×

Luno – Fintech dzięki któremu za darmo otrzymasz w bonusie 25 euro

Luno – Fintech dzięki któremu za darmo otrzymasz w bonusie 25 euroODBIERZ DARMÓWKĘ! FREE 25 EURO !


   
 

Jak sami właściciele twierdzą, Luno jest wiodącą globalną firmą (działającą już od około 2013 roku) zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Ich produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Ich wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim i wszędzie. 

Zarejestruj się za pomocą poniższego unikalnego kodu, wpłać pieniądze do swojego portfela Luno i kup 250 EUR w kryptowalutach. Ty i twój przyjaciel zarobicie po 25 EUR w Bitcoinach, które automatycznie dodane zostaną do portfela po 30 dniach.Poniżej możesz także zobaczyć biura firmy rozmieszczone na całym świecie.
W naszym Backoffice Luno mamy dostępnych sporo możliwości, takich jak portfel kryptowalut czy kantor. Projekt ten dostarcza nam również dużo informacji w postaci artykułów o tym co się dzieje na rynku krypto.


LUNO – PROCEDURA OTRZYMANIA 25 EURO

1. Pobieramy aplikację Luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC poprzez przeglądarkę. Poniższy link da ci uprawnienia do odbioru wspomnianego wyżej bonusu w postaci 25 euro.https://www.luno.com/invite/SJDUNQ2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email

3. Weryfikujemy swoją tożsamość – standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. (Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin) Jeżeli będziesz ją wykonywał na laptopie, wysyłając dokumenty z dysku, potrwa to dłużej. Wykonując natomiast procedurę weryfikacji na smartfonie, poprzez kamerkę, trwa to o wiele krócej.

4. Wchodzimy następnie w zakładkę “Rewards” (tam też będziesz mieć swój kod do promocji) i dla pewności wpisujemy kod: SJDUNQ

5. Po udanej weryfikacji (musimy się upewnić że zostaliśmy zweryfikowani) przechodzimy do zakładki “Wallet” i dodajemy minimum 250 EUR na saldo a następnie kupujemy za nie BTC.

UWAGA! Standardowa promocja w Luno polega na wydaniu 250 EUR i otrzymaniu nagrody BTC o wartości 25 EUR. Potem każdy może zwrócić sobie na konto bankowe 275 euro. Należy uwzględnić jeszcze potrąconą prowizję.

6. Zakup możemy zrobić przelewem bankowym lub kartą.
7. Gdy już kupimy BTC (ważny warunek do spełnienia), dostaniemy na portfel po miesiącu oczekiwania dodatkowe BTC o wartości 25 EURO

8. Konwertujemy wszystko na EUR (w sumie 275 euro) i wypłacamy na swoje konto bankowe.


Polecamy, Reklamujemy i Zarabiamy kolejne 25 euro z każdej zaproszonej osoby! Warunki promocji jak w zwykle w tego typu Fintechach mogą zostać zmienione regulaminowo lub też bonus może się całkowicie skończyć. Korzystajcie więc!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex