×

Nowości minionego tygodnia z kryptowalut. Piątek, 19 maja 2023 r. + obiecujące monety

Nowości minionego tygodnia z kryptowalut. Piątek, 19 maja 2023 r. + obiecujące monety

   
 

Najciekawsze nowościach w branży kryptowalut z ostatnich dni.

Giełda OKX doda obsługę Ordinals i BRC-20

OKX będzie stopniowo wprowadzać nowe funkcje w ciągu najbliższych dwóch tygodni, które pozwolą klientom wydawać i handlować tokenami porządkowymi i BRC-20 za pomocą portfela giełdy kryptograficznej.

Wcześniej OKX zapowiedział uruchomienie przeglądarki skoncentrowanej na BRC-20.

„Dodanie wsparcia dla takich zasobów ma sens. Będzie to kluczowy element doświadczenia użytkownika z Web3” – powiedział Jason Lau, dyrektor ds. innowacji OKX w rozmowie z The Block.

Najwyższy menedżer przyznał, że obecny szum wokół Ordinals i tokenów BRC-20 jest niestabilny.

W maju 2023 roku zespół związany z projektem OmniBOLT ogłosił, że pracuje nad integracją tokenów BRC-20 z Lightning Network „w celu szybszych i bardziej wydajnych transakcji”.

Niedawno deweloper Bitcoin Core, Luke Dash Jr, zaproponował „zakazanie” tokenów BRC-20 i Ordinals.

W ostatnim czasie liczba aktywnych adresów bitcoin spadła do poziomu z 2021 roku. Analitycy z The Block przypisywali ten trend wysokim prowizjom.

Przypomnijmy, że szum wokół tokenów BRC-20 doprowadził do skokowego wzrostu dochodów górników bitcoinów.

 
 

Binance otworzyło możliwość handlu poprzez TradingView

Giełda kryptowalut Binance dodała bezpośredni handel spot za pośrednictwem swojej platformy wykresów i analiz TradingView.

Aby aktywować zestaw narzędzi, musisz połączyć swoje konto Binance w ustawieniach usługi.

Następnie historia transakcji jest automatycznie synchronizowana, a inwestor otrzymuje możliwość zarządzania zleceniami na TradingView. Szczegółowa instrukcja podłączenia i korzystania z nowej opcji została opisana na stronie internetowej giełdy kryptowalut.

„Dostęp do informacji jest nieoceniony dla traderów na każdym rynku. Posiadanie większej ilości danych z wykresów lepiej oświetla i rozwija naszą szybko rozwijającą się branżę oraz pomaga przyciągnąć tradycyjnych inwestorów” – powiedział Binance.

Wcześniej firma uruchomiła usługę Capital Connect, aby ułatwić komunikację między klientami VIP a zarządzającymi funduszami inwestycyjnymi. Bezpłatna usługa dostępna dla użytkowników, których miesięczny wolumen obrotu przekracza 1 milion USD.

W maju Binance ogłosiło integrację Bitcoin Ordinals ze swoim rynkiem NFT.

W tym samym miesiącu platforma handlowa ogłosiła Build The Block, metaverse reality show, w którym programiści Web3 będą rywalizować o bycie najlepszym.

Changpeng Zhao: Elon Musk przedłużył żywotność Dogecoina

Elon Musk „przedłużył życie” kryptowaluty Dogecoin, która mogła „dawno zniknąć”. Zostało to ogłoszone podczas sesji AMA przez CEO Binance, Changpeng Zhao.

Najwyższy menedżer spodziewał się „zaniku” Dogecoin, biorąc pod uwagę jego „bezużyteczność”, ale aktywem zainteresował się Elon Musk. Według Zhao, założyciel Tesli wzbudził zainteresowanie memem, który w przeciwnym razie mógłby się nie udać.

Prezes Binance przyznał, że nie rozumie atrakcyjności takich aktywów i nie posiada ich, preferując kryptowaluty „z użytecznością”. Dodał, że Dogecoin i podobne monety wiążą się z „bardzo wysokim ryzykiem”, ale giełda jest skłonna je wymienić, jeśli użytkownicy wykażą nimi wyraźne zainteresowanie.

Musk aktywnie promował token mema. W kwietniu 2022 roku biznesmen zaproponował obniżenie kosztu subskrypcji Twitter Blue i umożliwienie użytkownikom płacenia za usługę premium w DOGE.

Wcześniej Tesla zaczęła sprzedawać towary za Dogecoin.

3 kwietnia 2023 r. symbol monety psa stał się na kilka dni logo Twittera.

Przypomnijmy, że w lipcu 2022 roku Amerykanin Keith Johnson oskarżył SpaceX i Teslę, a także ich szefa, o promowanie „piramidy kryptowalut” Dogecoin i zażądał zapłaty 258 miliardów dolarów.

Na początku kwietnia 2023 r. prawnicy Muska nazwali roszczenia inwestora DOGE „dziwaczną fabrykacją”. Miliarder zwrócił się do sądu o oddalenie pozwu.

Ostatnio liczba transakcji w sieci Dogecoin przewyższyła liczbę transakcji Bitcoin.

 
ROYALQ!
 

Liczba transakcji w sieci Dogecoin przekroczyła liczbę Bitcoin

Wolumen transakcji na blockchain memowej kryptowaluty Dogecoin (DOGE) osiągnął ATH na poziomie 628 209, wyprzedzając Bitcoina i Litecoina.

Zdaniem społeczności, ta dynamika jest związana z działalnością wokół tokenów w standardzie DRC-20, co pozwala na tworzenie nowych zasobów cyfrowych na szczycie łańcucha bloków.

Użytkownik Twittera Mishaboar twierdził, że główny twórca kryptowaluty memów, Patrick Lodder, przewidział ten trend kilka dni wcześniej. Wtedy wzrost transakcji był zauważalny, ale nie osiągnął jeszcze rekordowych poziomów.

Entuzjasta kryptowalut, Martin Stauber, zakwestionował twierdzenie, że wzrost liczby transakcji był spowodowany tokenami DRC-20. Według jego danych główny ruch pochodził z kilku dużych adresów, które wykonywały niewielkie przelewy. Jeden z tych portfeli wysyłał 5766 transakcji dziennie.

W ostatnich dniach doszło do bezprecedensowej aktywności na blockchainie Dogecoin. Według DogeWhaleAlert, 11 maja nieznana osoba przeniosła 13,07 miliona DOGE (927 413 USD) na kilka różnych adresów, wydając 0,26 USD opłat. Transakcja nastąpiła po tym, jak Elon Musk ogłosił swoją rezygnację z funkcji CEO Twittera.

Pomimo gwałtownego wzrostu dynamiki, kurs DOGE pozostał prawie niezmieniony – w ciągu ostatniego dnia moneta straciła na cenie 1,1%. Według danych CoinGecko, w chwili pisania tego tekstu aktywa są wyceniane na 0,072327 USD.

Przypomnijmy, że w kwietniu starszy strateg Bloomberg Intelligence, Mike McGlone, skrytykował memy DOGE i SHIB, nazywając je „aktywami naturalnie spekulacyjnymi”. Podkreślił również potrzebę oczyszczenia rynku z „szkodliwych” aktywów, aby utorować drogę do „bardziej solidnego krajobrazu kryptowalut”.

Obiecujące monety

Codziennie pojawia się wiele kryptowalut i tokenów. Niektóre z nich są praktyczne, to znaczy pełnią jakąś funkcję. Inne, wręcz przeciwnie, mają wyłącznie zabawną funkcję i mogą być poszukiwane tylko ze względu na silny szum wokół projektu. RevenueBot zebrał kilka monet, na które warto zwrócić uwagę.

Kacper

Casper Cryptocurrency (CSPR) jest natywnym tokenem Casper Network i jest używany do uiszczania opłat transakcyjnych i kompensowania węzłów za moc obliczeniową i przepustowość, a także nagradzania walidatorów, którzy przetwarzają transakcje sieciowe i weryfikują bloki w sieci. Metodą konsensusu, która reguluje tworzenie lub dołączanie nowych bloków, jest dobrze znany Proof-of-Stake.

Casper Network to pierwszy blockchain oparty na specyfikacji Casper CBC. Protokół został zaprojektowany do wdrożenia w przedsiębiorstwach z naciskiem na elastyczne uprawnienia do prywatności, małe opóźnienia i bezpieczeństwo. Casper umożliwia firmom wybór między iteracjami sieci publicznej, zezwoleń i prywatnej w oparciu o ich preferencje dotyczące prywatności, bez poświęcania bezpieczeństwa lub wydajności. To przyciągnęło wiele firm i zespołów Web3 do rozwijania partnerstwa z Casperem.

 
FREE ZARABIANIE
 

Dzięki swojej przyszłościowej architekturze Casper został zaprojektowany tak, aby stale ewoluował wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników i był jak najbardziej dostępny dla programistów na wszystkich poziomach umiejętności. Zgodnie z białą księgą Casper jest zoptymalizowany pod kątem potrzeb zarówno przedsiębiorstwa, jak i dewelopera. Misją Caspera jest zapoczątkowanie nowej ery dla Web3, ponieważ popyt na intuicyjne, połączone usługi stale rośnie na całym świecie. Casper robi to, rozwiązując trylemat adopcji: oferując bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, skalowalność i decentralizację w ramach jednego protokołu blockchain.

Keep3rV1

Kryptowaluta Keep3rV1 (KP3R) to natywny token sieci Keep3r, który służy do zarządzania i nagradzania Keeperów. Projekt został po raz pierwszy ogłoszony 22 października 2020 r. Został uruchomiony w sieci głównej Ethereum w trybie beta 28 października 2020 r. Sieć Keep3r można opisać jako sieć łączenia pracy dla tych, którzy publikują oferty pracy w Keeper, aby wykonać dla nich zadania, a także zachęty dla wszystkich interesariuszy.

Keep3rV1 to zdecentralizowana platforma zaprojektowana w celu ułatwienia koordynacji między projektami, które wymagają rozwoju stron trzecich, a tymi, które mogą świadczyć te potrzebne usługi. Zasadniczo projekt służy jako tablica ofert pracy, która ułatwia interakcję między plakatami ofert pracy, takimi jak zdecentralizowane protokoły finansowe, a wykonawcami zadań znanymi jako Guardians. Zadania wykonywane przez depozytariuszy obejmują zarówno wysyłanie i wywoływanie transakcji w łańcuchu, jak i wykonywanie złożonych operacji poza łańcuchem.

Keep3rV1 ma tę dodatkową zaletę, że umożliwia rozwój dApps, które w przeciwnym razie byłyby niemożliwe, w tym MetaWallet, inteligentny portfel kontraktowy, który nie wymaga żadnych transakcji ani opłat za gaz, oraz Unihedge, niestały system redukcji strat.

Sieć WOO

Kryptowaluta sieci WOO (WOO) to token użytkowy sieci, który jest używany do zarządzania, zabezpieczania pożyczek, obstawiania nagród i obniżania opłat, i jest głęboko osadzony w produktach i usługach WOO Network CeFi i DeFi z wieloma dodatkami , rabaty, zyski i administracja. Token WOO jest dostępny na wielu łańcuchach bloków za pośrednictwem mostów, takich jak BNB Chain, Ethereum, Avalanche, Polygon, Solana, Arbitrum, Fantom i NEAR. Jest wbudowany w dobrze znane giełdy DEX w różnych sieciach: Bancor, dYdX, 1Inch, SushiSwap, Uniswap, PancakeSwap, QuickSwap i SpookySwap.

WOO Network to sieć o wysokiej płynności, która łączy inwestorów DeFi, giełdy, instytucje i platformy z demokratycznym dostępem do płynności i praktyk handlowych po niższych lub zerowych kosztach. WOO Network świadczy usługi w ramach scentralizowanej giełdy WOO X, zdecentralizowanej giełdy WOOFi. WOO Network oferuje infrastrukturę transakcyjną WOO Trade dla klientów instytucjonalnych, umożliwiając partnerskim giełdom integrację płynności WOO Network z ich usługami za pośrednictwem API.

Inwestując w nowe monety, osoba musi trzeźwo ocenić wszystkie ryzyka, ponieważ prawdopodobieństwo, że moneta pozostanie na tym samym poziomie cenowym lub straci na wartości, jest niezwykle wysokie.

 
FINCLUB
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex