20 kwietnia 2024

Jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych firm zajmujących się automatycznym handlem kryptowalutami

3 min read


Twórz, testuj oraz wdrażaj boty do handlu kryptowalutami o wysokiej częstotliwości na dziesiątkach giełd crypto w ciągu kilku minut

   
 

HaasOnline to firma technologiczna, która specjalizuje się w produktach o wysokiej częstotliwości. Ich obecny flagowy produkt, HaasOnline Trade Server, jest szczególnie popularny wśród traderów z doświadczeniem wywodzącym się z tradycyjnych rynków, na przykład takich jak Forex, którzy chcą zmaksymalizować wydajność i rentowność na rynkach kryptowalut.
HaasOnline Trade Server to lokalnie hostowany serwer handlowy, który pozwala na integrację z wieloma spotami oraz platformi. Projekt wykorzystuje ich klucze API bez pozwolenia na wypłatę, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo portfela. Ponadto firma HaasOnline opracowała własny, zastrzeżony język skryptowy, HaasScript , który jest podobny do innych języków, takich jak PineScript. Możesz tworzyć, testować i udoskonalać automatyczne strategie handlowe, które nigdy wcześniej nie były osiągalne w handlu kryptowalutami.

Ich oprogramowanie oferuje 15 niestandardowych botów, dzięki którym możesz wybrać strategię handlową, taką jak skalpowanie, dostosować podstawowe ustawienia i wdrożyć na zintegrowanej giełdzie.

Na przykład możesz chcieć ustawić bota skalpującego na bocznym rynku na FTX, który używa natywnych zleceń limit z celem 0,8% i stop loss na poziomie 0,4% z kwotą transakcji 0,005 BTC.

Wykorzystaj moc flagowego produktu HaasOnline bez technicznej złożoności i ciesz się łatwością zarządzania w chmurze. Będziesz gotowy do pracy w ciągu kilku minut z 99,9% bezawaryjnym działaniem naszej bezpiecznej infrastruktury korporacyjnej.

Hostowane w chmurze

Bezproblemowa konserwacja

Dostęp z dowolnego miejsca


Jak działa HaasBot

  1. Kup licencję HaasOnline Trade Server. Najpierw musisz kupić licencję na serwer handlowy HaasOnline i utworzyć konto w witrynie HaasOnline za pomocą tego samego adresu e-mail.
  2. Oprogramowanie do pobrania. Następnie musisz pobrać serwer handlowy HaasOnline oparty na systemie operacyjnym.
  3. Zacznij tworzyć boty Teraz musisz stworzyć boty handlowe i połączyć giełdy kryptowalut, aby je wykonać.


HaasOnline jest siłą napędową przyszłości automatycznego handlu kryptowalutami. Tworzenie technologii, produktów i standardów handlu kryptowalutami, które są szeroko stosowane w całej branży.

Od 2014 r. HaasOnline zdemokratyzowała transakcje o wysokiej częstotliwości na najbardziej znanych platformach aktywów cyfrowych, wykorzystując integracje za pośrednictwem interfejsów API. Produkty i technologia HaasOnline są wystarczająco proste w użyciu dla każdego inwestora, a jednocześnie wystarczająco solidne, aby obsługiwać niektóre z najbardziej zaawansowanych algorytmów automatycznego handlu na świecie.

Dzięki temu, że zautomatyzowany handel stał się cenną częścią zestawu narzędzi każdego handlowca kryptowalutowego, HaasOnline umożliwia pionierom w dziedzinie fintech – od hobbystów kryptowalut po wschodzących liderów instytucjonalnych – tworzenie pomysłowych strategii automatycznego handlu.


Zespół kierowniczy HaasOnline ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fintech i rozwoju oprogramowania


Rejestracja HaasOnline

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex