17 kwietnia 2024

ROAD21BTC – Zdobywaj Satoshi oraz promuj swoje projekty w których działasz na codzień

3 min read


   
 

ROAD21BTC został całkowicie stworzony z zamiarem oszczędzania Bitcoinów i zdobycia ich w jak największej ilości. Za pomocą tego programu, możesz śledzić swoje oszczędności w BTC, zwiększać ilość Satoshi, dowiedzieć się gdzie zarabiać BTC i reklamować preferowane programy.

BTC jest jak ZŁOTO, jest to też bardzo dobry powód, aby Kumulować BTC każdego dnia / tygodnia / miesiąca. Nie ma znaczenia, czy dostaniemy tylko kilku Satoshi (Satoshi to najmniejsza jednostka Bitcoin). W 1 BTC jest 100 000 000 Satoshi.) Warto zbierać każdą wartość!

Aspekt niedoboru a więc dodruku waluty, ma fundamentalne znaczenie dla społeczności Bitcoin.

Obecnie w obiegu jest 17,3 miliona BTC. W całości jest tylko 21 milionów Bitcoinów, co oznacza że ​​zostało tylko 3,7 miliona Bitcoinów do wydobycia. 4 miliony bitcoinów są utracone na zawsze, zapomniane na dyskach twardych lub zgubione w papierowych portfelach.


Myślę że warto zbierać i kumulować BTC w różnych miejscach! Takim też może być ROAD21BTC!


Program ma 4 główne sekcje:


BTC Personal Tracker

Gdzie będziesz mógł śledzić BTC (Satoshi), które zgromadziłeś w swoich portfelach. Pamiętaj, że projekt nie hodluje Twoich BTC. Do tego powinieneś mieć portfel taki jak Coinbase, Trust Wallet, Trezor, portfel Atomic lub inny. Tutaj otrzymujesz tylko narzędzia do śledzenia i otrzymywania oszczędności.

Konstruktor Downline

Istnieje wiele programów, które mogą uczynić nas bogatszymi. Niektóre są bezpłatne, inne płatne. Niektóre są ryzykowne, inne nie. Projekt ten udostępnia 3 różne sekcje Konstruktora Downline, w którym można znaleźć programy do zarabiania Satoshi / BTC.

Struktura konstruktora downline jest pokazana poniżej

Sekcja Reklamy Oferuje 4 różne formy reklamy: Gwarantowane wizyty Płatne linki, banery i kwadratowe banery reklamowe oraz arsenał reklam sieciowych. Można więc zarabiać na kilka różnych sposobów.

Sprawdź tabelę poniżej, aby zobaczyć każdą możliwość zarabiania
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex