może być fakt że wielu brokerów nie ma jeszcze w swojej ofercie bitcoinowych futuresów od nich, co najprawdopodobniej zmieni się w najbliższych tygodniach. Więc obserwujemy dalej 🙂

 
AUVESTA
 

Chcesz zarabiać dobre pieniądze na giełdzie? Poznaj 10 głównych czynników

Jak jest u Ciebie ze zdolnościami takimi jak – kalkulowanie, rachowanie, rozumienie danego biznesu, porównaniem oczekiwań względem zysku, szacowaniem ryzyka czy też właściwym odczytem płynących informacji z rynku?

Prawda że ciężko to określić? Poniższy artykuł pomoże Ci w ocenie tej sytuacji.

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex