Jeżeli masz Crello – to masz ekskluzywne grafiki, plakaty, bannery do wykorzystania w swoim marketingu 
   
 

Większość bannerów, różnych grafik czy posterów które widzisz na blogu lub w reklamach które eksponuję np. na Facebooku robię….właśnie poprzez Crello. Platforma ma świetne możliwości, a przede wszystkim nie trzeba tu być ani grafikiem, ani profesjonalistą ani też nie musisz mieć w tym temacie wiedzy.

W Crello możesz zacząć swój wybór z ponad 25 000 szablonów głównych formatów do mediów społecznościowych, na blogi i do marketingu. Stworzysz obrazy, filmy i animacje na potrzeby marketingu.Uzyskasz dostęp do 4000+ animowanych szablonów oraz 2000+ animowanych obiektów i stworzysz efektowne elementy na stronę, bloga lub mediów społecznościowych w kilka minut.Wszystkie usługi są darmowe – nic nie musisz kupować, są w pełni wystarczające. Możesz także wykupić pakiet, który zwiększa możliwości platformy, możesz także przez okres 30 dni korzystać z nich zupełnie za free.

 
 

Polecając usługi firmy. Program partnerski jest opisany na ich stronie


Projekty graficzne Crello świetnie się prezentują w: Printouts, Social Media Posts, Stories, Presentations, Ads. Praktycznie codziennie tworzę tu na własne potrzeby grafiki do Facebooka, Instagrama, Skype lub na swój blog.Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating