24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

DFI, Stakowanie oraz inne opcje – Platforma, która generuje dla Ciebie stały przepływ gotówki

3 min read


Wróciła promocja CakeDefi (poprzednia miała inne warunki) – UPDATE:


Zarabiaj z CakeDefi! W Double-11 Day otrzymasz 11% bonusu od depozytu + 11 $ w DFI za każdego poleconego przyjaciela.

   
 

Od 5:00 rano UTC 11 listopada 2021 r. do 5:00 rano UTC 25 listopada 2021 r. za każde udane polecenie (tożsamość zweryfikowana przy wpłacie co najmniej 50 USD), z wykorzystaniem unikalnego kodu polecającego podczas rejestracji, otrzymasz 11 USD DFI – oraz 10 USD, co daje łączną sumę DFI o wartości 21 USD za każde udane polecenie!Reasumując:

Do zgarnięcia jest aż 11$ + 11% od depozytu  (Depozyt to 50$ w krypto, bonus można wypłacić po 180 dniach, w tym czasie będzie procentował). Promocja sprawdzona i wypłacalna, premia za polecenie to 21$ za każdą osobę ?


CakeDefi to platforma, która daje Ci kontrolę nad swoimi finansami, tworząc przepływ gotówki i wykorzystując potencjał zdecentralizowanych finansów.

CakeDefi oferuje szereg produktów DeFi, podcastów i filmów edukacyjnych.Firma Cake została założona na początku 2019 roku przez dr Juliana Hosp i U-Zyn Chua w celu rozwiązania głównych problemów finansowych w życiu ludzi.


Główna działalność Cake Defi


Drobna inwestycja w CAKEDEFI – video z kanału You Tube cryptominingcompl


Procedura działania i odbioru darmowych bonusów. Kod do odebrania bonusu o ile będzie potrzebny to: 413261Pamiętacie Airdrop UNI (osoby które we wrześniu 2020 r. zrobiły chociaż jedną transkację – otrzymały po około 1500$ za free) ??? Pewnie każdy pamięta i każdy czeka na powtórkę. Ale nie będzie powtórki – jeżeli się nie wykona pewnych działań! Dlatego też poniżej, możesz spróbować podziałać w podobnym projekcie od CakeDefi.

Wchodzimy na stronę : https://pool.cakedefi.com/#?ref=413261

Zapis na bonus

Dokonujemy rejestracji, wykonujemy KYC i czekamy na zaakceptowanie naszych danych, wtedy pojawi się też nasz refflink. Po akceptacji konta dokonujemy depozytu na conajmniej 1 $, 1 Euro bądź 4 złote, 50$, wiadomo najlepiej zawsze trochę więcej wpłacić poprzez zakładkę Balances >>> Deposit. Dokonujemy tego w kryptowalutach takich jak BTC, ETH, LTC bądź DASH. W LiteCoinie, najtaniej. Zaraz po doładowaniu konta otrzymujemy kryptowalutę DeFi, która zostaje “zamrożona” na 180 dni aby w tym czasie dla Nas “pracować”. Finisz 🙂 , możemy wejść co jakiś czas i obserwować nasze tokeny jak zarabiają.

Polecający – Affiliacja

Gdy ktoś, kogo poleciłeś, użyje Twojego kodu polecającego podczas rejestracji i dokona wpłaty, otrzymasz DFI o wartości 21 USD.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex