20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Najważniejsze wydarzenia w branży crypto z ostatniego tygodnia – 17.01.2022

2 min read
   
 


Wygląda na to, że rynek kryptowalut czuje się lepiej w porównaniu do ostatniego tygodnia. Obecnie dwie główne kryptowaluty są sprzedawane na poziomie 42 000 USD za Bitcoin i 3,2 000 USD za Ethereum. Czy to oznacza, że ​​wracamy na właściwe tory?


 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na platformie za pomocą zautomatyzowanego Auto Pilota!

   
 
BYBIT
 


Według indeksu Crypto Fear & Greed Index, który monitoruje nastroje rynkowe za pomocą różnych kryteriów, aby określić, w jaki sposób inwestorzy prawdopodobnie zachowają się w danym punkcie cenowym, sprawy rzadko wyglądały bardziej ponuro. Od końca grudnia Indeks określił obecną sytuację jako „ekstremalny strach” i żadne ruchy cenowe nie były w stanie tego zmienić. Komentator i analityk Vince Prince zgadza się z tym i uważa, że ​​„jeśli Bitcoin przekroczy poziom 40 000 USD, wywoła to dużą część stop-lossów”. Natomiast analityk kryptograficzny i gospodarz podcastów, Scott Melker, nie widzi tu niczego nadzwyczajnego i jego zdaniem „Bitcoin jest boczny i nudny”.


Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

? Australia Football League (AFL) nawiązała współpracę z Crypto.com, aby wspierać swoją ligę kobiet (AFLW). Oczekuje się, że w ciągu najbliższych pięciu lat umowa będzie warta ponad 25 milionów dolarów.

? Tesla zaczęła przyjmować płatności Dogecoin za swoje towary. Firma twierdzi jednak, że nie będzie zwracać pieniędzy za zakupy dokonane w DOGE.

❌ Państwowy Bank Pakistanu podobno stara się zakazać wszelkich transakcji kryptowalutowych w Pakistanie. Podobno wezwał również sąd nie tylko do zakazu działalności kryptowalut, ale także do nałożenia kar na giełdy kryptowalut.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex