×

Uprość sposób zarządzania portfelem, automatyzując strategię handlową z botem do kryptowalut

Uprość sposób zarządzania portfelem, automatyzując strategię handlową z botem do kryptowalut


Zautomatyzuj strategię długoterminową

   
 

Połącz Shrimpy ze wszystkimi swoimi kontami giełdowymi poprzez klucze API, aby zautomatyzować strategie handlowe, które mogą poprawić wydajność i zmniejszyć ryzyko w dłuższej perspektywie.


Kopiuj najlepszych inwestorów na świecie

Automatycznie kopiuj najlepszych handlowców kryptowalut na jedynej platformie handlu społecznościowego, która została stworzona z myślą o prostym zarządzaniu portfelem.


Zarządzaj rosnącym portfolio

Bez względu na Twoje doświadczenie z kryptowalutą, Shrimpy może pomóc Ci zbudować strategię portfela, śledzić wydajność i monitorować rynek.


Bezpieczeństwo

Shrimpy od samego początku tworzony był z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Każdy klucz API jest bezpiecznie szyfrowany i przechowywany przy użyciu sprawdzonych sprzętowych modułów bezpieczeństwa (HSM) FIPS 140-2 w celu ochrony poufności i integralności kluczy API do wymiany. Shrimpy wymaga jedynie możliwości odczytu danych i dokonywania transakcji, więc Twoje środki nie mogą zostać usunięte z giełdy. Zachęcamy również wszystkich użytkowników do korzystania z naszej usługi uwierzytelniania dwuskładnikowego („2FA”), która zapewnia dostęp do konta.

Jak łatwo już zauważyłeś lub zauważyłaś aplikacja koncentruje się na długoterminowej automatyzacji strategii, śledzeniu portfela i strategiach radzenia sobie z innymi traderami w programie społecznościowym. Shrimpy umożliwia inwestorom kryptowalutowym wykorzystanie portfeli społecznościowych do kopiowania wiodących inwestorów, omawiania różnych strategii i automatyzacji ich portfela.


Automatyzacja portfolio w programie społecznościowym jest bardzo prosta. Po prostu wybieramy „Aktywuj” lidera. Spowoduje to natychmiastowe skopiowanie strategii tradera i zautomatyzowanie każdej aktualizacji dokonanej przez niego. Shrimpy bez wahania będzie kontynuować wdrażanie strategii.


Śledzenie portfela

Śledzenie portfela kryptowalut rozpoczyna się na pulpicie nawigacyjnym. Tutaj zobaczysz każdy z posiadanych aktywów na swoim koncie wymiany. Shrimpy obsługuje wszystkie główne giełdy, więc możesz przeglądać każdą z nich, aby zobaczyć wszystkie swoje salda. Jest wygodny, a jednocześnie profesjonalny.


Pulpit nawigacyjny do śledzenia całego portfolio jest wygodny, ale Shrimpy wykracza poza zwykłe śledzenie. Na pulpicie nawigacyjnym możesz podzielić swoje fundusze na wiele portfeli. Umożliwia to śledzenie, zarządzanie i automatyzację funduszy za pośrednictwem indywidualnych portfeli.

Każdy portfel jest traktowany jako oddzielny zestaw funduszy w Shrimpy . Ta separacja nie znajduje się na Twoim rzeczywistym koncie wymiany, więc Shrimpy inteligentnie śledzi przepływ Twoich środków, aby je uporządkować i oddzielić.

Podczas automatyzacji portfolio różne zdarzenia będą wyświetlane na karcie „Historia”. Te wydarzenia uwydatnią różne informacje o ponownym zbilansowaniu, zdarzeniach handlowych i zmianach strategii w czasie.


Obsługiwane giełdy

Shrimpy obsługuje obecnie 16 największych giełd na rynku. Ta lista obejmuje Binance , KuCoin, Bittrex, Coinbase Pro, Binance US, Bittrex Global, Kraken, Poloniex, Gemini, Bibox, BitMart, Huobi Global, HitBTC, OKEx, Bitstamp i Bitfinex.

Wszystkie te wymiany są dostępne zarówno dla aplikacji do zarządzania portfelem społecznościowym, jak i dla interfejsów API dla programistów.


WhitePaper – SPRAWDZAM!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex