20 kwietnia 2024

Kolejna usługa / produkt od firmy All In One Profits

3 min read
   
 

Firma ALL IN ONE PROFITS uruchomiła 5.10.2019 nowe rozwiązanie (kolejny produkt/usługa dla użytkowników z kontami PRO)…
Jest to platforma “AIOP VIDEO” https://aiop-video.com (coś na wzór YouTube).


 
 

Możliwość publikowania swoich materiałów wideo na tej platformie, mają klienci opłacający konto PRO w All In One Profits (użytkownicy z kontami BASIC mogą jedynie np. polubić czyjeś wideo, skomentować, ale nie mogą publikować), natomiast dużym plusem dla oglądających te materiały wideo jest to, że żadne reklamy nie będą przerywały wideo w trakcie jego oglądania… – żadnych reklam tutaj nie będzie w materiałach wideo.

…oczywiście “wrzucony” materiał wideo na platformie, można później umieścić na swojej stronie, blogu itd. po skopiowaniu i wklejeniu właściwego kodu. Także można wykorzystać tę platformę do promowania dowolnego swojego biznesu, produktu, usługi itd. przy pomocy swoich materiałów wideo.

Do platformy można przejść bezpośrednio z swojego panelu klienta w AIOP, przechodząc kolejno pod zakładki:
TOOLBOX —> AIOP Video Tube dzięki czemu automatycznie system loguje nas na platformie…Źródło informacji nasza grupa AIOP – All In One Profits FB – ZOBACZ!


Czym jest All In One Profits?

Projekt ALL IN ONE PROFITS czyli w skrócie A.I.O.P działa już od około 6 lat. Cały system składa się z kilkunastu narzędzi do e-marketingu. To podstawa aby realnie działać i zarabiać w Internecie.

Są to między innymi:

-hosting

-autoresponder

-rotatory

– Splash Builder

– Trackery

Narzędzia są bardzo konkurencyjne w stosunku do firm o podobnym działaniu. Według mnie, nawet lepsze. Przykładowo w innej firmie tego typu można podpiąć tylko 4 domeny a w AIOP – bez ograniczeń. W innej na autoresponder jest tylko 1 tys. osób w AIOP – bez ograniczeń.

Koszt miesięczny to 10$ plus 1,5 $ opłaty za procesor, lub 20$ plus 1,5 $ opłaty za procesor jeżeli wybierzemy drugi plan. Różnica polega na tym że przy droższym planie, mamy dostępnych więcej narzędzi i możliwości do wykorzystania.


W AIOP możemy też zarabiać polecając produkty firmy. 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex