20 kwietnia 2024

Przyćmi złoto – uważa Willy Woo, osiągnie 50 000 USD w 2021 r. – uważa analityk Bloomberga, uchroni cię przed inflacją! Tak, mowa o Bitcoine!

4 min read


Analityk z rynku kryptowalut Willy Woo twierdzi, że Bitcoin swoimi wynikami na giełdzie może przyćmić to, jak na rynkach wykorzystane jest złoto pod kątem zabezpieczenia w czasie kryzysu

  • Woo jest zdania, że w tym roku to BTC będzie lepszym safe haven niż złoto.
  • Podkreśla też, że kryptowaluta nie spadnie już nigdy poniżej 20 000 USD.
 
 
Projekt "Asysty Inwestycyjniej" w postaci Zautomatyzowanego Tradera Do Zadań - Specjalnych!
 
Ekosystem z Traderem
 


A co z inflacją?!

   
 

Woo przekazał swoim 210 000 obserwującym na Twitterze, że część kapitalizacji rynkowej złota, która jest faktycznie wykorzystywana jako zabezpieczenie przed inflacją, może przejść na rynek BTC.

Jak sam też twierdzi!– Nigdy więcej nie zobaczymy 20 000 USD za 1 BTC. Wsparcie na 24 000 USD wymagałoby wydarzenia pokroju czarnego łabędzia, aby się złamać.


Bitcoin osiągnie 50 000 USD w 2021 r. – uważa analityk Bloomberga

Według analityka Bloomberg Intelligence, Mike’a McGlone, Bitcoin (BTC) może wzrosnąć do 50 000 USD w przyszłym roku, co odpowiadałoby kapitalizacji rynkowej w wysokości 1 bln USD.

Wyjaśnił, że “po halvingu podaż została zmniejszona, a popyt rośnie”. Co więcej, pandemia koronawirusa przyspieszyła akceptację największej kryptowaluty na świecie przez opinię publiczną i inwestorów.

Koronawirus przyspieszył przejście w kierunku cyfryzacji pieniądza. W przeszłości uważano (Bitcoina) za aktywo spekulacyjne. Teraz wydaje się, że jest to solidny pieniądz, a instytucje wkraczają na pokład.


Przed nami kolejny “byczy rok” – twierdzi Michael van de Poppe

Zdaniem znanego analityka Michaela van de Poppe, przed nami kolejny “byczy rok”. W jego opinii, Bitcoin osiągnie od 65 000 USD do 85 000 USD do końca przyszłego roku.

 
 


Analitycy ostrzegają przed potencjalną korektą! Zółta flaga dla Bitcoina?!

Od kilku dni najstarsza kryptowaluta zdobywa coraz to wyższe poziomy cenowe. Jej cena przekroczyła 40 000 USD za monetę, a obecnie widzimy kolejne ATH które wyniosło 41 415,89 USD!

Warto pamiętać o tym, że Bitcoin w drodze na szczyty często doznawał mocnych osłabień, przykładowo podczas hossy z 2017 roku pullbacki na tej kryptowalucie wynosiły średnio 35% – było ich wówczas aż 9. O zjawisku tym jakiś czas temu wspominał polski YouTuber kryptowalutowy – Phil Konieczny, podkreślając, że dla BTC to coś zupełnie ,,normalnego”.

Przy obecnych wzrostach niektórzy analitycy już wywiesili żółtą flagę – należy do nich, chociażby Alex Saunders (dyrektor generalny i założyciel Nuggets News). Zwrócił on uwagę, między innymi na duży napływ monet BTC na giełdy, co może oznaczać, iż użytkownicy przygotowują się do sprzedaży Bitcoinów.

Niepokój pojawił się również ze względu na wzrost niezrealizowanych zysków do poziomów tak wysokich, jak w grudniu 2017 roku.

 
AIOP
 


Co się dzieje z XML?! Co spowodowało wzrosty na Stellarze?

Rynek tej kryptowaluty doznał ożywienia tuż po tym, jak ukraiński rząd poinformował publicznie o swoich planach emisji CBDC na blockchainie Stellara. Wielu wskazuje na to, iż wieść o tej współpracy popchnęła kurs XLM do góry. Ogłoszenie o podpisaniu umowy z Fundacją Stellar Development pojawiło się już w poniedziałek.

[…] Wierzymy, że współpraca ta przyczyni się do rozwoju branży wirtualnych aktywów oraz jej integracji z globalnym ekosystemem finansowym.

– podkreślił Oleksandr Bornyakov (ukraiński wiceminister transformacji cyfrowej ds. Rozwoju IT)


ATH Ethereum to 1484$ za sztukę które miało miejsce 13 stycznia w 2018 roku. Czyżby wkrótce nowe ATH na tej kryptowalucie?!

Kurs drugiej co do wielkości kryptowaluty – Ethera (ETH) znajduje się już coraz bliżej pobicia dotychczasowego rekordu cenowego. Od ATH ze stycznia 2018 roku dzieli ją zaledwie 16,71%! Co więcej, Ethereum znalazło się w TOP 100 aktywów o największej kapitalizacji rynkowej na całym świecie!

Wczorajsza sesja na Etherze została zamknięta z zyskiem w wysokości 9,64%, wolumen obrotu wzrósł o ponad 20% w ciągu ostatniej doby, a tegoroczny szczyt na ETH to około 1 300 USD za monetę.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex