3 marca 2024

Jeżeli masz Crello – to masz ekskluzywne grafiki, plakaty, bannery do wykorzystania w swoim marketingu

2 min read


   
 

Większość bannerów, różnych grafik czy posterów które widzisz na blogu lub w reklamach które eksponuję np. na Facebooku robię….właśnie poprzez Crello. Platforma ma świetne możliwości, a przede wszystkim nie trzeba tu być ani grafikiem, ani profesjonalistą ani też nie musisz mieć w tym temacie wiedzy.

W Crello możesz zacząć swój wybór z ponad 25 000 szablonów głównych formatów do mediów społecznościowych, na blogi i do marketingu. Stworzysz obrazy, filmy i animacje na potrzeby marketingu.Uzyskasz dostęp do 4000+ animowanych szablonów oraz 2000+ animowanych obiektów i stworzysz efektowne elementy na stronę, bloga lub mediów społecznościowych w kilka minut.Wszystkie usługi są darmowe – nic nie musisz kupować, są w pełni wystarczające. Możesz także wykupić pakiet, który zwiększa możliwości platformy, możesz także przez okres 30 dni korzystać z nich zupełnie za free.

 
 

Polecając usługi firmy. Program partnerski jest opisany na ich stronie


Projekty graficzne Crello świetnie się prezentują w: Printouts, Social Media Posts, Stories, Presentations, Ads. Praktycznie codziennie tworzę tu na własne potrzeby grafiki do Facebooka, Instagrama, Skype lub na swój blog.Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex