×

Lucrosus LUCA Token, który tworzą ludzie z ekipy STUDENTCOIN. Start 14 styczeń 2022 roku!

Lucrosus LUCA Token, który tworzą ludzie z ekipy STUDENTCOIN. Start 14 styczeń 2022 roku!

   
 


Ciekawy temat z grupy Telegramowej. Zazwyczaj promowane są tam ciekawe projekty z których w dużej mierze można zazwyczaj “wyjść na plus”.

a jest nim……Lucrosus LUCA Token, który tworzą ludzie z ekipy STUDENTCOIN (Poznaj też ich główną platformę – KLIKAM!). W StudentCoin aktualnie sobie stakuje już dłuższy czas z zarobionych tokenów z rekomendacji oraz wpłaty własnejPlatforma ta wypuszcza nowy projekt tokenu, którego będzie można kupować już od 14 stycznia 2022 roku i będzie on dostępny w etapach, w których cena za każdy kolejny etap będzie już wyższa. Analogicznie jak w przypadku NIOB zarobią najlepiej Ci, którzy wejdą na samym początku. Myślę że warto zakupić ich token 14 stycznia i poczekać na listing. Token wejdzie na Uniswap, stąd też wiadomo, większe opłaty za sprzedaż. Całościowo ma być 100 FAZ cenowych, gdzie każda kolejna będzie zwiększać cenę już do listingu. Możliwość zakupu tokenów tylko po rejestracji. Możliwość płatności w krypto, Paypal oraz Visa. Link do rejestracji na dole tego wpisu. Warto pamiętać że zakupy możemy zrobić dopiero od 14 stycznia 2022 roku.


Czym jest Lucrosus?

Lucrosus Capital to pierwszy na świecie zgamifikowany DeVC, który zapewnia możliwości inwestycyjne każdemu indywidualnemu inwestorowi na zasadach instytucjonalnych. Celem Lucrosus Capital jest przedefiniowanie koncepcji inwestowania poprzez wdrożenie wszystkich korzystnych funkcji blockchain do kapitału wysokiego ryzyka.


Co to jest token $LUCA?

$LUCA to token użytkowy, rdzeń Lucrosus Capital. Rozwiązuje problemy zarówno inwestorów indywidualnych, jak i deweloperów tworzących swoje projekty blockchain. Token $LUCA został stworzony w celu zdecentralizowania funduszu venture capital, dlatego oferuje kilka unikalnych funkcji.


Na platformie dostępna jest ich Mapa DrogowaKontakt contact@lucrosus.capital

+357 96 706129

+357 96 706124

Adres: Lucrosus Capital LPS, 32-34 Ermou Street, Office 105, 6021 Larnaca Cyprus


Społeczności:

Twitter, Medium, Linkedin, Telegram Chat ,Telegram News


Program Poleceń

Udostępnij unikalny link polecający Lucrosus Capital swoim znajomym, a otrzymasz w nagrodę 30% kwoty zakupionej w tokenach $LUCA lub 15% w ETH. Każda transakcja dokonana przez znajomych, którym udostępnisz link, to dla Ciebie realny zysk. Ponadto polecona osoba otrzyma 5% dodatkowych tokenów!


Prosta rejestracja


Dołącz do Programu Poleceń Kapitałowych Lucrosus! Udostępnij link i zarabiaj na każdej transakcji:

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex