20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Platforma ta jest dla wszystkich tych, którzy chcą Trejdować

3 min read


   
 

Nie lubię robić pompek i pisać że jest nowa świetna, na lata i w 100% bezpieczna platforma. Takiego “perpetuum mobile” nie wymyślili i raczej nikt nie wymyśli. Dlaczego? Ponieważ zawsze może coś się wydarzyć w trakcie działania danej firmy. Jak pewnie wiecie nie ma “pewne jak w banku” – one też padają, Prosty inny, trywialny przykład. Masz super sprawny samochód. Czy dasz mi gwarancję że w 100% dojedziesz nim nad nasz polski Bałtyk latem? Nie!…ponieważ może to być kwestia – metrów. Nie wnikajmy więc w odległość. 🙂 Dlatego nie ma nigdzie żadnej gwarancji! Z drugiej strony człowiek jest już tak skonstruowany, że lubi ryzykować! Ten mądrzejszy bierze pod uwagę, różne dodatkowe czynniki i nie rzuca się z przysłowiową “motyką na słońce”. Mam dla Ciebe coś godnego uwagi. Transparentnego, w pełni zautomatyzowanego, legalnego i opartego na kopiowaniu Traderów. Bardzo dobry kontakt z supportem, nawet dziś dzwoniłem, poruszałem tematy które mnie w tym projekcie interesowały. A warto pamiętać że wiele osób, firm robi sobie nadal “przerwę świąteczną”.


Platforma ta jest dla wszystkich tych, którzy chcą Trejdować, ale nie mają o tym zielonego pojęcia bądź profesjonalnej wiedzy


Mogą działać na “własną rękę” bez polecania czegokolwiek kopiując ruchy Traderów. W 100% możesz się zdać na jego działania, ale możesz też w nie ingerować. Marketerzy natomiast mogą tu uzyskać ciekawe, cykliczne profity. Projekt działa od 2015 roku. W Londynie firma otrzymała kilka nagród za swoje osiągnięcia. Inwestuje u nich dla przykładu jeden z najstarszych banków niemieckich, z kolei drugi ubezpiecza nienaruszalność depozytów partnerów. Zdecydowanie nie traktuję tego projektu jako typowego “hyipa”. A więc że zwinie się strona, support przestanie odpowiadać a kasa nie zostanie wypłacona. Ryzyko!? Tak jest, Trader też człowiek i może się pomylić, ale od tego mamy naszą prywatną grupę na której debatujemy o Traderach oraz strategiach aby błąd inwestycyjny wyeliminować w jak największym stopniu.

 
 

Polecam również…..


 
NASZ TEAM FB
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex