Najważniejsze wydarzenia w branży crypto z ostatniego tygodnia – 17.01.2022

   
 


Wygląda na to, że rynek kryptowalut czuje się lepiej w porównaniu do ostatniego tygodnia. Obecnie dwie główne kryptowaluty są sprzedawane na poziomie 42 000 USD za Bitcoin i 3,2 000 USD za Ethereum. Czy to oznacza, że ​​wracamy na właściwe tory?


 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na platformie za pomocą zautomatyzowanego Auto Pilota!

   
 
VORTIC
 


Według indeksu Crypto Fear & Greed Index, który monitoruje nastroje rynkowe za pomocą różnych kryteriów, aby określić, w jaki sposób inwestorzy prawdopodobnie zachowają się w danym punkcie cenowym, sprawy rzadko wyglądały bardziej ponuro. Od końca grudnia Indeks określił obecną sytuację jako „ekstremalny strach” i żadne ruchy cenowe nie były w stanie tego zmienić. Komentator i analityk Vince Prince zgadza się z tym i uważa, że ​​„jeśli Bitcoin przekroczy poziom 40 000 USD, wywoła to dużą część stop-lossów”. Natomiast analityk kryptograficzny i gospodarz podcastów, Scott Melker, nie widzi tu niczego nadzwyczajnego i jego zdaniem „Bitcoin jest boczny i nudny”.


Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

? Australia Football League (AFL) nawiązała współpracę z Crypto.com, aby wspierać swoją ligę kobiet (AFLW). Oczekuje się, że w ciągu najbliższych pięciu lat umowa będzie warta ponad 25 milionów dolarów.

? Tesla zaczęła przyjmować płatności Dogecoin za swoje towary. Firma twierdzi jednak, że nie będzie zwracać pieniędzy za zakupy dokonane w DOGE.

❌ Państwowy Bank Pakistanu podobno stara się zakazać wszelkich transakcji kryptowalutowych w Pakistanie. Podobno wezwał również sąd nie tylko do zakazu działalności kryptowalut, ale także do nałożenia kar na giełdy kryptowalut.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex