3 marca 2024

Mój cel w firmie All In One Profits

4 min read
   
 

Mój cel? “Pierwszy tysiąc dolarów w ALL In One Profits” w kwestii ogólnych zarobków. Prawie 50% już spełnione…Następny cel?  Tysiąc dolarów miesięcznie. Do tego drugiego celu brakuje jeszcze sporo ale myślę że to tylko kwestia czasu i intensywnej pracy. Każdy z Nas powinien obrać sobie swoją drogę, tak w kwestii zarabiania jak i życia codziennego. Każdy z Nas powinien iść wybranym kierunkiem aby swój cel osiągnąć. Osiągnięcie go da nam dużą satysfakcję i podbudowę na zdobycie następnych sukcesów, cokolwiek byśmy nie robili i w czymkolwiek byśmy nie brali udziału. Cel uświęca środki. Cel nadaje życiu wartość. Zobacz poniżej jak ja interpretuję swój cel w kwestii e-biznesu internetowego.

Wiesz jaki jest neutralny oraz “bezkolizyjny” system sprzedaży i koncepcji biznesowej?

Marketing Sieciowy!

Jak we wszystkich innych dziedzinach tak i tu są osoby które odnoszą sukcesy oraz te które nie mają tego “zaszczytu”. Każdy z Nas indywidualnie – poprzez swoje działania, czyny czy myśli decyduje do jakiego “towarzystwa” chce należeć. Wszystko to jest kwestią osobowego postrzegania.

Każdy może odnieść sukces – ale nie każdy to robi. Czy Ty chcesz odnieść SUKCES w naszej grupie?

Wiele osób zastanawia się jak zarobić fajne pieniądze – a przecież przepis na to jest bardzo prosty:

“Dostarcz więcej produktów, większej ilości klientów”

Co jednak i dlaczego ludzie dzisiaj chcą mieć?

Odpowiedź jest prostsza niż może się wydawać.

Internet to “skupisko stron internetowych”. Blogi, fora, strony firmowe, sprzedażowe, aukcyjne i wiele wiele innych.

Na co więc jest zapotrzebowanie?

Każda strona musi “gdzieś leżeć” w wirtualnej przestrzeni a więc zapotrzebowanie jest na dobry i tani hosting. Dodatkowo możliwość założenia którejś z witryn wymienionych powyżej – a powstaje ich przecież z minuty na minutę coraz więcej. Reklama – podstawowa rzecz aby strona była widoczna dla dużej liczby oglądających.  Strony przechwytujące, lejki sprzedażowe, strony promocyjne, powitalne to główne atuty i możliwości które sprawią że klienci będą ją odwiedzać, zostawią do siebie kontakt a w końcu na przykład dokonają zakupu.

Co więc trzeba zaoferować do sprzedaży (najlepiej w jednym miejscu za tą samą cenę) aby klient, partner biznesowy czy polecony go kupił?

Oferta musi mieć…

… możliwość instalacji dowolnego skryptu strony – << Ma  to w A.I.O.P>>
… strony przechwytujące – << Ma je w A.I.O.P>>
… Autoresponder – << Ma go w A.I.O.P>>
…Rotator Stron z możliwością reklamy – << Ma to w A.I.O.P>>
..i na koniec…
Musi mieć grupę która pomoże  wraz z  sponsorem w każdym aspekcie działań w firmie.
…Ma to w…
A.I.O.P TEAM POLSKA

Aiopp commision

Aiopp commision 1

 Jedna z szybkich wypłat od firmy All In One Profits

98$ 27.02.2015 wypłata

All In One Profits to “potężny Biznes”. Dlaczego? I dlaczego w cudzysłowiu? Otóż z małej opłaty abonamentowej (10$ plus 1,5$ opłata procesora czyli w sumie 11,5$ w miesiąc) możemy zbudować sobie bardzo dobre miesięczne dochody. W AIOP nie najważniejsze są jednak pieniądze ponieważ narzędzia które sprzedajemy jako produkt dla partnerów oraz z których sami korzystamy, możemy wykorzystać do rozbudowy każdego naszego innego biznesu w którym pracujemy. Powyżej możesz zobaczyć efekty mojej pracy z ostatnich miesięcy. To pasywny dochód który mam już od pewnego czasu. Nie spodziewaj się jednak, a tym bardziej nie wierz komuś kto mówi że kasa dla marketerów i osób które zarabiają w sieci leci z nieba jak przysłowiowa “kasza manna”. Tak, tu też trzeba pracować i aktywnie działać. Dlatego też tym bardziej cieszą finanse które sam sobie możesz wygenerować za swoją pracę w Internecie. Zapraszam do kontaktu aktywne osoby które nie boją się pracować w Internecie i zarabiać. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w tej kwestii. Przyda się natomiast zapał, czasowy dostęp do Internetu, chęć zrobienia i uzyskania w życiu czegoś “nowego” np. pasywnego dochodu w Internecie. Mój tysiąc coraz bliżej.

PODSUMOWANIE:

Cel pierwszego tysiąca dolarów w All In One Profits – Osiągnięty!

cel 1000$ Aiop Zrobiony

wiecej info

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz
8 lat temu

Businessman ma rację, trochę to za dużo wszystkiego. Do tego ciemny design nie ułatwia czytania.
Niemniej merytorycznie bardzo fajna strona 😉

 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
5
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex