3 marca 2024

Większość inwestorów postrzega kryptowaluty jako sposób na zachowanie kapitału w czasie kryzysu

2 min read
   
 

Według ankiety przeprowadzonej przez Bloomberg w dniach 8-12 maja, inwestorzy będą woleli bitcoiny od dolarów jako sposób na oszczędzanie kapitału w przypadku niewypłacalności amerykańskiego długu publicznego.

Zdaniem większości ankietowanych w warunkach kryzysu gospodarczego niezawodność kryptowalut z punktu widzenia oszczędności kapitału ustępuje jedynie złotu.

Jednocześnie ponad 55% respondentów stwierdziło, że nawet podejście do niewypłacalności ma silny negatywny wpływ na dolara jako globalną walutę światową. Kolejne 13,6% respondentów stwierdziło, że znaczne szkody dla waluty narodowej Stanów Zjednoczonych zostały już wyrządzone i mogą tylko rosnąć.

Przypomnijmy, że wcześniej Departament Skarbu USA wysłał list z ostrzeżeniem, że niewypłacalność jest możliwa 1 czerwca. Padł też apel do Kongresu o pilne podjęcie działań zapobiegających takiemu negatywnemu scenariuszowi.

W tej sytuacji Fundacja Henbbo rekomenduje swoim inwestorom i partnerom rozsądną alokację własnych środków i pomnażanie ich przy pomocy ich platformy inwestycyjnej.

Abyś mógł uzyskać jeszcze większe zyski, Henbbo Fundusz daje każdemu inwestorowi dodatkową premię do jego salda .

Henbbo – mądra inwestycja zmieni Twoje życie!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex