×

Kup lub sprzedaj w szybki sposób Bitcoina – Bitclude

Kup lub sprzedaj w szybki sposób Bitcoina – Bitclude   
 

Na blogu, w kategorii “Procesory – Giełdy” – nie mogła się, nie pojawić platforma Bitclude

Główną misją tego projektu, jest udostępnienie dla jej użytkowników globalnej platformy wymiany, na prostych i jasnych zasadachNiezależnie więc od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kryptowalutami czy też jesteś już zaawansowanym traderem, znajdziesz w w interfejsie Bitclude coś co przypadnie ci do gustu.

Jak sami właściciele twierdzą, mają oni doświadczenie w uczestnictwie w takich projektach jak StorJ, zespół składa się z również z twórcy Polcoina (pierwszej polskiej kryptowaluty). Ich developerzy łączą doświadczenie związane z technologiami blockchain i aplikacjami finansowymi by stworzyć rozwiązanie które z pewnością będzie dla Ciebie przydatne.


Co nam oferuje Bitclude?

SZYBKIE DEPOZYTY I WYPŁATY. SZYBKA WERYFIKACJA


Szybkie wpłaty BLIKiem i depozyty z ponad 20 banków. Szybkie wypłaty z bankomatów.

Weryfikacja w BitClude trwa sekundy, nie dni jak u konkurencji. Wymagane są jedynie podstawowe dane umożliwiające identyfikację

Dla osób początkujących Bitclude przygotował specjalny poradnik. Dla traderów natomiast, udostępnia najnowszą platformę tradingową wraz z specjalnym API które przeniesie każdego na wyższy poziom a specjalne systemy WebSocketowe poinformują Nas o każdej zmianie.


WPŁATY / WYPŁATY ZA POMOCĄ ….


…. 20 Banków oraz Bankomatów


Do wyboru sporo bramek płatniczych … a więc możemy robić szybkie przelewy.Bitclude uzyskuje licencję KNF


Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) opublikowała 21 stycznia 2019r. zaktualizowany rejestr “małych firm płatniczych”, które posiadają oficjalne autoryzacje do przyjmowania i przetwarzania płatności klientów. Na liście znalazł się między innymi podmiot Tapik sp. z o.o., będący operatorem giełdy kryptowalutowej Bitclude.

Dopuszczenie spółki Tapik do rejestru jest pierwszym takim przypadkiem w Polsce, kiedy handel kryptowalutami będzie w pełni legalny. Do tej pory istniały inne giełdy pieniądza elektronicznego, ale transakcje tego typu nigdy nie były w 100% bezpieczne. Zmiany, które niesie za sobą opublikowany rejestr KNF, mogą być znaczące dla polskiego rynku kryptowalut.

Po długich rozmowach z nadzorcą udało się wypracować rozwiązania, które pozwoliły nam znaleźć się na liście instytucji – podsumowuje Jakub Wierzcholski prezes spółki (działającej obecnie pod nową nazwą Bitclude sp. z o.o., niezmienioną w rejestrze)

Media Społecznościowe Bitclude:

Facebook: KLIKNIJ!

Twitter: KLIKNIJ!

Linkedin – KLIKNIJ!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex