20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Skorzystaj z 9 darmowych, wbudowanych w platformę botów handlowych – Pionex

4 min read


Proste boty handlowe dla pasywnych handlowców

   
 

Pionex dostarcza narzędzia do automatyzacji handlu. Dlatego też nie musimy siedzieć cały dzień na wykresie. Możemy wykorzystać ich boty. Wielu handlowców korzysta z automatycznego bota handlowego, a Pionex stara się pomóc traderom dzięki łatwym w obsłudze botom handlowym ze zintegrowaną giełdą.

Wbudowane boty do handlu kryptowalutami – zapewniają 9 różnych zautomatyzowanych narzędzi handlowych na giełdzie.

Najniższe opłaty transakcyjne – wszystkie boty są bezpłatne, podczas gdy opłaty za transakcje na giełdzie wynoszą tylko 0,05%.

Innowacyjny silnik agreguje płynność z Binance i Huobi.


Jakie boty oferuje platforma?

GRID Bot (Grid Trading Bot) – GRID Bot to wschodząca gwiazda między kilkoma botami do handlu kryptowalutami. To stara, ale potężna strategia handlowa, która czerpie zyski ze zmiennego rynku. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić dla niego zakres, a pomoże ci to automatycznie „kupować tanio i sprzedawać drogo”.

Infinity Grids Bot – Korzystając z GRID Bot, możesz przegapić zyski w trendzie, gdy spadnie cena. I właśnie wtedy warto skorzystać z Infinity Grids Bot. Infinity Grids Bot jest podobny do GRID Bot, ale bez górnego limitu. Pomaga Ci „kupować tanio i sprzedawać drogo” 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Leveraged Grid Bot – Koncepcja jest taka sama jak w GRID Bot, ale dzięki dźwigni (do 3x) możesz zarobić większy zysk. ALE! Dźwignia finansowa oznacza również, że istnieje szansa na stratę, pamiętaj o ryzyku przed skorzystaniem z tego narzędzia.

Margin Grid Bot – podobny do Leveraged Grid Bot.

Reverse Grid Bot – Reverse Grid Bot to sprytna strategia zwiększania kwoty za pomocą strategii handlu sieciowego. Sprzedaje Twoje Bitcoiny po wyższej cenie i odkupuje je po niższej cenie.

Lewarowany Bot Reverse Grid – Bot ten to połączenie Reverse Grid z funkcją pożyczki kryptograficznej. Ta sama funkcjonalność co Reverse Grid Bot, ale możesz użyć dźwigni, aby zarobić więcej. Pamiętaj jednak o ryzyku związanym z srtatą, korzystając z handlu lewarowanego.

DCA Bot (uśrednianie kosztu dolara) – uśrednianie kosztu dolara to przydatna taktyka do inwestowania na rynku kryptowalut. Możesz ustawić okres dla swojego planu DCA, a bot dla Cioebie pomoże zamiast robić to ręcznie.

Trailing Take Profit Bot – Trailing Take Profit to jedna z dobrze znanych strategii.

TWAP Bot – Jeśli jesteś wielorybem, powinieneś znać metodę TWAP. Pomaga ci gromadzić lub sprzedawać swoje crypto w określonym czasie.


Pionex – najpierw mobilny!

Pionex ma najlepszy UI / UX dla swojej aplikacji mobilnej spośród wszystkich platform botów Crypto Trading. Zawsze kierują się zasadą mobile-first, zgodnie z którą nowe funkcje udostępnili w aplikacji mobilnej przed stroną internetową. Sprawdzanie aktualizacji aplikacji w App Annie , najbardziej znanej na świecie firmie zajmującej się danymi mobilnymi, zawiera wiele aktualizacji aplikacji z nowymi funkcjami. 6 wersji w kwietniu i 5 do teraz w maju!


Regulowany w Singapurze i Stanach Zjednoczonych

Pionex udzielił licencji MSB (Money Services Business) amerykańskiego FinCEN. To ta sama licencja, którą zastosowały Binance, Huobi i wiele czołowych giełd. Pionex to pierwsza giełda kryptowalut z wbudowanymi botami handlowymi, które są objęte licencją amerykańską.


Pionex Team


Pionex poradniki video


Podsumowanie

Jeśli jesteś handlowcem kryptowalut, który lubi używać botów do handlu kryptowalutami, Pionex będzie Twoim głównym wyborem. Nie przejmuj się kluczami API (w tym rpzypadku jest ich brak). Przejdź do Pionex i zacznij korzystać z wbudowanych automatycznych botów handlowych. Te Opłaty są najniższe w porównaniu do wszystkich innych giełd. Pozwoli to zaoszczędzić dla Ciebie na prowizjach z korzystania z bota. Zazwyczaj są to spore opłaty, powiązane z miesięcznymi abonamentami. Tu masz za free.

Zespół Pionex uważa za priorytet, aby pierwsze aktualizacje pojawiały się w wersji mobilnej. Dlatego też aktualizacja UI / UX witryny może być nieco opóźniona w porównaniu z aplikacją mobilną. Jeśli wolisz handlować ze swojego komputera, powinieneś zwrócić na to uwagę.


Jeśli jesteś nowy uczestnikiem w pracy na automatycznych botach handlowych, odwiedź Pionex! Nie musisz płacić żadnych abonamentów za usługi botów. Na Pionex Exchange udostępniono 9 różnych botów kryptograficznych. Zacznij ich używać i dostosuj je do swojego stylu handlu.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex