ALL IN ONE PROFITS TEAM POLSKA

 

sposob AIOP

 

Biznes w którym każdy się może odnaleźć i zarabiać.
Z Naszą grupą będziesz w stanie zarobić 1.000$ lub więcej dolarów miesięcznie.

„KROK PO KROKU DO SUKCESU” – Motto naszej polskiej grupy w firmie ALL In ONE Profits.
Zobacz Nasze Zarobki oraz Nas Partnerów Firmy – ALL IN ONE PROFITS!!


Podaj poniżej e-mail a otrzymasz konkretne informacje bez owijania przysłowiowej „bawełny”. Potem podejmiesz decyzje.

http://jakzarobic1.000usd.pl/sp9

Jeżeli jesteś już moim partnerem w tej firmie i chcesz otrzymać ode mnie postery (plakaty reklamowe) oraz teksty do wykorzystania np. na forach, grupach FB czy Skype to pisz na KONTAKT

Jednym z ważnych elementów w tym biznesie jest Plan Marketingowy dzięki któremu zarabiamy, a muszę przyznać że możliwości ma nieograniczone. Dodatkowo przy nie dużym wkładzie możemy uzyskać bardzo dobry dochód cykliczny a więc – pasywka.
Projekt ALL IN ONE PROFITS  czyli w skrócie A.I.O.P działa już od około 4 lat. Cały system składa się z kilkunastu narzędzi do e-marketingu. To podstawa aby realnie działać i zarabiać w Internecie.
Jeżeli zaprosisz chociaż jedną ale za to bardzo aktywną to już możesz sobie zbudować biznes na lata.

Dlaczego?

Ponieważ od 2,4,6,8 itd. Twojej zaproszonej osoby – prowizje otrzymuje Sponsor – czyli Ty!
Po prostu kliknij w powyższy link a wszystkiego się dowiesz.

Oczywiście sceptyk odpowie:
„Takich biznesów było już dużo”

Ja odpowiem jednak w inny sposób.

Mało jest biznesów w których otrzymasz taką pomoc jak w Naszym Teamie.
Mało jest biznesów w których możesz uzyskać stałe, cykliczne prowizje z bardzo dobrego Planu Marketingowego.
Mało jest biznesów w których cena produktów jest naprawdę mała w porównaniu z ewentualnym dochodem.
..i na koniec mało jest biznesów gdzie się nauczysz od podstaw działać i zarabiać w Internecie.

Dlaczego to pisze?

Nie będę słodził, musisz wiedzieć że w każdym biznesie trzeba odpowiednio zadziałać i pracować. Nikt za Ciebie nie wypracuje tysiąca dolarów,  jednak przy pomocy którą oferujemy jest to jak najbardziej realne.

W ramach współpracy otrzymasz od Nas:
– gotowy system do promowania firmy na rynkach anglojęzycznych
– gotowy system wraz z stronami przechwytującymi do promowania firmy w Polsce i budowania własnej listy mailingowej
– dostęp do zamkniętego systemu szkoleniowego, za pośrednictwem którego, nauczymy Ciebie, jak się poruszać w swoim biurze oraz jak korzystać z poszczególnych narzędzi marketingowych (których możesz używać do budowy/promowania dowolnego biznesu w Internecie). Pokażemy Ci gdzie i jak promować Twój dowolny  biznes
…i dużo więcej w najbliższej przyszłości…

Dodatkowo dla partnerów zrobiłem prezentację (bez danych personalnych) z której może skorzystać każdy partner AIOP do promocji firmy. Można ją dodatkowo np. sobie ściągnąć i umieścić na swoim profilu, FB, Skype oraz podpiąć swój link partnerski. Otrzymasz ją również po aktywacji konta. Będzie ona jedną z pięciu stron przechwytujących które od Nas otrzymasz.

 

UWAGA!!

 Informacja dla początkujących „absolwentów” e-marketingu. Nauczysz się tu  promocji, zakładania kampanii, tworzenia FanPagów, budowania struktur. W tej firmie oprócz możliwości zarobku mamy bardzo dobre materiały szkoleniowe dla naszych partnerów. Wszystkie pomoce są oczywiście za darmo. Są to dodatkowe korzyści które wykorzystujemy przy rozbudowie innych projektów w których bierzemy udział. Każdy początkujący marketer  jak i osoba z doświadczeniem skorzysta na współpracy z tą firmą.

Zapraszam do współpracy z A.I.O.P  Team Polska

Zapraszam do kontaktu aktywne osoby które nie boją się pracować w Internecie i zarabiać. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w tej kwestii. Przyda się natomiast zapał, czasowy dostęp do Internetu, chęć zrobienia i uzyskania w życiu czegoś „nowego” np. pasywnego dochodu w Internecie.

 

wiecej info

 


7 komentarzy

http://gry.misiakowo.pl/

13 stycznia 2015 at 11:44 am

podobne bajki od lat słyszę, nie nabierajcie się na to!

Wiesław

13 stycznia 2015 at 3:39 pm

Bajki? 🙂 Tak masz rację. Wiele osób mnie podpytuje odnośnie tego gdzie założyć swój blog ponieważ również chcą na nim zarabiać. Wiele osób przenosi swoje strony, blogi, fora na AIOP ponieważ mają wszystko w jednym miejscu. Nie dość że mają stabilny hosting to też na tym mogą zarobić ponieważ każde wprowadzenie partnera do firmy daje 100% prowizji. Wypłaty nie „instant” – ale zawsze dochodzą. A więc potwierdzam – „To bajka”. Nie dość że korzystam z jednych z najlepszych narzędzi do marketingu to jeszcze na tym zarabiam. „Bajka jak nic”. Piszesz że „takie bajki od lat słyszysz”? Napisz mi gdzie. 🙂 Chętnie wejdę jeżeli będzie to coś dobrego,stabilnego i trwałego jak All In One Profits. Pozdrawiam. 🙂

Pewny cement

16 stycznia 2015 at 9:24 am

Ciekawe, ale czy naprawdę działa…

Wiesław

16 stycznia 2015 at 3:27 pm

Obecnie mam pasywny dochód w okolicach 100$ miesięcznie. Może nie kokosy ale cały czas aktywnie działam w tym biznesie i buduję stabilną strukturę. Oczywiście nie mogę obiecać że każdy się w AIOP odnajdzie. Jednak to bardzo prosty biznes z bardzo dobrą pomocą, produktem oraz możliwościami.
Wiesław ostatnio opublikował…Jak zacząć zarabiać bez wkładu własnego w TrafficMonsoonMy Profile

Kramek

11 lutego 2015 at 6:20 pm

Według mnie to działa, niezła opcja !

Wiesław

6 marca 2016 at 9:40 am

W polskim systemie pomocy Aiop Team Polska od Piotra Majewskiego oraz Łukasza Gałuszko mamy kolejne fajne strony do promocji All In One Profits oraz FN i FAP….

Stronki spełniają 2 funkcje (służą do promowania FutureNet, FutureAdPro i do pozyskiwania obecnych użytkowników FutureNet, FutureAdPro do AIOP).

http://wieslawmoroz.fn24.biz/prezentacja

…………………………….

oraz kolejna stronka (znów dwu funkcyjna)

http://wieslawmoroz.fn24.biz/p4

Stronki przechwytujące w dużym stopniu wspomagają nasz wspólny biznes. Dodatkowo w szybkim tempie buduje się nam lista mailingowa która w każdym etapie działań w e-marketingu jest bardzo pomocna.
Wiesław ostatnio opublikował…Wrażenia po evencie biznesowym LikesXL w WarszawieMy Profile

Wiesław

16 lutego 2018 at 5:48 pm

Dzięki Łukasz Gałuszka za tłumaczenie nowości od firmy All In One Profits. Wersja 2.0 tuż tuż … 🙂

AIOP 2.0 – kiedy wystartuje?

Kilka najważniejszych informacji z dzisiejszego newslettera od firmy ALL IN ONE PROFITS:

Uruchomienie nowej platformy AIOP 2.0 było zaplanowane na luty 2018 (na szóstą rocznicę istnienia firmy, która miała miejsce chyba 12 lub 14 lutego, jeśli dobrze pamiętam) i właściciele chcieli „świętować” tę rocznicę uruchamiając jednocześnie AIOP 2.0, natomiast jak to „standardowo” bywa w systemach informatycznych, w ciągu ostatnich 10-ciu dni, firma doświadczała różnych problemów technicznych (użytkownicy również). Momentami strona i narzędzia AIOP nie działały po 5-10 minut, czasem nawet godzinę.

Obecnie cała platforma AIOP działa na 7 serwerach – dzisiaj został dodany nowy, na który zostanie przeniesione narzędzie TRACKER (z głównego serwera), z którym wielu użytkowników miało problem w ostatnich dniach.

Z kontami hostingowymi użytkowników oraz z narzędziem AIOP Splash Builder nie ma żadnego problemu, ponieważ są one na innych serwerach, a nie na głównym tak więc, można z nich spokojnie korzystać.

‼️‼️‼️…natomiast właściciele AIOP sugerują, aby w ciągu najbliższych 2-3 dni nie promować za bardzo AIOP przy użyciu swoich linków referencyjnych, ponieważ w związku z ich pracami (likwidacją błędów/problemów na głównym serwerze), mogą wystąpić przerwy w działaniu platformy od 1-2 godzin w tych dniach.

Dopiero po rozwiązaniu wszystkich problemów i upewnieniu się, że wszystko działa w porządku, firma zajmie się wdrażaniem platformy AIOP 2.0

Aiop


Wiesław ostatnio opublikował…Hejt na polskim rynku kryptowalut! Przy okazji… czym się kierować przy ich wyborzeMy Profile

Leave a Reply

CommentLuv badge

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

NEWSLETTER E-PASYWNYCH

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Otrzymuj nowe posty przez email:

MOC WYDOBYWCZA – „SMART CONTRACT”

POLECANE

RI
 

 

 


Baner 125x125

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

ROZWOJOWA KRYPTOWALUTA – X12

O ryzyku

1 BTC = $10442.45 USD  (via Coinbase)
1 ETH = $869.92 USD  (via Coinbase)
1 LTC = $214.95 USD  (via Coinbase)
Quotes delayed up to 2 minutes.

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

BEERBIZ PORTAL Z TRADYCYJNYM BIZNESEM

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Cztery możliwości …. w jednej firmie

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 221528

Dzisiejsze Wizyty: 115

Użytkownicy Online: 3

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
BeerBiz – Biznes z …piwem i reklamą

ADMINISTRATOR PROJEKTU • Marketer Internetowy od 2001 • Doświadczony Administrator • Właściciel MeinSuperJob.de • Pasjonat Picia Piwa ADMINISTRATOR PROJEKTU •...

Zamknij