20 kwietnia 2024

Czy to początek jesiennej “fali uderzeniowej” Bitcoina!? Giełdy a KNF, “Upłynniono” 8124 Bitcoinów

4 min read


   
 

Z różnych stron związanych z kryptowalutami, informacji, newsów oraz e-maili można zauważyć, że stagnacja “króla” a więc Bitcoina może się w końcu skończyć.

Jeden ze znanych w niektórych anglojęzycznych kręgach trader napisał:

W ciągu najbliższych 2-3 tygodni oczekuję silnego wzrostu kursu Bitcoina, który nie zatrzyma się dopóki nie dotrze do poziomu 18000 USD“.

Interesujące, ale czy prawdziwe? Bakkt miał spowodować większe ruchy na krypto, niestety nic specjalnego się nie wydarzyło (łączna wartość zawartych kontraktów nie przekroczyła…..300 tys $ ). Dlaczego więc niektórzy sądzą że to ten moment?


Cisza przed burzą? | „Duże ruchy BTC”, „mega odbicie”!


Crypto Twitter kipi od projekcji analityków. Znaczna większość z nich zaczyna przygotowywać się na „duże ruchy” ceny.

Znany trader The Crypto Dog zauważył, że „krypto wydaje się jakby w stanie ciszy przed burzą. Nie omieszkał dodać, że spodziewa się „pewnych dużych ruchów do końca tygodnia”. Nie określił, jakie kryptowaluty miałyby się ruszyć, i w którą stronę. Wydaje się naturalnym przypuszczać, że to Bitcoin może dyktować naturę wspomnianych „dużych ruchów”.


Kryptowaluty zastąpią waluty fiat, Bitcoin mocny przed weekendem #111 – odcinek z kanału You Tube Tomasz Rozmus„Zbliżamy się do dużego ruchu”

Crypto Dog nie jest jedynym, który wypatruje zdecydowanej zmiany w wycenie BTC. Na swoim kanale Telegram analityk CryptoHamster argumentował, że istnieje wiele znaków wskazujących na to, że BTC może wkrótce przyspieszyć w pewnym kierunku:

Zmienność maleje, spada wolumen […] – wydaje się, że zbliżamy się do dużego ruchu.


Giełdy kryptowalut z licencją KNF


Bitclude oraz Coinquista umieszczone na liście małych firm płatniczych. Duże zmiany ponieważ jak dotąd KNF raczej ostrzegał przed giełdami kryptowalutowymi. Jeszcze podczas ostatniej aktualizacji swojej listy ostrzeżeń umieścił na niej platformę BitMarket24. Przypadek Bitclude oraz Coinquisty jest na pewno pozytywnym sygnałem dla całej branży kryptowalut. Oczywiście nie można wyciągać na tej podstawie daleko idących wniosków, ale być może utoruje to drogę do „legalizacji” innym przedstawicielom branży, a być może nawet ściągnie do Polski z powrotem tych, którzy musieli przenieść się do innych jurysdykcji.

ARTYKUŁ Z KTÓRYM WARTO SIĘ ZAPOZNAĆ – SPRAWDŹ!

8124 BTC popłynęło z portfela Xapo


Dwa duże ruchy, transfery bitcoin przykuły uwagę traderów kryptowalut w ciągu ostatnich kilkunastu dni. W sumie 8 124 BTC o wartości 67,2 miliona dolarów zostało przeniesionych z instytucjonalnego cold walleta należącego do kryptowalutowego giganta Xapo.

Pierwsza transakcja opiewała 7 143 BTC i była skierowana do nieznanego portfela. Drugi przelew przeniósł 981 BTC do osobnego i również nieznanego portfela.

Xapo jest pionierem instytucjonalnym w cold storage kryptowalut. Jest znany z przechowywania BTC swoich klientów w ściśle tajnych miejscach na całym świecie.

 
RevenueBot - Designed To Earn For You On Top Cryptocurrency Exchanges
 

Co ciekawe, firma została niedawno kupiona przez Coinbase, która podobno wyłożyła na to przejęcie 55 milionów dolarów.

Nie tylko Xapo

Duże transfery z Xapo to nie jedyne wielorybie transakcje, które obserwują uczestnicy rynku. Oto niektóre z największych ruchów kryptowalutowych w ciągu ostatnich kilku dni.

Z siedmiu poniższych przelewów tylko jeden dotyczył tradera przenoszącego 1000 BTC z nieznanego portfela na giełdę kryptowalut, co mogło wskazywać na zamiar sprzedaży. Co o tym myślicie?

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex