Bitcoin&Ethereum w 2021 roku. Jak zwiększyć zasoby ETH!

 
   
 


Miniony rok był niezwykle dynamiczny dla kryptowalut. I choć koniec 2020 roku zdecydowanie należał do Bitcoina, który pobił rekord z 2017 roku, to warto przyjrzeć się drugiej najcenniejszej kryptowalucie: Ethereum.

Ale….Bitcoin nie odpuszcza. Notowana na Nasdaq Marathon Patent Group ogłosiła w tym tygodniu, że dodała bitcoiny o wartości 150 milionów dolarów do swoich korporacyjnych rezerw skarbowych.

Z drugiej strony, analizy pokazują, że po załamaniu rynku w marcu 2020 r. Ethereum odbiło, osiągając poziom wzrostu 1200%. To znacznie więcej niż procentowy wzrost Bitcoina, który odnotował wzrost o 700% w tym samym okresie. Tempo wzrostu wartości sugeruje, że w 2021 r. Będzie ona nadal rosła.

Zaletą Ethereum jest również jego wykorzystanie w tworzeniu projektów blockchain. Obecnie staje się jednym z najważniejszych i uważany jest za najnowocześniejszy w branży IT.

Ważną miarą analizy wartości kryptowaluty jest wartość zarejestrowanych transakcji. W przypadku Ethereum było to ponad bilion dolarów. Dodatkowo Ethereum radzi sobie znacznie lepiej niż światowi giganci przetwarzania płatności, w tym PayPal, którego zarejestrowana wartość wynosi mniej niż 200 miliardów na kwartał, z ponad 350 milionami użytkowników. Tak dobre wyniki Ethereum sprawiają, że w interesie inwestorów instytucjonalnych jest nie tylko Bitcoin, ale także ETH. To zaangażowanie międzynarodowych instytucji podniosło cenę Bitcoina do 42 000 USD. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach wartość Ethereum również wzrośnie.


Zwiększaj swoje zasoby kryptograficzne w prosty sposób. Zaangażuj do tego boty, które generują około 10-20% miesięcznie. Zarabiaj także na wzrostach ETH

 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating