×

Historyczny „krok w tył” Bitcoina | Czy to pora aby go dokupić? oraz…zbliżający się halving

Historyczny „krok w tył” Bitcoina | Czy to pora aby go dokupić? oraz…zbliżający się halving   
 

Na rynku kryptowalut mamy obecnie do czynienia z specyficznymi ruchami. Bitcoin jak zwykle ma swój własny kierunek. I stał się nim poziom rzędu 6600$ (17.12.2019).


Warto sobie zapamiętać bitcoinowe „grudnie”


Dwa lata temu, a dokładnie w grudniu 2017 roku Bitcoin osiągnął wyżyny z najwyższym ATH czyli okolice 20 tys $. Swój rajd rozpoczął na początku roku 2017 z poziomu poniżej 1 tys $.

Kolejny rok to również spore wahania a grudniowy 2018 -ty to kurs 3200$. Po tym czasie miało miejsce najwyższe odbicie do poziomu 14 tys. $. Do teraz, spadek do wspomnianej ceny z szóstką z przodu.

 
AIOP
 

Co może się wydarzyć w grudniu 2019 roku?


Do końca grudnia 2019 pozostało nam kilka tygodni. Być może nasz “król” pokaże na co go stać. Poziom wyznaczony w ostatniej analizie przez portal Bithub został osiągnięty. Czy to czas na dokupenie kilku Satoshi??Pamiętajmy również o halvingu w maju 2020 roku. Kto wie, może wydarzy się coś ekscytującego 🙂


Nadchodzący halving w sieci Bitcoina dla wielu osób jest bezpośrednim impulsem, który da nam nową hossę na rynku. Czy jednak faktycznie tak będzie?

Jeśli historia się powtórzy, wydarzenie to będzie katalizatorem kolejnego wielkiego wzrostu ceny, który sprawi, że BTC ponownie osiągnie poziom 20 000 USD, a następnie nowe ATH. Niektórzy z analityków są zdania, że BTC wkracza teraz w fazę akumulacji, która poprzedzi halving i może pomóc w skumulowaniu paliwa pod nową hossę. Mocne argumeny poniżej:

Alistair Milne, znany na rynku inwestor kryptowalut, wyjaśnił w ostatnim tweecie, co myśli o obecnej sytuacji:

„Rzeczy, których spodziewam się w ciągu najbliższych 4-5 miesięcy ze względu na zbliżające się zmniejszenie o połowę [nagrody w sieci] Bitcoina: szorty BTC zamykają się; ludzie ponownie gromadzą BTC; górnicy zaczynają gromadzić środki; niewystarczające wyniki altcoinów, [które są] sprzedawane za BTC; byki podnoszą kurs w górę.”

źródło: bithub.pl

 
Peer2Profit
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex